آموزش نصب و راه اندازي 3DStudio MAX6

Saeid Taheri

Active Member
با سلام

بنا به درخواست برخي از دوستان مجاب شدم اين آموزش رو بنويسم و در معرض ديد قرار بدم.

اميدوارم اين آموزش نظر شما عزيزان رو به خودش جلب كنه !

:nokte:

براي استفاده از اين برنامه نياز يه يك كرك داريد تا سريال اين نرم افزار رو پيدا كنيد من كرك اين

برنامه رو در پايين همين ارسال Attach كردم و ميتونيد از آن استفاده كنيد .

:1: >|<

هنگامي كه شما نرم افزار مورد نظر را نصب كرديد بر روي آيكون آن كه در روي صفحه Desktop
قرار ميگيرد كليك كنيد .

سپس شكل زير را مشاهده خواهيد كرد :

Max-01.gif

بر روي Next كليك كنيد .

:2: >|<
سپس پنجرهاي همانند شكل زير نمايش داده ميشود :

Max-02.gif

مطابق شكل گزينه Enter Authorization Code را برگزينيد و بر روي Next كليك كنيد .

:3: >|<

پنجره اي همانند شكل زير نمايش داده مي شود :

Max-03.gif

همانند شكل فيلدها رو پر نماييد .

:4: >|<

حال براي اينكه سريال يا همان آتوريشن كد را به دست بياريد نياز به كرك مخصوص آن داريد

روي آيكون كرك كليك كنيد .

:tavajo:

::از Requst Code كپي بگيريد ::

:5: >|<

پس از كليك كردن بر روي آيكون كرك شكل زير نمايش داده مي شود :

Max-04.gif

همانند تصوير كه به صورت شمارهاي مراحل نام گذاري شده است عمل كنيد .

:6: >|<

سريالي را كه به دست آورديد در Authorization Code پيست كنيد .

Max-05.gif

و بر روي Next كليك نماييد .

:7: >|<

سپس تصوير زير نمايش داده مي شود :

Max-06.gif

بر روي Finish كليك كنيد .

:8: >|<

حال از برنامه 3DStudio MAX خود لذت ببريد و ما رو هم از دعاي خيرتون بي نصيب نگذاريد .

Max-07.gif

با تشكر موفق و پيروز و پروانه اي باشيد . :mrgreen:

Saeid Taheri

Active Member
سلام حميد جان

بله آقا حتما فقط لطف كن نام نويسنده رو بنويس

كه در حق ما هم اجحاف نشه !

مرسي .

موفق باشيد .

Saeid Taheri

Active Member
سلام دوست عزيز

مشكلتون كجاست دقيقا واضع و سريح بيان كنيد تا

بتونم كمكتون كنم .

موفق باشيد .

Alioffline

Member
ببين اقا سعيد من اون كد رو هم وارد مي كنم اما فعال نميشه و پيغام تلاش دوباره را مي ده ضمنا من منظور شما را نفهميدم يعني چي از recuest codeكپي بگيريد كجا كپي كنيم من اين كار را نكردم ممنون اقا سعيد من تا حالا 3نسخه ي 4و5و6 را خريدهام اما تا حالا با هيچ كدام كار نتوانسته ام بكنم يه تقاضا از شما كه مدير انجمنيد دارم مي خوام براي ما تا زه كار ها يه هموزش بذارين يع ني از صفر بگين تا هر جا كه مي خوايين مي بخشيد من بايد يرم نان بخرم مادرم صدام مي كند خيلي تشكر چون فكر مي كر دم كسي جواب نخواهد داد

Saeid Taheri

Active Member
Alioffline گفت:
ببين اقا سعيد من اون كد رو هم وارد مي كنم اما فعال نميشه و پيغام تلاش دوباره را مي ده ضمنا من منظور شما را نفهميدم يعني چي از recuest codeكپي بگيريد كجا كپي كنيم من اين كار را نكردم ممنون اقا سعيد من تا حالا 3نسخه ي 4و5و6 را خريدهام اما تا حالا با هيچ كدام كار نتوانسته ام بكنم يه تقاضا از شما كه مدير انجمنيد دارم مي خوام براي ما تا زه كار ها يه هموزش بذارين يع ني از صفر بگين تا هر جا كه مي خوايين مي بخشيد من بايد يرم نان بخرم مادرم صدام مي كند خيلي تشكر چون فكر مي كر دم كسي جواب نخواهد داد

ببين جان شما هنگامي كه برنامه رو نصب مي كني هنگام راه اندازي يك پنجره برات ظاهر ميشه تا ابتدا برنامه رو رجيستر كني . در همون صفحه اول شما دكمه Next رو بزن سپس در پنچره بعدي گزينه دومي رو انتخاب كن و Next رو بزن . در بالاي پنجره اي كه برات ظاهر ميشه سه تا تيتر زده كه يكيش recuest code است و يك كد هم جلوش نوشته شما اون رو ازش Copy بگير و در اون پنچره كرك Paste كن سپس با زدن كليد G.... كد مورد نظر پايين همون پنجره پديد مياد سپس شما اون كد رو در فيلد مورد نظرش Paste كن . بعد از زدن سريال و انتخاب كشور هم روي Next كليك كن و سپس Finish رو بزن ...

در مورد آموزش اوليه مكس هم من چند وقت پيش شروع كردم ولي نتونستم ادامه بدم براي همين از چند جاي ديگه مطلب پيدا كردم و در فروم قرار دادم (مطالب اوليه ) يك كم توي انجمن بگردي حتما پيدا مي كني .

موفق باشي .

Saeid Taheri

Active Member
Alioffline گفت:

ببين جان شما هنگامي كه برنامه رو نصب مي كني هنگام راه اندازي يك پنجره برات ظاهر ميشه تا ابتدا برنامه رو رجيستر كني . در همون صفحه اول شما دكمه Next رو بزن سپس در پنچره بعدي گزينه دومي رو انتخاب كن و Next رو بزن . در بالاي پنجره اي كه برات ظاهر ميشه سه تا تيتر زده كه يكيش recuest code است و يك كد هم جلوش نوشته شما اون رو ازش Copy بگير و در اون پنچره كرك Paste كن سپس با زدن كليد G.... كد مورد نظر پايين همون پنجره پديد مياد سپس شما اون كد رو در فيلد مورد نظرش Paste كن . بعد از زدن سريال و انتخاب كشور هم روي Next كليك كن و سپس Finish رو بزن ...

در مورد آموزش اوليه مكس هم من چند وقت پيش شروع كردم ولي نتونستم ادامه بدم براي همين از چند جاي ديگه مطلب پيدا كردم و در فروم قرار دادم (مطالب اوليه ) يك كم توي انجمن بگردي حتما پيدا مي كني .

موفق باشي .

mosi-online

Member
مرثي...
دنبالش هستم...
ولي شما هم اگه پيدا كردي يه لينكه ديگه اينجا بزني ممنونت ميشم سعيد جان..
قربانت

Alioffline

Member
سعيد جون نوكرم نصب شد ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

كار مي كنه حالا ازت اموزش مي خوام

Saeid Taheri

Active Member
موسي جان توي click-now.net سرچ كن هست !

توي تك دانلود دات كام توي بخش گرافيك هم ميتوني

پيداش كني .

Alioffline عزيز آموزش هم به چشم فقط كمي فرصت

بديد .

موفق باشيد .

آقا سعيد سلام
من يك كاربر تازه واردم (تو اين انجمن) و ازت مي خواهم اگر مي شه فايل rtbeginreg.html 3D Max 6 را برايم بفرستي
ممنون مي شوم

جدیدترین ارسال ها

بالا