..::: آرشیو عناصر مورد نیاز جهت پروژه هاي مولتي مديا :::..

Silver PC

Well-Known Member
یه چک باکس براتی استفاده در پروژه ها
فرمت فایل .obm هست . امیدوارم بلد باشید چطوری لودش کنید !

پیوست ها

• CheckBox.rar
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 169

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام به همگی
adobe alistritor چندتا دکمه منو داشتم که از سیت خارجی گرفتم که با نرم افزار
اجرا میشه
viewimage.php

پیوست ها

• 088.jpg
    088.jpg
    39.5 کیلوبایت · بازدیدها: 106
  • 088.zip
    66.6 کیلوبایت · بازدیدها: 377

Amit13

Well-Known Member
سلام دوستان گفتم شروع كنم اين هم چند نمونه لودينگ زيبا براي شما :paint:

سلام عالي بودن،ولي لطفا مبشه منبع فايل ها رو بگي؟؟؟

(فقط ميخوام بدونم،ااشكال شرعي نداره ازشون در پروژه هامون استفاده كنيم؟؟؟:wink:)

• Like
Reactions: pcj

kc_nitro

Member

Niloofar_222

New Member
سلام
ببخشید نمیدونم که اینجا حق پست دادن دارم یا نه، با اینحال درخواست دارم که اگه مجموعه ای از عناصر Textbox که اصطلاحا به عناصر طراحی وب مشهور و با فرمت Png هستند رو اگه دارید اینجا قرار بدید چون در پروزه های مالتی مدیا هم کاربرد زیادی دارند. یک نمونه سادش هم باکس های ورود یوزر و پسور سایت وبگذر هست.
http://www.webgozar.com/
مرسی

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
ببخشید نمیدونم که اینجا حق پست دادن دارم یا نه، با اینحال درخواست دارم که اگه مجموعه ای از عناصر textbox که اصطلاحا به عناصر طراحی وب مشهور و با فرمت png هستند رو اگه دارید اینجا قرار بدید چون در پروزه های مالتی مدیا هم کاربرد زیادی دارند. یک نمونه سادش هم باکس های ورود یوزر و پسور سایت وبگذر هست.
http://www.webgozar.com/
مرسی
درحالت کلی خیر، در این تاپیک پست هایی که درخواست باشن یا درواقع فایلی رو بعنوان یکی از عناصر پروژه های مولتی مدیا معرفی نکرده باشن پاک میشن.
اما چون من فایل رو براتون پیوست کردم، و جهت اطلاع سایر دوستان، اگر پست شما بمونه بهتره

پیوست ها

• WYSIWYG.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 463

qasedaksj

New Member
خانم خاکیچیان سلام.ممنون از لطفت.فقط فایلاتونو من نتونستم باز کنم!

ali.2

Active Member
من آهنگ ها رو خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم درست یادم نیست اما توشون یک برنامه پلیر برای پخش موسیقی ها وجود داشت باید با اون باز کنید تا آهنگ ها پخش بشن

p30graphic

Active Member
برای اینکه بتونید یه آبجکت رو Paste کنید باید توی خود mmb برنامتون رو باز کنید و نه توی پنجره جدید. منظورم اینه که توی نوار وظیفه فقط یه MMB باشه امیدوارم خوب توضیح داده باشم

zahani91

New Member
سلام
کل پروژه که همش دکمه موزیک نیست در پروژهای بزرگ باید یک سرچ داشته باشه ببخشید ها ولی بجای گذاشتن این همه دکمه لودینگ ...اموزش قدم به قدم ساخت منوی جستجو که دارای کمبو باکس ,لیست باکس ,و اینپوت باکسه رو در mmb بزارید که همه حرفه ای mmb رو یاد بگیرند در ضمن من رو به پست های دیگتون نفرستین چون اونها جواب های درستی نه به من نه به بقیه ندادن اگه لطف کنی اموزش منوی جستجویی (شبیه به لرد 2012 نه شبیه به خودش) رو بزارید ممنون میشم.
باتشکر بابت زحمت هایی که میکشین.

Singular

Active Member
سلام
[h=2]برنامه ای برای ساخت Menu[/h]یه نمونه مثال میزنید.. کهچجوری دستور باید وارد کنیم
مثلا منو ساختیم Exit دستور تو قسمت اسکریپ نوشتم .بعد کد و تو اسکریپ صفحه گذاشتم ولی رو منو Exit میرم exit نمیکنه
با تشکر...

جدیدترین ارسال ها

بالا