آموزش : ساخت سر به کار رفته در هدر مجيد آنلاين..!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mandana

Active Member
ممنون از همه كساني كه نظر دادن.ايمان جان بايد بگم بيكاريه ديگه.بچه ها ميدونن.در ضمن دوستاي من كه مدير شدن.به همه تبريك ميگم.در ضمن اين پست رو الكي نزدم.يكي از دوستان گفت با تفكيك لايه ها ميخواد گفتم اينجا بذارم همه فيض ببريد.در ضمن يك سري كار تو راهه واستون سورپرايز گذاشتم.
اون فايل رو هم فردا ميذارم.بهر حال ممنون از همه

iman.prs

Active Member
كرتيم آبتين جون!...فقط زياد سورپرايزمون نكن كه يهو سكته مي كنيم!!

Mandana

Active Member
ببخشيد يكم دير شد.اينم از فايل psd با لايه هاي مجزا.سايه ها در يك لايه جدا هستند...كادر دور سر كه تيره تر هست در يك لايه و رنگ درون اون در يك لايه ديگر.
دارم دنبال يك نرم افزار مي گردم كه فايل avi رو به gif يا swf تبديل كنه.اونوقت براي كسايي كه درست آموزش رو متوجه نشدن به صورت ويدئويي ميذارم.اگر كسي نرم افزاري داره كه باهاش بشه بصورت gif از صفحه مونيتور فيلم برداري كرد بهم بگه لطفا.شديدا مورد نياز است.

براي دانلود فايل به صفحه 4 مراجعه كنيد.الان لينك جديد دانلود فايل psd رو ميذارم! 8O

ققنوس

Member
آبتين دستت درد نكنه.
فكر كنم اين برنامه بدردت بخوره.ولي فكر نكنم avi رو لازم باشه به swf تبديل كني؟مگه خود فلش avi رو import نميكنه؟؟؟
اینهم لینک
SN: 4CC606BA7C46B14B99
SN: 3F374BF06914B11EC4
SN: 78D0C7D04AA0B17B31

Mandana

Active Member
بابا ايول.رفتم و برگشتم.چرا ايمپورت مي كنه عزيز ولي وقتي به gif تبديل مي كنم حجم فايل 200 كيلوبايتي ميشه 3 مگ.نرم افزار مختص خودشو بايد پيدا كنم.يك avi2gif پيدا كردم ولي كرك نداره.بدون كرك هم نميذاره سيو كنم.اين snagit رو هم خودم دارم ولي فقط به avi سيو مي كنه.براي همين نرم افزاري ميخوام كه avi رپ تبديل كنه عزيز.

ققنوس

Member
يه راه بگم فكر كنم بهتر كم حجم تر ولي زحيمتر(داراي زحمت بيشتر)از template هاي فلش استفاده كن و يه آموزش بزار اين خيلي كلاس تر ميشه.

ققنوس

Member
نه منظورم اين نبود كه بري ويديوييش كني.ببين بيا از تمامي تصاويري كه فكر ميكني مهمند يه عكس بگير (با همون snag it) بعد بيا رو فلش ايمپورت كن و كنار هر فريم يه توضيح بزار كه مثلا اينجا شو اينجوري كنين.
در ضمن من يه امتحاني كردم وقتي با همين snag it فيلم گرفتم و بدمش فلش ظرفيتش خيلي پايين اومد مثلا 1.5 mb رو 100 kb كردش البته يه كم كيفيتش پايين اومد.ولي اگه اصرار داري كه فايلت از فيلم باشه چطوره اول فايلت يه preloader بزاري تا بفهميم چقدر از اين فيلم آموزشيت لود شده.درست مثل فلش مجيد آنلاين خودمون كه همه چيزو نشون ميده. مخلصيم

Mandana

Active Member
منكه ازين چيزا سرم در نمياد.ولي چشم سعي خودم رو مي كنم.ممنون بابت توضيحاتت

bijan_zorro

Member
Flash Cam Corporate Edition

:idea:
Flash Cam Corporate Edition از صفحه نمايش فيلم ميگيره و با فرمت swf ذخيره ميکنه.
اما لينکشو ندارم تو TopCD هستش فک کنم.

Mandana

Active Member
ممنون دارمش ولي تاحالا باهاش كار نكردم.
مرسي اصلا يادم نبود
ممنون

[EHSAN]

Well-Known Member
سلام

آقا من يه نرم افزار دارم كه فيلم رو به هر پسوندي كه دلت بخواد تبديل ميكنه اسمشم هست:
کد:
TechSmith Camtasia Studio 2.1.1
كارش خيلي عاليه فقط مشكلش اينه كه حجم نرم افزار خيلي زياده..

اینم لینک دانلودش

cspptaddin.gif

Mandana

Active Member
مرسي احسان جان لطف كردي.عيب نداره غنيمته.راستي اون سر رو تونستي دانلود كني؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا