آرم شبکه به مناسبت ماه رمضان

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
یه کار نسبتا ساده به مناسبت ماه مبارک رمضان واسه یکی از شبکه های داخلی
کل فضا با فتو شاپ و افتر افکت کار شده(یه مقدار هم سینما 4دی)
کار خودم و دوست خوبمCG.Milad هستش
امیدوارم خوشتون بیاد
نسل بعدیش با قدرت بیشتر به مناسبت عید فطر در حال ساخت هستش
منتظر نظرات کوبنده دوستان هستیم:green::rose:
لینک دانلود:

آخرین ویرایش:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
شما سرور هستی،لطف کردید که اومدید،

آخرین ویرایش:

EleRam

Well-Known Member
حقیقاً این‌جا جاش نیست که بخوابم توضیح بدم وگرنه توضیح می‌دادم...
در هر صورت تا صبح باید منتظر بمونم تا هنر شما رو نظاره کنم :)

سلامحمد جون
من صبح گرفتم اما فرصت نشد بنویسم.

اینکه شب هست خودش جالبه. روز تابستون هم گرمه و هم روزش سخته اما سردی و صفای شب مناسبتره و احتمالا با اون برنامه هم سازگارتره.

اینکه از مسجد شروع میشه و به مسجد میرسه هم باز جالبه

سکوت مکانی کار زیاده. درواقع تصویر خالی زیاد داری و جاهای کم اهمیت... مثلا منتظر میمونیم و تازه یه درخت میاد و دوباره خالی...
روی این جاهای خالی را پر کنید بیشتر فکر کن.

اگه شبکه استانی هست خب شاید زیادش هم باشه اما برای شما کمه حاجی

اون سفره خانه که قبلا گذاشتی هم داستانش همینجوری بود. یه کمیک رولی و پن داستانی...
یکمی بیشتر از سه بعدی استفاده کن. دو تا شیرین کاری بذار.
اگه یه پروانه یا شب پره درخشنده رو میبینیم یا پرچمی که اهتزاز داره کار سه بعدی و انیمیشن نمیشه.

اگه روی تصویر سازی کار میکنی با یه ریتم ثابت و آروم و گاهی پر و گاهی خالی نمیشه راضی شد.

روی شب بیشتر کار کن... مثلا اسمائ جلاله رو به صورت ستاره کوبی تو آسمون داشته باش...
یا بیشتر به احادیث ماه مبارک دقت کن.

موسیقی زنده ای بود اما جای قرآن و تواشیح هم اینجا سبزه

اون نماد چراغی برای شهرای ایرانی یه نماد تکراری و باز هم نادرست هست. خدا هم همیشه توی روستا نیست. خدا همه جا هست. توی مسجد شهر و توی متن شهر ...

یه لکه آبی و یه لکه سیاه خیلی کافی نیست. تصویر نورباران آسمانی ... ستاره های دنباله دار .. مه روی زمین... گلهای خواب یا بیدار ... گله های پروانه ای ... باران شبانه ... صدای مناجات ... بوی افطار .... خسته اما راضی ... نماز و نیایش ... اذان ... این همه نماد که تصاویرش به تعداد آینه های توی ذهنمونه...

برو بازی LIMBO رو سرچ کن . آره یه بازی هست اما نمایش هنر فضاسازی. بازی هم بکنی چه بهتر اما از عکساش هم یه چیزایی دستگیرت میشه.

ببین کل فضاها ضد نور هست و سبک شبیه سیلوئت. اما با مه و بازی دوربین و حرکت چه احساس عجیب و خفنی رو القا میکنه.
با لایه های بافت دار و طرح دار ترنسپرنت و گرین میشه فضا های پخته تری ساخت تا اینقدر تندی وکتوری رو به چشم یادآوری نکنه..

روی لبه چمنها و کناره مسجد میشه یه لایه نازک از نور انداخت ... فک کنم بهش میگن ریم لایت ... فضاسازی خوبی میکنه.

سوسو زدن تصویر میتونه جالب باشه.
شبت میتونست رنگی باشه . البته الان سکون و آرامشی رو به خدا داره و این خیلی خوبه.

روی حرکت دوربین بیشتر دقت کن. وول زدن بیخود دوربین با حس دادن حرکت فرق داره. مثل ادا درآوردن هست که حواسو هم پرت میکنه. به جاش میتونی اینرسی بدی بهش. تصویر حرکت رو که تو ذهن و شبکیه میمونه رو عمدی تشدید کنی.

دیگه فعلا چیزی یادم نمیاد جز اینکه دعات کنم.
رو کارای خدایی، خداییش بیشتر فک کن . باشد که رستگار شویم.

یا مجتبی. میلاد مولود نیمه رمضان.
عزیز مصطفی و وصی مرتضی مبارک
:rose:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلامحمد جون
من صبح گرفتم اما فرصت نشد بنویسم.

اینکه شب هست خودش جالبه. روز تابستون هم گرمه و هم روزش سخته اما سردی و صفای شب مناسبتره و احتمالا با اون برنامه هم سازگارتره.

اینکه از مسجد شروع میشه و به مسجد میرسه هم باز جالبه

سکوت مکانی کار زیاده. درواقع تصویر خالی زیاد داری و جاهای کم اهمیت... مثلا منتظر میمونیم و تازه یه درخت میاد و دوباره خالی...
روی این جاهای خالی را پر کنید بیشتر فکر کن.

اگه شبکه استانی هست خب شاید زیادش هم باشه اما برای شما کمه حاجی

اون سفره خانه که قبلا گذاشتی هم داستانش همینجوری بود. یه کمیک رولی و پن داستانی...
یکمی بیشتر از سه بعدی استفاده کن. دو تا شیرین کاری بذار.
اگه یه پروانه یا شب پره درخشنده رو میبینیم یا پرچمی که اهتزاز داره کار سه بعدی و انیمیشن نمیشه.

اگه روی تصویر سازی کار میکنی با یه ریتم ثابت و آروم و گاهی پر و گاهی خالی نمیشه راضی شد.

روی شب بیشتر کار کن... مثلا اسمائ جلاله رو به صورت ستاره کوبی تو آسمون داشته باش...
یا بیشتر به احادیث ماه مبارک دقت کن.

موسیقی زنده ای بود اما جای قرآن و تواشیح هم اینجا سبزه

اون نماد چراغی برای شهرای ایرانی یه نماد تکراری و باز هم نادرست هست. خدا هم همیشه توی روستا نیست. خدا همه جا هست. توی مسجد شهر و توی متن شهر ...

یه لکه آبی و یه لکه سیاه خیلی کافی نیست. تصویر نورباران آسمانی ... ستاره های دنباله دار .. مه روی زمین... گلهای خواب یا بیدار ... گله های پروانه ای ... باران شبانه ... صدای مناجات ... بوی افطار .... خسته اما راضی ... نماز و نیایش ... اذان ... این همه نماد که تصاویرش به تعداد آینه های توی ذهنمونه...

برو بازی LIMBO رو سرچ کن . آره یه بازی هست اما نمایش هنر فضاسازی. بازی هم بکنی چه بهتر اما از عکساش هم یه چیزایی دستگیرت میشه.

ببین کل فضاها ضد نور هست و سبک شبیه سیلوئت. اما با مه و بازی دوربین و حرکت چه احساس عجیب و خفنی رو القا میکنه.
با لایه های بافت دار و طرح دار ترنسپرنت و گرین میشه فضا های پخته تری ساخت تا اینقدر تندی وکتوری رو به چشم یادآوری نکنه..

روی لبه چمنها و کناره مسجد میشه یه لایه نازک از نور انداخت ... فک کنم بهش میگن ریم لایت ... فضاسازی خوبی میکنه.

سوسو زدن تصویر میتونه جالب باشه.
شبت میتونست رنگی باشه . البته الان سکون و آرامشی رو به خدا داره و این خیلی خوبه.

روی حرکت دوربین بیشتر دقت کن. وول زدن بیخود دوربین با حس دادن حرکت فرق داره. مثل ادا درآوردن هست که حواسو هم پرت میکنه. به جاش میتونی اینرسی بدی بهش. تصویر حرکت رو که تو ذهن و شبکیه میمونه رو عمدی تشدید کنی.

دیگه فعلا چیزی یادم نمیاد جز اینکه دعات کنم.
رو کارای خدایی، خداییش بیشتر فک کن . باشد که رستگار شویم.

یا مجتبی. میلاد مولود نیمه رمضان.
عزیز مصطفی و وصی مرتضی مبارک
سلام سید جون،نماز و روزتون قبول باشه ایشالا
عرض کردم یه کار نسبتا ساده،فرمایش حضرت عالی کاملا درست هستش
کار میتونست به شدت قوی تر از این صحبت ها باشه،ایشالا قصد داریم واسه عید فطر بترکونیم ایشالا و حتما سعی می کنم از رهنمود های سید اولاد پیغمبر استفاده کنم
در مورد جواب پیام هم شرمنده،الان میفرستم خدمتتون(چند روز درگیر کار بودم)
در کل بسیار لطف می کنید به ما که وقت میذارید و کار رو به خوبی و با دقت هر چه تمام تر نقد و بررسی می کنید:oops:

حسین کاشانی

Active Member
کار قشنگی بود
ممنون و یه پیشنهاد : به جای استفاده از موسیقی اگه از sound effect استفاده می شد گیرایی بیشتری پیدا می کرد
مثال :
شروع حرکت با صدای جیرجیرک در شب
بعد صدای اذان
بعد صدای روشن شدن چراغ خانه ها و ...

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
کار قشنگی بود
ممنون و یه پیشنهاد : به جای استفاده از موسیقی اگه از sound effect استفاده می شد گیرایی بیشتری پیدا می کرد
مثال :
شروع حرکت با صدای جیرجیرک در شب
بعد صدای اذان
بعد صدای روشن شدن چراغ خانه ها و ...
سلام حسين جان
دستتون درد نكنه،بله آقا،فرمايش شما صحيح هستش،داريم واسه عيد فطر ورژن جديدشو آماده مي كنيم،دقيقا اين چيزايي كه فرموديد مد نظرمون بود،خيلي ممنون كه وقت گذاشتيد

محمد جون استاد این ورژن عید فطریه ظاهرا خیلی بهتر میشه ... من در کمینت هستم ...
التماس دعای امشب و دیگر لیالی قدر ...

یا علی

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
محمد جون استاد این ورژن عید فطریه ظاهرا خیلی بهتر میشه ... من در کمینت هستم ...
التماس دعای امشب و دیگر لیالی قدر ...

یا علی
سلام،استاد
نه آقا حالا اینقدر ها هم قرار نیست خوب بشه
التماس دعا داریم حاجی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا