آموزش كاغذ سوخته (ورژن3)

[align=center:3d8ce6dc7e]به نام خدا[/align:3d8ce6dc7e]
سلام ابتدا عرض كنم كه:
مي دونم كه تا حالا آموزش ساخت كاغذ سوخته دو بار مورد بحث قرار گرفته يه بارش كه كامل نبود يه بار ديگشم كه آقاي رضا صادقي فرموده بودند شكل چوب شده نه شكل كاغذ سوخته به هر حال از همه دوستان قبل از ذكر آموزش عذر خواهي مي كنم و اميدوارم اين يكي با همش يه كمي فرق داشته باشه كه نگيد اين پسره دوباره حرف تكراري زد روش كار تو اين اين آموزش فرقي نمي كنه فقط از استفاده از فيلتر ها دقت بيشتري شده سطح آموزش هم متوسطه:oops: :cry:

[hr:3d8ce6dc7e]

ابتدا يه صفحه جديد با اندازه دلخواه (مثلا 400*400) ايجاد كنيد
سپس يه لايه جديد ايجاد كنيد رنگ foregroundرا برابر FBDA9D# قرار دهيد سپس با استفاده از كليد هاي Alt+Back Spaceرنگ لايه را تغير دهيد.

حالا به منوي Filter>>Noise>>Add Noiseرفته و تنظيمات آن را مطابق شكل زير انجام دهيد.

01.jpg

حالا با استفاده از كليد L يا انتخاب ابزارLasso دور لايه رو هر طوري عشقتون كشيد يه دور بزنيد
(البته نه هر طوري يه طوري كه شبيه كاغذ سوخته در بياد) بعد كليد هايCtrl+Shift+i تا منطقه اي كه سلكت شده برعكس بشه (inverse) خوب كليد Del فشار بديد تا دور عكس پاك بشه حالا شكل شما بايد يه چي تو مايه هاي اين عكس پاييني باشه

02%20.jpg

حالا كليد o يا ابزار Burn tools را انتخاب مي كنيم تنظيمات اون رو مانند شكل زير انجام مي ديم
003.jpg

دور تا دور لايه رو يه بار؛ فقط يه بار؛ با اين ابزار طي مي كنيم تا يه رنگ سياه اطراف لايه رو بگيره
بعد سايز قلم رو به 30 تغير مي ديم و به جاي Highlights از Midtonesاستفاده مي كنيم يه دور ديگه دور تا دور لايه ميزنيم البته اين ديگه بستگي به سليقه خودتون داره كه كجا پررنگ تر يا كجا كمرنگ تر بشه دست آخر Shadowsرو انتخاب مي كنيم سايز قلم رو دست نمي زنيم و روي قسمت سياه ويه كم پايين ترش يكي دو دور حركت مي كنيم
خوب حالا فكر كنم شكل شما بايد شبيه اين شكل پايين شده باشه؟
04.jpg

ديگه بستگي به سليقه خودتون داره كه چه جوري بسازينش ؛روش كلي همين بود كه گفتم اگه يه كم حرفه اي تر تو اين قسمت كار كنيد مي تونيد طرحهاي زيبايي درست كنيد من يه نمونه از اين طرح رو گذاشتم اين پايين اگه بد ببخشيد :oops:
Majid%20on%20line0.jpg

[align=center:3d8ce6dc7e]اگه مشكلي بود درخدمتم
بازم از بقيه دوستاني كه قبلا مقاله هايي رو ارسال كرده بودند معذرت مي خوام
ببخشيد وقتتون رو گرفتم
موفق وپيروز باشيد
محمد حسن[/align:3d8ce6dc7e]

h_a_s_co

Member
محمد جان مرسى.
اين يكى هم كلى سوخته :lol: خيلى باحال بود.

دستت درد نكنه

خواهش ميكنم
اين كه زياد سوخته تقصير بخاري اتاق بود روشن گذاشته بودم حواسم پرت شد

از كساني كه از اين بازديد ميكنند خواهش مي كنم نظرشون رو بگن حتي اگه خوششون نيومده بگن بدرد
نمي خوره برو كشكتو بساب
متشكرم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مش محمد حسن خان گلي ...
خيلي خوب بود ..

مجيد

ithf

Member
سلام.
نميدونم كه اين مشكل را حل ميكنه يا نه، ولي من يه راه ديگري رو پيش گرفتم بخاطر درست كردن كاغذ سوخته و اينهم نتيجه من.

sambol

Active Member
اقا يه كاغذ رو هر بار كه بسوزوني هر دفعه يه جور مي سوزه محمد حسن دسدت درد نكنه قشنگه ماله اقاي hthfهم خوب از اب در اومده

خيلي از همتون ممنونم بازم مي گم من كوچيك شمام
فقط اقا ithfروش شماهم به نظر جالب مياد آموزشش رو بزاريد
متشكرم
محمد حسن

gollpesar

Member
ithf عزيز ممنون مي شيم اونو خيلي قشنگ مثه محمد حسين آموزش بدي
يا علي

mizsia

Member
محمد حسن خان دستت درد نكنه با حال بود
در ضمن ithf خان بي زحمت اگر ميشه روش خودتون رو هم به ما بگيد! مال شما هم خيلي با حاله

Salar

Active Member
محمد حسن جان مي توني روش درست كردن او قاب ماله نمونه رو هم بدي...ممنون مي شم

محمد حسن جان خيلي جالبه.
اگه مارو مرام كش كني و اون فونت هايي روكه استفاده كردي بفرستي ديگه تو جيبتيم. :wink:

راستش اون فونتها انگ يكي از كارهامه.

فبلا ممنون :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا