آموزش actionscript.3 از صفر -0-

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من
ا حالا به سايت online-dl رفتي؟ همين مطالب رو تو انجمنش پيدا مي كني!
(3 حالت وجود دارد؟
1. تو اون نويسنده باشي.
2. مطالب واسه شما باشه.
3 . مطالب واسه اون باشه.

لینک جایی رو که می گید بزارید که این مباحث در اون باشن

موفق باشید

sizanjavad

کاربر فعال
سلام آقا جواد و امیدوارم حالتون خوب باشه!
میدونم دوران امتحاناته و حتما شما گرفتار امتحانات هستید و همینطور میدونم جمع آوری مطالب چقدر وقت گیره مخصوصا اگه گرفتار کار دیگه ای باشی ولی ازتون خواهش میکنم بعد از دوران امتحانات به آموزشهاتون ادامه بدید . داشتیم استفاده میکردیم!
ممنون!

ایشالله تازه یه کم سرم خلوت شده. دارم یه حرکتایی می کنم. به زودی

تا حالا به سايت online-dl رفتي؟ همين مطالب رو تو انجمنش پيدا مي كني!
(3 حالت وجود دارد؟
1. تو اون نويسنده باشي.
2. مطالب واسه شما باشه.
3 . مطالب واسه اون باشه.)

مطالب واسه منه. به تاریخا نیگا کن. تازه درسای هادی رو (شی گرایی!) هم کش رفتن :mad:

لینک جایی رو که می گید بزارید که این مباحث در اون باشن

http://www.online-dl.com/forum/showthread.php?t=8429

++Hadi++

Active Member
ایشالله تازه یه کم سرم خلوت شده. دارم یه حرکتایی می کنم. به زودی

مطالب واسه منه. به تاریخا نیگا کن. تازه درسای هادی رو (شی گرایی!) هم کش رفتن :mad:

http://www.online-dl.com/forum/showthread.php?t=8429

جواد جون سلام...
ای بابا
ایرانیا اکثریتشون آدمای بزرگین ...
من عرض ارادت به همه ایرانیا دارم و دست همشونو می بوسم ولی خوب توشون بگردی مثل همه جای دنیا جنس بونجولم پیدا می شه دیگه ....
همین محسن سمسار عزیز که اومده واسه محفوظ موندن حققش در مقابل کپی بردارها ، اسم خودشو رو آموزشهاش گذاشته ، چند وقت پیش دیدم که آموزشهای اونو تو سایت زدن و جالبه که دیگه حوصله نکردن اسمشو حذف کنن وگرنه این کارو می کردن ... عیب نداره بزار ما کسی باشیم که دیگران از ما بدزدن ....فقط کافیه به این سایتا برید و سؤالات پیچ در پیچ کنید تا میزان علمشون ثابت شه و البته شاید انقد قوی باشن که جواب بدن ولی...
کجان اون موقع که از کارم میزدم و مطلب جمع می کردم و تست می کردم و مثال درست می کردم تا ...:sad:
بزار شروع کننده ما باشیم تا شاید چیزی رو که می نویسیم رو دیگران منتشر کنن ... خیالی نیست ...
بای...

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
جواد جون سلام...
ای بابا
ایرانیا اکثریتشون آدمای بزرگین ...
من عرض ارادت به همه ایرانیا دارم و دست همشونو می بوسم ولی خوب توشون بگردی مثل همه جای دنیا جنس بونجولم پیدا می شه دیگه ....
همین محسن سمسار عزیز که اومده واسه محفوظ موندن حققش در مقابل کپی بردارها ، اسم خودشو رو آموزشهاش گذاشته ، چند وقت پیش دیدم که آموزشهای اونو تو سایت زدن و جالبه که دیگه حوصله نکردن اسمشو حذف کنن وگرنه این کارو می کردن ... عیب نداره بزار ما کسی باشیم که دیگران از ما بدزدن ....فقط کافیه به این سایتا برید و سؤالات پیچ در پیچ کنید تا میزان علمشون ثابت شه و البته شاید انقد قوی باشن که جواب بدن ولی...
کجان اون موقع که از کارم میزدم و مطلب جمع می کردم و تست می کردم و مثال درست می کردم تا ...:sad:
بزار شروع کننده ما باشیم تا شاید چیزی رو که می نویسیم رو دیگران منتشر کنن ... خیالی نیست ...
بای...

سلام
و تشکر از هادی عزیز
فقط می خواستم یه چیز کوچیک رو بگم و اون اینکه بنده اشتباه کردم و در آینده سعی می کنم دیگه این کار رو انجام ندم ، الان به این نتیجه رسیدم که این کار اصلا درست نیست چون هدف من (کوچک) و هدف شما (بزرگ) اینه که آموزش بدیم ، حالا چه فرقی می کنه چه کسی این آموزش ها رو پخش می کنه مهم اینکه می رسه به دست اونایی که می خوان استفاده کنن .

به هر حال ...

<< به زودی این پست رو پاک می کنم >>

++Hadi++

Active Member
محسن جان سوءتفاهم نشه ...
منظورم اینه که شما کار درستی رو انجام دادین ولی کپی بردارها تا اونجایی که می تونن سعی می کنن آثار رو بدزدند و اگه توان اینو داشتن که اسم شما رو پاک کنن این کار رو می کردند .
احیانا فک نکنی من قصد جسارت داشتم ... منظور من اینه که نیت همه ما عالی و متعالیه و شاید باید ما هم کارای شما رو انجام می دادیم ولی خوب نشد و الانم دلگیر نیستم چون هدف من فقط رضای خدا و به طبع کمک به فلش کارا بود و اونم حاصل شد ....
مهم اینست ...nothing else matters

mohsensemsarpour

کاربر فعال
محسن جان سوءتفاهم نشه ...
منظورم اینه که شما کار درستی رو انجام دادین ولی کپی بردارها تا اونجایی که می تونن سعی می کنن آثار رو بدزدند و اگه توان اینو داشتن که اسم شما رو پاک کنن این کار رو می کردند .
احیانا فک نکنی من قصد جسارت داشتم ... منظور من اینه که نیت همه ما عالی و متعالیه و شاید باید ما هم کارای شما رو انجام می دادیم ولی خوب نشد و الانم دلگیر نیستم چون هدف من فقط رضای خدا و به طبع کمک به فلش کارا بود و اونم حاصل شد ....
مهم اینست ...nothing else matters

خندیدم هادی جان بابا تو رو خدا بی خیال (من دیگه هر چی شما بگی بهم بر نمی خوره که هیچ خوشمم میاد)

منم صحبتم رو جدی گفتم نمی خواستم اینو بگم ولی حالا که گفتید اینو ببینید فقط برای تایید صحبت قبلی که گفتم تصمیم گرفتم از کپی رایت استفاده نکنم.
تغییرات رو متوجه می شید که من قبل از صحبت شما (به قول خودتون از روی تاریخ) به این فکر افتاده بودم که این اشتباه که آدم ها وقتی یه هدف بزرگی دارند با کارهای کوچیک اون رو خراب کنن (البته اگر بشه هدف کارمنو بزرگ دونست) خلاصه از زحمت های شما و جواد و دیگر دوستان خیلی ممنونم و مطمئن باشید تا اونجایی که توان دارم سعی می کنم هر چیز رو بلد هستم (ولو کوچک) در اختیار دیگران قرار بدم.

در انتها هم بگم من مخلصم بچه های باحال و حرفه ای فلش کارم هستم و شرمنده همشون به خاطر اطلاعات کم ولی سعی می کنم به زودی و به کمک شما سطح اطلاعاتم رو بالاتر ببرم تا بتونم بیشتر کمک کنم

موفق و پیروز باشید

<< یه زودی این پست را پاک خواهم کرد >>

Mr. LonelY

کاربر فعال
به به، ببینید بچه ها ب کجاها رسیدن!
با ابنکه میگن نمیشه جلوی پیشرفت علم رو گرفت ولی وایسین تا منم بهتون برسم!
:)

Hussain.Design

New Member
با سلام و خسته نباشید
اگر میتوانید در مورد نحوی سایت ساختن و سین به سین فلش توضیح داده و ساختار و اکشنهای که به دکمها و برای کود کردن سین بکار میرود توضیح بدید وگرنه این مبحثی که گفتید زبان سی هم بلد باشی اینم حاله
ساختار یک سایک کامل فلش را یاد بدید ممنون میشم

Hussain.Design

New Member
من واقعا نمیدونم دکمه تشکر برای چیه؟
چرا این همه کامنت کامنت فقط برای سوال و مشکل همین ...

Mr. LonelY

کاربر فعال
با سلام و خسته نباشید
اگر میتوانید در مورد نحوی سایت ساختن و سین به سین فلش توضیح داده و ساختار و اکشنهای که به دکمها و برای کود کردن سین بکار میرود توضیح بدید وگرنه این مبحثی که گفتید زبان سی هم بلد باشی اینم حاله
ساختار یک سایک کامل فلش را یاد بدید ممنون میشم

دوست عزیز، چرا داری غذارو دوره سرت میچرخونی و بعد میزاری دهنت
راه های ساده تری هم واسه ساختن سایت هست
ی سرچ کوچولو کنی کلی مطلب گیرت میاد!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اینقدرا هم مشکل نیست .

شما شروع به ساخت کنید به هرجا مشکل برخورد کردید اینجا مطرح کنید .

موفق باشید

sanaz.s

Member
سلام
نمیدونم چطوری از این همه زحمت تشکر کنم.میدونم خیلی وقت گذاشتید . مطمئن باشید به بچه ها (مخصوصا فلش کارها) کمک بزرگی کردین.اینقدر ساده و عالی توضیح دادین که واقعا تو هیچ کتابی به زبون فارسی نمیشه پیدا کرد.واقعا خسته نباشید. فقط یه سوال؟چرا من اموزشهای درس بیستم تا سی ام (pdf) رو دو بار دانلود کردم اما نتونستم بازش کنم؟فکر کنم فایلش مشکل داره. با شرمندگی و تشکر فراوان میخواستم لطفا بر طرفش کنید.
ممنون
:rose:

rezaee

Member
با تشكر از دوستاي عزيزم... بابت زحمات با ارزششون...
اگه زحمت بكشيد و مطالب آموزشي و فايلها رو به ترتيب كه هر سري اضافه ميشه توي اولين پست قرار بديد واقعا ممنون ميشم...
در ضمن من با ذكر منبع دو سري از اين مطالب رو توي سايتم معرفي كردم...
موفق باشيد...
:rose:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

انشاالله سر فرصت سرفصل ها دسته بندی میشن و اگر درخواست کنندگان درخواست دادند می تونیم براشون این مجموعه آموزشی رو

به چاپ برسونیم و توجه داشته باشید که همچین آموزشی رو در هیچ کتابی نمی تونید بیابید .

موفق باشید

babayebaroon

New Member
Hadimetalعزیز با سلام. لطفا بگویید چرا عکسهای این فصل از آموزش دیده نمیشوند

babayebaroon

New Member
با سلام،
لطفا پیگیری کنید چرا عکسهای این فصل از آموزش as3 دیده نمیشوند
با تشکر

babayebaroon

New Member
با سلام به هادی عزیز و تموم اساتید بنده
اگه ممکنه کاری کنید عکسهای این فصل از آموزش دیده بشن
ممنونم

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

این بحث بسته شد .

هادی عزیز یک لطفی کنید یک تاپیک بزنید و تمام سر فصل های آموزشی رو به ترتیب پیوست کنید و به بنده اطلاع دهید تا مبحث رو ببندم

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا