peyman136
امتیاز واکنش
1,466

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام خوبی؟خوشحالم خوشش اومد ^.^ مباظبت باش کلی گلپسر:rose:
    باسه میزان رئوفیتت یا میزان اعتماد به نفس ات؟:lol::rose: گلی تو
    العان نگران اون بنده خدایی ینی؟:)) خدایا منو نکش این بچه انقد دل رحم و دارای قلب رئوفه:lol::rose:
    من خووووووفمممممممم تو خووووووووووووفییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:green:
    :)) :اسمایلی یکی که با لنگه کفش افتاده دنبال یکی
    خوفم تو چطوری؟:>:rose:
    سلام خوبی؟:))
    خوب کچمل توی بخش عمومی مینویسن تازه منم قراره نبرن:آه سوزناک :دی
    بستیمونو بدین میخوایم بریم خونه مون:}
    سلام
    ببخشید . یه سوال داشتم که توو انجمن هم جستجو کردم اما جوابمو نگرفتم
    سوالم اینه : از چه اسکریپت یا پلاگینی باید استفاده کنم که فایل اوتوران به صورت خودکار روی سیستم کاربر بگرده و ببینه اگه مثلا فلش پلیر نصب نشده نصب کنه و اگه نصب شده ادامه ی اوتوران رو داشته باشیم.
    مثل کینگ
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    خیلی مهمه :green:
    زرنگ خان تا برسم اونجا که فسیل شدم:دی شیرینیم رو بذار توی فریزر بهدن میام میگیرم:cool:

/

مام دلمون تنگیده حاجاقا^.^ خوش میگذره با نت پرسرعت؟نت دار شدی به ما محل نمیدی:خنده شیطانی:lol:
    بهبهبهبهبه مبارکه بیهایم شیرینی میل کنیم پس:> :دی
    منم خوفم شکر خدا.چخبرا خوش میگذره؟چکا می کنی با هیتلرنت پر سرعت؟:دی
    نقل قول از hr1510 :
    از اون جایی که عادت به شهید کردن حرف دیگرون ندارم به پیروی از پست قبلی نمونه نمیزارم تا انشا الله با تلاشتون ما رو هم مسرور بفرمایید .

پیمان جان به جمله ای که گفته بودم خوب دقت کن . من به این خاطر حرف از آلوده شدن دستم به خون زدم که مجبور به ارسال نمونه شدم . نبینم خدایی نکرده یه وقت شما نارا حت بشی اصلا می خواهی اون پست رو حذف کنم . ما اصلا دوست نداریم شما اساتید رو از خودمون برنجونیم . خیلی چاکریم :oops:
    آخیییی.ما هی یوزرت رو میبینیم خودتو نمی بینیم هی دلتنگ میشیم.اینترنتت کی درست میشه؟:( گنا داری که:rose:
    سلام دوست عزیز ، خسته نباشی

ممنون میشم یه نگاهی به این پست بندازی که در مورد ListView هست و جوابمو بدی یا یه نمونه مثال برام بزاری .

تو چند تا پست هم که نگاه کردم دوستان پیشنهاد استفاده از پلاگین UO داده بودن ولی من هرگز از این پلاگین استفاده نکرده ام ممنون میشم اگه بشه در مورد این پلاگین هم توضیح بدین و اگه مقدور هست یه مثال در مورد سوالم هم بذارین

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=167211

پيشاپيش يك دنيا ممنون
    سلام

ممنونم بابت پیغامت... سال نو شما هم مبارک باشه امیدوارم که سال خوبی رو آغاز کرده باشید

موفق باشید
    مجید
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا