R-med
امتیاز واکنش
804

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام بر شما مهدی آقای گل:rose:

در مورد توضیح که شما اولین کاری که انجام میدین اینه که
    میاین تو پیغام خصوصی یه چایی دارچین با هم میخوریم :)
    بعدم من توضیح میدم براتون
    ولی اول ترش دعامون کنین
    یا علی
    بازی نیست که عشقه :rose:
    برو به فکر طرح گرافیکی یه پوستر تو همین حدود باش. به مایاپاور یه پخ بزن بگو میخوای شرکت کنی.
    اگه هم کمکی خواستی بهم بگو. من هم که از اول تو یارکشی بودم اگه حضرت قبول کنه.
    یا حسین
    سلام
    خب یه حس نیاز به فرهنگ حسینی هست که در وجود دوستان اهلبیت زبانه میکشه. یه طرح چند تکه مثل یه نمایشگاه هست. یه جور مسابقه عشق حسینی. یه قسمتی به طراح سپرده میشه تا توش کار کنه. بیرونش هم یه فرم متحد که یکدست بشه. تقریبا مثل دفعه پیش هست. پوستری حدیثی کتیبه ای عکسی و هر چیزی که بتونه به عنوان یه کار گرافیکی توی کتیبه اربعین بیاد ...
    از روی کارهای قبلی و قبلی تر میتونی ایده و سرنخ بگیری. چون محدود نیست پس بهتره زیاد توضیح ندم که کارت شخصی تر باشه. اما اگه کمکی خواستی بگو انشاءا... در خدمتیم. شما فرض کن یه کادر مستطیلی حدود همون چیزی که نوشته هست که محل ارادت شما به اهل بیت هست.

یا حسین
    ...
    راستی کنکور چجور بود...
    سلامهدی جان
    یه جورایی منتظرت بودم.
    امیدوارم امتحانت رو خوب گذرونده باشی.:rose:
    برنامه فعلا طراحی کتیبه برای اربعین هست. امضای من و مایاپاور رو نگاه کن...
    فعلا قراره به ایشون کمک کنم دعا کن کار خوبی بتونم تحویل بدم. شما هم خیلی سرافراز میکنی یه طرح رو به عهده بگیری.
    تا باشه انشاءا... تو طرح های شادتر و موضوعات دیگه بتونم همراهت باشم ...

یا حسین
    چشم برادر
    دعای ناخالص ما هم نثار شما.
    شاید دری به تخته خورد و درست شد.

موفق باشی مهدی جان
    بهترین وسیله پیروزی یاد و نام خدای سبحان است : حضرت امیر

یا حسین
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    به مجلس عزای سیدالشهداء خوش آمدید...
    :rose:

تشریف بیارین برای رونمایی از کتیبه جمعی عاشورایی...
    ... ارادت سروران به سیدالشهداء ...
    یا زهرا

سلام جانم / خوبی/نظر لطفته / حسین رو با نرم افزار کرل درست کردم / من نرم افزار کرل رو بیشتر از ایلستریتور دوست دارم واسه همین تو کرل انجامش دادم و بعد وارد فتوشاپ کردم
    بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا بر دلم ترسـم بماند آرزوی کربلا
    تشنه ی آب فراتم ای عجل فرصت بده تا بگیرم در بغل قبر شهید کربلا
    سلامهدی جان
    لطف داری. خب واقعا کار بقیه بهتر بود و دقیق بودن تو مدلسازی خیلی مهمه.
    نگران من نباش اون یه دفعه هم شانسی سوم شدم. من روحیم حرف نداره.
    ...
    یا حسین
    سلامهدی جان
    خب مراحل کار رو که دیدی تو wip تقریبا.
    اصل کار با SC هست یکمی هم بعضی وقتا با ZB تنظیم میکنمش. مثل دید عمودی دقیق تو SC نیست اما ZB داره. ابزارهای مختلف نرم کردن و قلم های مختلف و تغییر فرم هم داره.
    من توی SC به اندازه قطعات کره هی اضافه میکنم. و با قلم G اونها رو حرکت میدم و با F پخ میکنم و باE خط میندازم. با کنترل ماسک و با شیفت نرم و با Alt هم معکوس ... بیشتر برای رسیدن به فرم از G و برای تغییر ارتفاع و دقیق تر شدن از D . برای دیتیل بهتر هم باید درجش یکم بیشتر از صفر باشه. ...

رندرش هم یه برنامه جالب بود که نورپردازی رو بر حسب یه فایل پانارومای HDR انجام میده و نورهای فیزیکی رو خودش محاسبه میکنه ...
    نمیدونم کجاشو میگی. اما اگه منظورت خودمه من از کوچیکی گلبازی میکردم. قلمنوری هم نعمتیه و من اهل طراحی هم هستم که مستقیما تاثیر داره. قلق های برنامه هم کم کم دستت میاد.
    من هر وقت باشم. البته بذار سرت خلوت بشه. در خدمتم.

برای این آخریه هم یکمی فیلترهای خوب و نقاشی و دستکاری تو فتوشاپ هست دیگه !

..
    خوشحالم که کسی که تاییدم کردی ...
    یا علی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا