Masoud1365
امتیاز واکنش
1,602

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• يه چيزي درسته حالمو گرفتي ولي انتقاد سازنده اخطار سازنده تر از اون خيلي مخلصيم masoud1365 جان:green::rose:
    سلام جناب مدير امروز خوب حال ما رو گرفتي ها تا حالا تو اين همه فروم بودم اين اولين اخطاريه كه گرفتم بابا يه كمي رحم مي كردي هنو تازه واردم يه تذكر در حد پيغام هم مي دادي ما مي گفتيم چشم خيلي:snap: نامهربوني كردي با ما:cry:
    چاکریم :دی بیا پیش ما ؛ دلمون برات تنگیده ...
    داش همیشه کوتاه و مختصر توضیح می دهی برای ما که کافی نیست !!!!
    می شه توضیح بیشتر بدهی که این تایم کجاست و چگونه می شه با کد پی اچ پی (نمونه کد لطفا :دی) این تایم را دستکاری کرد
    حالت دیفالت معمولی این تایم چقدر است
    lol گفتم شاید این سوال زیاد سوال نباشه که قابل پرسیدن باشه (سوا شماره 2 : یعنی اعتبار سرور منظورته داش یا چیز های دیگر)....چشم داش دفعه دیگه تکرار نمی شه :دی
    داش یک session چقدر اعتبار دارد البته این بیشتر مبحث تئوری است یعنی اگر ما بخواهیم تنظیمات وبسایت را بر اساس session تعریف کنیم این session در کجا ذخیره می شود یا بهتر بگم آیا مقدار فرضی session به صورت موقت گرفته می شود یا اگر تنظیم کنیم دائم در وب سایت باقی می ماند
    داش تقاضای دوستی دارم به شرطی که زود به زود آنلاین بشیا و شبا هم زود نخوابی :دی
    :lol:
    داداش شما ما را به درجه استادی برسون ما کمکت می کنی :دی
    :lol:
    داش والا ما که نتونستیم توش عضو شویم
    access code می خواست گفتم مال از ما بهترونه !!!!! :دی
    راستی داش دیر به دیر میایی بچه های انجمن بهت احتیاج دارنند :cry: از نوع هندی :دی
    Domanjiri رفت خدارحمت کنتش خیلی بچه فعالی بود همه سوالات را در کمترین زمان جواب می داد :دی
    اگر شما هم نیایی این انجمن هم قبرستان می شی :دی
    دست شوما درد نکنه از غیبت ما سو استفاده می کنی مای پروفایلمون اسپم می زنی فرار می کنی؟:)) کشتمت :-"
    جواب پیغام خصوصیم هم بده طرفداری هم نکن از کسی:دی :خنده شیطانی
    سلام داش کلاس های این سایت قابل دانلود نیست :green:
    عضویتش هم هزینه دار است اما معلوم هم نیست کجا باید پرداخت کنیم :دی
    داش سلام
    می توانی تو این مبحث کمکم کنی
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=172778
    کارم خیلی گیره بهش !!!!!:)
    داش کلاس هم برای خواندن اطلاعات csv می توانی برایم معرفی کنی
    که عملکرد شبیه Data Grids را داشته باشد با امکانات حرفه ایی ×××!@@
    دارم برای خواندن نامه های کاربران یک سیستم طراحی می کنم اما به دلیل ناشی گری وا مانده ام:green:
    به علت ناشی بودن کارگران هنگام شست و شوی مجید آنلاین،اب وارد سرورهای سایت شده است.به همین دلیل سایت ممکن است برای ساعاتی در دسترس نباشد:green:
    باشد:دی
    باید بذاریم انجمنو توی آفتاب تا خشک شه:green:
    مشترک گرامی،داریم انجمن را میشوییم،لطفا آفلاین شوید!
    سلام داداش.آواتارتو از کجا گرفتی؟
    ممنون
    هنوز که اینجام!
    حالا حالا ها انگاری اینجا معطلیم!!
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا