آموزش ساخت فایل 3d با فرمت pdf

GsGraphic

Well-Known Member
سلام خدمت همه دوستان عزیز
نماز روزه هاتون قبول انشاالله
دیروز تو نت در حال سرچ کردن بودم یه فایل PDF پیدا کردم که قابلیت 3D داشت
فایل رو گذاشتم واستون که ببینید اگه کسی آموزش ساختشو بلده به ما هم یاد بده.
یا حق:rose:

پیوست ها

• 3d mast.pdf
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 90

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
چیز جالبی بود.
مسلماً نرم افزاری که باهاش طراحی کرده اینو، خروجی به این شکل رو داره تو قابلیتاش.
شماره‌ی طرف زیر ظرف ماست هست، میتونی از خودش بپرسی :green:
یا علی
:rose:

gafaneh

Member
مرسی دوست من این نرم افزاری که میگین مال چه شرکتیه؟
شما نحوه کار کردن باهاش رو بلندین؟
نرم افزار سالید ورکز (SolidWorks) نرم افزار طراحی مکانیکی هست از شرکت Dassault Systèmes که بیشتر مهندسین مکانیک ازش استفاده می کنند. من هم چون کارم طراحی فنی هست و رشته ام نقشه کشی صنعتی روزانه با این نرم افزار کار می کنم.
اگر شما فقط این نرم افزار را برای ساختن 3D PDF می خواهید لازم نیست کار باهاش را یاد بگیرید چون سالید ورودی های مختلفی را پشتیبانی میکنه و می تونید توی هر نرم افز سه بعدی که تسلط دارید کارتون راب سازید و بعدا با سالید بازش کنید و تبدیل به پی دی اف هم کاری نداره! کافیه Save as کنید بعد از انتخاب فرمت pdf تیک سه بعدی را هم بزنید!
البته چون نصب سالید دنگ و فنگ داره (من خودم پنجشنبه گذشته ویندوز عوض کردم و نسخه ای که داشتم روی سیستم خونه نصب نشد! البته محل کارم نصب هست) و شما اگر کار زیادی ندارید می تونید اگر خواستید فایلهاتون را برای من بفرستید و من پی دی اف را براتون بفرستم!

GsGraphic

Well-Known Member
نرم افزار سالید ورکز (SolidWorks) نرم افزار طراحی مکانیکی هست از شرکت Dassault Systèmes که بیشتر مهندسین مکانیک ازش استفاده می کنند. من هم چون کارم طراحی فنی هست و رشته ام نقشه کشی صنعتی روزانه با این نرم افزار کار می کنم.
اگر شما فقط این نرم افزار را برای ساختن 3D PDF می خواهید لازم نیست کار باهاش را یاد بگیرید چون سالید ورودی های مختلفی را پشتیبانی میکنه و می تونید توی هر نرم افز سه بعدی که تسلط دارید کارتون راب سازید و بعدا با سالید بازش کنید و تبدیل به پی دی اف هم کاری نداره! کافیه Save as کنید بعد از انتخاب فرمت pdf تیک سه بعدی را هم بزنید!
البته چون نصب سالید دنگ و فنگ داره (من خودم پنجشنبه گذشته ویندوز عوض کردم و نسخه ای که داشتم روی سیستم خونه نصب نشد! البته محل کارم نصب هست) و شما اگر کار زیادی ندارید می تونید اگر خواستید فایلهاتون را برای من بفرستید و من پی دی اف را براتون بفرستم!
مرسی دوست عزیز واقعا ممنونم بابت راهنماییتون
والا من هر از گاهی برای ارائه لیبل ها به مشتری با این مشکل مواجه میشم که مشتری میگه این لیبل بعد از اینکه رو قوطی یا ظرف قرار میگیره چه مدلی میشه؟
آدم میمونه چی جوابشو بده مجبور میشم برم پرینت بگیرم بچسبونم رو ظرف بهش نشون بدم که خیلی کار حرفه ای هم نیست.
ولی با این کار دیگه این مشکل وجود نداره و مشتری از هر زاویه ای که بخواد میتونه مدلشو ببینه.
البته خیلی کارای دیگه ای هم میشه باهاش کرد .
ممنونم از لطفت

جدیدترین ارسال ها

بالا