Mehdi_Lover3dsmax
امتیاز واکنش
1,597

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ممنون از آموزش های عالیتون . من یک سوال دارم . اینکه من نمی تونم مکس 9 رو روی ویندوز 7 نصب کنم . واقعا دچار مشکل هستم لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون.:rose:
    سلام
    لطفا در این تاپیک شرکت کنید:
    درخواست آموزش برنامه autodesk mudbox

:-<
    سلام ehsan_nekooee
    قراره این آموزش ها توسط فروشگاه اینترنتی با قیمت فقط پست و رایت پخش بشه
    به زودی آدرس این فروشگاه رو توی امضام میزنم
    سلام keivan 520
    به نظرم مشکل یا از خود پلاگینه و یا از ویندوز 7 هست
    اگه ویندوز 7 داری از اخرین ورژن این پلاگین واسه مکس 2011 استفاده کن
    میتونی از سایت 51render.com استفاده کنی
    مشکلت حل میشه
    سلام آقا مهدی
    من دی وی دی آموزش هاتون رو از کجا می تونم بگیرم؟ (max , Vray)
    مشهد هستم.

ممنون
    با سلام وخسته نباشی،شرمندتم،من توی نصب npower 2008 مشگل دارم،بعداز اینکه npower بروی max 9 نصب میکنم و از geometry میخوام کرک کنم،و دکمه Authorize میزنم پنجره turbo squde-register now باز میشه و این پیغام میده:unable to find license this tool و تو تلاش بعدی این پیغام میده:try re-start license server using in c /program files /DCPFLICS-TOOLS.exe اگه امکانش هست راهنمائی کنید مشکل چیه؟
    ایمیلم اینه:[email protected] اگه ایمیل کنید خیلی منون میشم. با تشکر
    سلام آقا مهدی وقت داری یه پروزه سه بعدی انجام بدی؟
    باید سه بعدی بشه و متریال و رندر
    ممنون میشم جواب بدید
    ba salam khedmate shoma.man filmhaie amozeshie shomaro daram mibinam ama mabhase materialo engar kamel nadaram .age mishe in mabhaso kamel baram befrestid.be maile [email protected] to hamin site majidonline.kheili be komaketon ehtij daram motasefane emkane kelas raftan bara maxo nadaram khodam daram talash mikonam ta az in tarigh khoda rozi nasibam kone.ro komaketon hesab kardam .man dar zemn sakene yazdam agar mishe mitonam dvd haie kelasatono writ konam.kheili mamnon
    سلم.من برای rpc مشکل پیدا کردم.وقتی توی مکس بر روی rpc کلیک میکنم پیغام میده.rpc pluginis running in demo mode.علت رو میدونید.ممنونتون میشم.اگه کمکم کنید.
    سلام marjantr
    مشکل از لینک ها نیست
    مشکل از ویندوز شما و برنامه ای که با اون دانلود ها رو باز میکنید هست
    بله اگه این آموزش ها رو ببینید حتما کمکتون میکنه تا توی سه بعدی معماری مسلط بشین
    nemidoonam bayad too anjomani ozv besham ..... taze ozve sitetoon shodam aslan nemidoonam che joori estefade konam.. niyazam ham baraye 3d karkardan too memariye shaba kaboos 3d mibinam yani ba etelatetoon mitoona kari konam ??????m komak
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا