Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• وايي ناظم كجايي كه كل حيسيتت رو ماني برد زير سوال ... صداي خورد شدنش رو هم شنيدم

باريكالله ، پس پيشرفت كردي .. خب چطوريه صداش ؟! من گوش هام مثل چشمام مي مونه فرقي نميكنه... [IMG]

اذيت ميكنم ،‌ زورم زياده ... [IMG]
    اوووووووووو اين تاريخ تولد مال زمان ناصردين شاه هست.. بابا من 2 سال نبودم هااااا
    تازه ويرايشش هم كنم فرقي نميكنه .. كلا پير شديم.. موهاي سرم سفيد شده.
    اما هنوز به كچلي مجيد نرسيدم
    من چون خودم وختي ميشينم پاي كامپي، مجبورم عينك بزنم، در نتيجه رفقا ميگن: شكل اين تدي بير ميشي :lol
    مراقب چشاي خشنگ باش شوما :بوس
    Hi dear new doost :green:

چرا بعد از اينهمه مدت تازه پيغام اضافه به ليست دوستان شما برام اومده. مگه تا حالا تو ليست نبودم؟ :دي
    خواهر عزیز و بزرگوارم ممنونم که بنده رو برای دوستی انتخاب نمودید و افتخار دادید تا نام شما بزرگوار رو در لیست دوستان خودم داشته باشم امیدوارم تا برادر خوب و مفیدی هم برای شما و هم دوستا عزیز مجیدی یم باشم باتشکر از شما

ایسوس
    خواستم با گلي كه توي امضات گذاشتي مچ شه :دي

---

پس اين برا تو :p

با یه پر گل از سمت می گول میخوری چه برسه با یه شاخه :سوووووووووووووووووووووووووووووت :snap:

:rose:
    آره ، اون موقع ها که جون تر بودم گیم ام کار میکردم :sad:
    توی Game Modeling Challenge ـه قبلی نفر 9ـم شدم :green:
    دیگه کشیدیم کنار جاده رو واسه جونا باز گذاشتیم :)
    سلام ماندانا جان:rose:
    خوبی؟ خسته نباشید. عجب پس دلیلش این بوده میگم آخه یکم عجیباً غریبا بود تو لیستم نبودی. خوشحالم که الان هستی. همیشه باش. باشه؟
    خیلی وقته اصلا خواب ندیدم:sad: خوابم هم مثل شهرم شده. دیگه از بارون و رنگین کمون و دویدن زیر بارون و...خبری نیست.:cry:
    حالا که پرسیدی یهو دلم برای اون خواب تنگ شد.
    کاش دوباره ببینمش خیلی قشنگ و عجیب بود(کوه و خورشید و بارون و رنگین کمون و ...)
    شما چی دیدی؟
    این مطلب برام ایمیل شده بود.گفتم شاید خوب باشه اینجا خبر بدم:rose:

حتما و سریع به همه خبر بدین

اگر ایمیلی با آدرس فرستنده:
    simon25@hotmail. co.uk
    دریافت کردید، به هیچ وجه بازش نکنید و سریع پاکش کنید.
    این یه هکر حرفه اییه که نه تنها همه هارد دیسک کامپیوتر شما رو به باد خواهد داد بلکه همین بلا رو سر همه دوستانی که تو فهرست تماسهاتون هستن هم میاره.

حتما و سریع به همه خبر بدین
    اگهـ تونستی بزن :دی تازهـ اگر هم بزنی من بهت یدونهـ از اینا :rose: میدم ...

بعدش کهـ حواست پرت شد شتلق دلی وریش برات سند میشهـ .. :lol:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا