borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سید جان عزیزم منم آدم خوبی نیستم اما بسته به این داره که بدی ها رو چجوری معنی کنیم... شاید بدی هایی که ما (من و شما، خودمون رو میگم چون بهتر خودمون رو میشناسیم برای همین بهتره تا بقیه رو قضاوت نکنیم) انجام دادیم و یا میدیم (که امیدوارم نشه) در پیش گاه خـدا حد زیادی نداشته باشه... نمی دونم بعضی از گناها هست که به نظر گناه کمیه و یا حتی یه باره اما کیفر بزرگی داره... نمی دونم شاید نشه در جمله بیان کرد احساس رو... امیدوارم بتونم زیارتت کنم تا با هم مفسل بحث کنیم... خیلی دوست دارم با شما راجع به موضوعات مختلف بحث کنم... از طراحی گرفته تا مباحث دیگه (البته اگر قابل باشم در مقابل استادی مثل شما) در هر حال این بحث رو دیگه ادامه نمی دم نه بخاطر اینکه بحث بدی هست برای اینکه در این محیط نمیشه آدم ها باید با هم در تقابل باشن تا بهتر بشه صحبت کرد...
    فدای دوست عزیزم بشم...
    نمی دونم شاید تعارفات من زیاد باشه و یا چاپلوسی به نظر بیاد اما من هم مثل خودت رک هستم و هیچ موقع برای کسی چاپلوسی نکردم و مدح بیخود نکردم و تنها از صمیم قلب حرف زدم...
    فدات سید عزیز، خیلی مخلصیم، یا حق:rose:
    سید جان من هم نمیگم آدم صالحی هستم... اما راستش به خودم اطمینان دارم که زیاد از راه بدر هم نیستم:wink:
    ممنونم از اینکه به من اهمیت میدی مرد... امیدوارم روزی برسه که همه مردمان درست از نادرست مشخص بشن:rose:
    فدات عزیز دلم:rose:
    سید جان خداوکیل به نظراتی که واسه اثرات دوستان ارائه میشه یه نگاه کن!
    همشون با موضوعات: خوبه، بده، زشته، قشنگه، چه خبر، بدک نیست، دوست دارم، جمعش کن، پهنش کن، و... هستش! بعد تعداد پستای یارو رو میخونی میبینی نوشته شده "تعداد پست: 5467628496581495" ولی به این توجه نمیشه که همه پستاش رو بزنی سر هم با ارفاق 1 جمله به درد بخور توش نیست!!!
    به خدا آدم تاسف میخوره از کارا اینجور آدما!!
    سلام عزیز دلم... سید جانم کارت رو دیدم جالب شده بود:wink:
    درباره جاده هم باید بگم که ما هیچ مقع نمیخوایم خاکی بزنیم شما هم هر موقع دیدی بالاخره ماهم انسانیم شما بما بگو عزیز:rose:
    سلام بر دائم الآنلاین مجید آنلاین سید عزیز
    خوبی داداش؟
    احوالات شما؟ قدم رنجه فرمودین، بنده رو مسرور فرمودین... آقا من مرده اون معرفتتم از همون پیام اول که دادین معرفتتون به بنده ثابت شد. سید جان حقیقتا ما بعد از خدا تمام دلخوشیامون به خانواده و دوستای گلی مثل شماست خدای نکرده یکم احساس کنیم شما از ما ناراحتی دنیا تو سرمون هوار میشه...
    در مورد اون کار ها هم یه نظر به مصطفی دادم و توضیحاتی دادم که اگه تونستید حتما مطالعه بفرمائید... البته عذر خواهی بنده رو بپذیرید که مجزا توضیح ندادم ولی تنگی وقت گاهی اوقات دست و پای آدم و میبنده.
    علاوه بر اون توضیحات کارای کار آموزی و ترم تابستان هم اضافه شده که یکم سرعتم رو گرفته. میخواستم کارم تا امروز تموم شه ولی از اون روز که در موردش شما رو در جریان گذاشتم حتی 1 ثانیه وقت نکردم پاش بشینم. انشاا... کار تموم شد خدمتتون ارائه میشه واسه نقد و بررسی
    خدا پشت و پناهتون
    سلام سید جان آقا شما عزیز مایی... شرمنده اگر جسارتی کردم مرد..و شما به عنوان استاد ما گفتم اگر خواستی بیا... ما هم خدای نکرده قصد بدی نداریم... ما هم از اینکه با ما رکی خوشحالیم چون این نشون میده ما رو دوست داری:rose:
    فدات ما هم حتما طرح های دیگه میزنیم فدات بشم.... یا حق:rose:
    :tavajoh:

:?::shock::?:
    مسابقه تشخیص عکس زوم شده !
    :lol::idea::lol:
    شما نیز هوش خود را بسنجید !
    سلا سید جان
    تبریک عرض شد
    آقا با ما قهری؟ نکنه خدای نکرده از بنده ناراحتیت؟ دیگه سراغی از ما فقیر بیچاره های مبتدی نمیگیرید!
    خیلی خوشحال میشیم اگه یه گوشه چشمی هم به ما نظر کنید....
    فقط خواستم بگم آقا خیلی مخلصیم
    یا علی
    با سلام و تبریک عید بزرگ و عزیز ولادت حضرت قائـــم (عج) بر تو سیـد عزیزم و خـانواده گلت...

کار جدید من هست خوشحالم میکنی اگر بیای...:rose:

.: Elisha Cuthbert :.
    سلام عزیز دل خوبی؟ آقا این عید عزیز بر شما و خانواده گلت مبارک باشه....:rose:
    آقا مسجد ما مراسم احیا داره جات خالی دارم گوش میدم... از عصری هم تقریبا شروع کردم به یه کار دیجیتال پینتینگ دیگه الان تموم شد فردا صبح میذارم... فقط مشکلم موهاش بود کار هم به دلخواه خودم سایه پردازی کردم... اینارو گفتم از الان بدونی چه مواردی رو زیاد رعایت نکردم... امیدوارم فردا که دیدی خوشت بیاد... بازم با ماوس انجام دادم:green:
    آقا مارم دعا کن فدات...
    یا حق:rose:
    خوابم میاد ! خوبم میاد :دی . نمیشه کاریش کرد ! :rose:
    سلام سید جان عیدت مبارک
    وقت کردی اینجا رو هم یک نگاهی بنداز
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=171312
    ببین بدرد یک آنرپ بدون درد سر و سریع میخوره
    البته من گذاشتم امشب دانلود بشه خودم حتما چک میکنم اما شما توی این زمینه استاد ما هستی
    آهان ...

براي شما هم مبارك باشه ...
    شما هم موفق باشي.

يا مهدي
    امضا هاي آب پيازي ديگه چيه ؟! :green:
    فكر نكنم به حد پرواز شاد باشم ، اما سعيم رو مي كنم !
    راستي ديشب حس زدن انگشتر پريد ، امروز هم فعلا نرفتم سمتش ،‌ امروز رو تو يه بعد ديگه گذرونديم ... !!
    ببينيم امشب چطور مي شه ...

يا علي.
    ای آقا...
    این چه حرفیه
    منم از این پیشده ها زیاد شنیدم ولی گربه نشدم:rose::rose:
    علیک سلام
    ممنون بر شما هم مبارک
    در ضمن پیشده بینم استاد خودتی...!:green:
    موفق باشی
    سلامبرهانی
    1 مرسی گلم:rose:
    2 در مورد نتيجه ی فوتبال رو منم نفهميدم چون بعد از اينکه سؤال کردم منو کتک زد!
    در ضمن سید جان من چیزی بلد نیستم از علایقی که گفتم فقط چیپس خوردن رو بلدم!
    سلام سید جان
    باب من چندتا سید جز شما میشناسم مثل اینکه همگی باحالید! من شخصا خیلی شوخم ولی همیشه سعی میکنم جایی واسه شوخی پیدا کنم و طرف رو بشناسم بعد با اون گرم میگیرم و شوخی میکنم!
    بابا سید جان خداییش الکی کاربر فعال نشدیا!
    حال میکنم هروقت آنلاین میشم شما آنلاینی و بنده رو سر بلند و مسرور میکنید!
    دارم یه پوستر فانتزی واسه 1شنبه طراحی میکنم انشا الله گذاشتم دوست دارم از اون نظرات حرفه ایتون رو بدید استاد.
    ما ارادت وافر داریم در همکاری... درضمن همکاری با شما (بی تعارف) مثل یه المپیاد میمونه...:wink: فکر کن همه نقاشی بکشن مثل بچه گیا یکی حرفه ای یکی نه... چه شاد باشه چه جدی چه غمناک... چه با قاعده چه بی قاعده (البته در حدی که پا فراتر نره) مثلا بگی منظره یه جنگل طرف برداره هرچی خواست توش بکشه بعد بگه اینه نه... ولی مثلا اگر درختش مثل درخت یه حرفه ای نبود توی ذوقش نخوره و در حد یه شادی کار کنه...
    دعا کن کار ما دوشنیه راه بیوفته بعدشیه تیم میشیم (اگر قابل باشم) با هم همکاری میکنیم:rose:
    فدات سیـد جانم... یا حق:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا