آموزشهای گروهی : <شماره 5> : تایپوگرافی و کلیات و جزئیات خط

MAJOR

Well-Known Member
کار خیلی خوبی هست انشاالله اگه رفتید حتما لطف کنید و ما را در جریان بگزارید

MAJOR

Well-Known Member
از نمونه کار ها خیلی ممنونم ببخشیدا قربون زبان زیبای فارسی طرف دلش خوشه تایپو گرافی کرده به نظرم .....

mashreghi

Member
از مجموعه Allone

مجموعه آثار رضا عابدینی در مجموعه ای به نام Allone و بصورت جداگانه جمع آوری شده که اگر دوستان تمایل داشتند یکی یکی اسکن و آپ می کنم . البته امیدوارم مشکل ( کپی رایت ) نداشته با شد البته اگر اخطاری روی آلبوم درج شده بود حتما رعایت می کردم
این پوستر به نام ( سی ما ) و مربوط به نمایشگاه پوسترهای مجازی ایران می باشد .

پیوست ها

• abedini 2.jpg
    abedini 2.jpg
    152.9 کیلوبایت · بازدیدها: 76
  • allone.jpg
    allone.jpg
    25.7 کیلوبایت · بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:

MAJOR

Well-Known Member
آها به اینا می گن دیفیسو تایپو گرافی بیا ببین حال کن مشرقی جون حال دادی دمت گرم

mashreghi

Member
مجید آنلاین

بچه ها امیدوارم در فهم تایپوگرافی با توجه به مجموع بحث ها اشتباه نکرده باشم . این کاررو به عنوان طرح نزدم بلکه خواستم ببینم آیا دو ریالی من افتاده یا نه ؟

پیوست ها

• majid typographi.jpg
    majid typographi.jpg
    132.8 کیلوبایت · بازدیدها: 74

MAJOR

Well-Known Member
افتاده و کار جالبی شده تو این سبک می تونی موفق بشی و لی زیاد با نوشته هات ور نرفتی مثلا جسارته ها ج مجید آنلاین رو برعکس می زاشتی و.... در کل خوب بود

mashreghi

Member
اگر دوستان نمونه کار از خودشون هم دارند بگذارند فکر می کنم در این صورت بهتر به نتیجه برسیم

uona_casper

New Member
سلام میکنم به همه دوستانی که به نوعی دقدقه تایپوگرافی دارند

ولی من در تاپیک هایی که در این بخش مطالعه کردم به مسائلی برخورد کردم که به نوعی اشتباهاتی در مورد تایپوگرافی تعریفی که از این مورد شد و به نوعی مسائلی که در خلال این بحث و گفتگوها به چشم میخورد
من را بر این داشت تا تجربیات و مطالعات خود را در این زمینه در اختیار دوستان بگذارم.
(در هفته آینده حتما مسائلی را در اختیار شما دوستان خواهم گذاشت)

مسئله مهمی که میخواستم درخواست بکنم البته خواهش و تمنایی ست از این حقیر
کارهای آقای رضا عابدینی چون با زحمت فراوان به چاپ رسیده بهتر و زیبا تر میبینم که هر کدام از دوستان یک مجموعه تهیه کنن و از همین الان به کپی رایت آثار هنرمندان کشور اهمیت داده و به زحمات ایشان قدر بنهیم.
منتظر تاپیک های اینجانب باشید.
و خیلی خوشحالم که این مسئله مطرح شده.

arashonline

Well-Known Member
حتما دوستان اين قضيه رو رعايت ميكنن خودشون از اساتيد هستند !

mashreghi

Member
دوست عزیز uona خوش آمدید . مشتاق استفاده از اطلاعات شما هستیم پس بسم الله

MAJOR

Well-Known Member
البته ما هم برای همین اینجا هستیم و فقط می خواهیم نمونه کار رو ببینیم و حتما باید کپی رو رعابت کنیم چشم ما منتظر تو ضیحات شما هستیم

nima_dsnr

کاربر VIP
با تشکر فراوان وخوش آمدگویی به دوست عزیز uona_casper
ما کماکان منتظر مطالب شما در زمینه تایپوگرافی هستیم...
در ضمن هرجا پست های بچه ها به نظرتون اشتباه میاد لطفا تصحیح کنید تا دیگران دچار اشتباه نشن.

ممنون

mashreghi

Member
گزیده ای از آثار تایپوگرافی به نقل از وبلاگ هنرهای زیبا
راستی بچه ها شما رو به خدا بیایید جلو و نمونه کار یا نمونه های خودتون را بگذارید

zU8TLUSQS.jpg

uona_casper

New Member
من عرض کردم که هفته آینده (به خاطر اینکه Adsl هفته آینده نصب میکنند) حتما مطالب را شروع میکنم

متشکرم
و حتما نمونه کارهای زیبایی از آثار تایپوگرافی و خط و... برای شما عزیزان خواهم گذاشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا