آيا امكان داره؟

amir600

Active Member
سلام
آيا امكان داره توي سايت هايي كه راست كليك رو غير فعال كردن راست كليك رو فعال كرد؟!!!

Tyros

Member
امير خان اول سلام.
دوم تو بعضي از سايتها ميتوان به جاي راست كليك از دكمه بغل Ctrl(دست راست) استفاده كرد

Pooriya_Online

Active Member
آقاي Tyros درست ميگن ولي تو بعضي از وبلاگهاي حتي مارك دار كردن جمله رو هم توسط موس ممنون ميكنن و هم كنترل+سي رو ولي اگه سورسش باز باشه ميتونيد سورسشو برداريد و تو يه برنامه اچ-تي-ام-ال اديتور (مثل فرانتپيج) مطلب يا عكس يا هرچيزه ديكه اي كه مد نظرتون هست رو برداريد.

oxygenws

Active Member
:) با موزیلا کار کنید :)
هم امن هستش، هم راحت، هم جذاب.... فقط کافیه ترک اینترنت اکسپلورر کنید. به هر حال تغییر حالت برای همه کمی سخت هست، اما آینده ای روشن داره :)
موفق باشید، امید

MrMohi

Active Member
با اپرا میتونید براحتی راست کلیک کنید و هر مطلبی رو که مایل بودید از روی وب کپی و روی سیستمتون پیست کنید

amir600

Active Member
MrMohi گفت:
با اپرا میتونید براحتی راست کلیک کنید و هر مطلبی رو که مایل بودید از روی وب کپی و روی سیستمتون پیست کنید
حتي توي سايتهايي كه راست كليك رو بستن؟

amir600

Active Member
oxygenws گفت:
هم امن هستش، هم راحت، هم جذاب.... فقط کافیه ترک اینترنت اکسپلورر کنید. به هر حال تغییر حالت برای همه کمی سخت هست، اما آینده ای روشن داره :)
موفق باشید، امید
يعني سايتهايي كه راست كليك رو هم بستن توش ميشه راست كليك كرد؟؟؟

aghahamidgol2

Active Member
اگر راست كليك را با جاوا اسكريپ بسته باشند و پيام خطام يده بايد روي صفحه و عكس مورد نظر راست كليك كن و ول نكن بعد پيامي كه امد را اسكپ بزن و بعد كادر بسته شد راست كليك را ول كن
اميدوارم منظور سوالتو فهميده باشم

amir600

Active Member
aghahamidgol2 گفت:
اگر راست كليك را با جاوا اسكريپ بسته باشند و پيام خطام يده بايد روي صفحه و عكس مورد نظر راست كليك كن و ول نكن بعد پيامي كه امد را اسكپ بزن و بعد كادر بسته شد راست كليك را ول كن
اميدوارم منظور سوالتو فهميده باشم
امتحان مي كنم ميگم...

oxygenws

Active Member
amir600 گفت:
oxygenws گفت:
موفق باشید، امید
يعني سايتهايي كه راست كليك رو هم بستن توش ميشه راست كليك كرد؟؟؟

بله عزیز، حتی در اون سایتها :)

oxygenws

Active Member
با موزیلا حتی فایل های فلش رو می تونید به راحتی رو هارد کپی کنید :) (ربطی به این موضوع نداشت!!!!)

anti-life

Active Member
بابا اين همه حرف زديد ولي جواب ايشون رو نداديد .... عزيز آره ميشه ولي مهارت ميخواد ........... نگاه كن اول ميري يه جا صفحه كه آزاد هست كليد چپ موس رو نگه ميداري و يه دفعه كليد راست رو ميزني ...... و يا چپ كليد رو نگه دار و بعد راست كليد رو بزن....... اين كار بضي از سايتها رو باز ميكنه ........ ولي براي اوناي عملي هست كه براي راست كليك يه Error نوشته شده .....

در كل يكم ور بري ميفهمي من چي گفتم......

amir600

Active Member
آقا اينايي كه گفتيد به دردم نخورد چون اون سايت پيغام نميده راه ديگه اي به جز تعويض مرورگر نداره؟
پس من موزيلا ميريزم ببينم چطوريه

amir600

Active Member
راستي!
ميشه بگيد توي وبلاگم راست كليك رو چطور ببندم كه ديگه راه در رويي نداشته باشه؟؟

aghahamidgol2

Active Member
آنتي لايف من چي گفتم؟ خسته نباشيد ! با جملات خيلي خوب بازي مي كني كه هيچ با كلمات بهتر بازي ميكني

anti-life

Active Member
حميد چان شما حرفت با من اصلا فرق ميكنه .......

من ميگم اول چپ كليك رو بزن بعد همون جور كه نگهش داشتي راست كليك رو بزن .......... اين جمله به نظر شما ربطي به جمله شما داشت ...........من كه هر چي ميبينم اصلا عين شما نيست ........ شما يه بار كار من رو امتحان كن .......

در جواب دوست عزيز بابا برو بالاي صفحه View/source رو انتخاب كن بعد از اونجا هر چي رو كه ميخواي پاتك برو .....جالا چه زوريه حتما بايد اين كليد رو باز كني.......

amir600

Active Member
anti-life گفت:
حميد چان شما حرفت با من اصلا فرق ميكنه .......

من ميگم اول چپ كليك رو بزن بعد همون جور كه نگهش داشتي راست كليك رو بزن .......... اين جمله به نظر شما ربطي به جمله شما داشت ...........من كه هر چي ميبينم اصلا عين شما نيست ........ شما يه بار كار من رو امتحان كن .......

در جواب دوست عزيز بابا برو بالاي صفحه View/source رو انتخاب كن بعد از اونجا هر چي رو كه ميخواي پاتك برو .....جالا چه زوريه حتما بايد اين كليد رو باز كني.......
آخه اينجوري براي يه صفحه اي كه پر از لينكه و من مي خوام دونه دونه لينكاش رو در بيارم سخته...

جدیدترین ارسال ها

بالا