آموزش كامل استال ژله اي (مكنتاش استايل)

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اقا مجتبي عزيز اولا اين كيس كه ميبينيد يه كيس معمولي نيست اين كيس مربوط به آخرين محصول اپل مكنتاش ميشه كه به جي فايو مشهوره !
عكس اون سيب ابيه را خودم به عكس اضافه كردم و از يه فونت استفاده شده و از روش ژله اييها به اين صورت در امده و ارم ادوبي هم باز خودم اضافه كردم در ضمن اون سيب خاكستري در روي كيس حك شده كاملا طبيعيه و ارم اپل مكنتاش كه ميشه مثل اين سيب را درست كرد با فتوشاپ اما اين طبيعيه !
در ضمن اگه فونت اين را ميخواهي الان واست اپلود كردم ! :wink:

راستي اگه بري تو سايت اپل ميتوني گير بياريش :

[web:9015745e75]http://www.mac.com[/web:9015745e75]

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اخ اخ خيلي ببخشيد اقا مجتبي را ديدم شما رو يادم رفت دقيقا بگو كجاش مشكل داري واست توضيح بدم من كه پ اس دي شم گذاشتم !

ARTA_ADOBE CO

Active Member
محمد مجتبی گفت:
آقا قربونتان من اون تيكهي فونت را نگرفتم
من توي آموزشتان طرح مثل مال شما دقيقا در نمي ياد

اقا من كه نفهميدم چي نوشتي ولي چشم اموزش سمپل اپل هم امروز ميذارم در ضمن توي اون فونت سمپل هاي شركت هاي ديگه هم هست بايد دانلود كني تا ايناموزشي كه من ميدم را بفهمي ! :oops:

lvlj

Member
آقا اين قسمت
mac-2.jpg

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اقا شما در اين قسمت يه بيضي روي اون بكش و از طريق ماسك ها اونو محو كن طريغه ساخت ماسك را هم كه گفتم اون دوتا دكمه را در لايه بيضي بزن حالا ماسك داري روي اون لايه ماسك كليك كن وبا گرادينت مشخص شده روي اون بكش بعد ميبيني كه پاك شده !

اقا اصلا ماسك ها رو وله له ! 8O

با پاكن پاك كن البته دقت كن پاكنت لبه هاي نرمي داشته باشه همون كارو ميكنه شايد هم بهتر
يعني لايه بيضي تو ريليز كن از طريق راست كليك كردن و انتخاب ريليز بعد با پاكن نرم از لبه هاش پاكن

اميدوارم گيج نشده باشي ! 8O

spsgorgan

Active Member
والا با اون دوتا اسمايل كه داره چشاشون در مياد تو گذاشتي منم گيج شدم :دي

عالي بود

آقا من اين رو درست كردم
از روش آرتا هم استفاده كردم

راستي بچه ها كي مي‌دونه چه جوري مي‌شه يك استايلي رو كه ساختيم به تنهايي Save كنيم
آخه من استايل اين آموزش آرتا جان رو ساختم مي‌خواستم بذارم كه شما هم كارتون راحت بشه
(البته آموزشه كمي مشكل داشت كه اون رو هم برطرف كردم)

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اقا تبريك شما خواستي اموزش هم بذار چون من اولا فضا ندارم دوما سرم شلوغه
درباره كارتم بگم كه عاليه حرف نداره مخصوصا اون اي مك كه نوشتي
در مورد سيو استايل هم الان اموزششو ميذارم !

اين رو خودم هم ميدونستم من هم مشكلم با سيو همه استايل ها بود
در هر صورت ممنون
شاد باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا