Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• هاین
    حافظه ام داره یکم راه می یاد بایام :>
    خودت اگر حس می کنی با همکاری کس دیگه احتیاج داری مطمئنن می هم مشکلی ندارم...فقط اجازه بده یه بررسی کلی باسه مدیریتشون بکنم و بهت خبر بدم ظرف چند روز آینده
    باهشه؟

خوب اگه از نظر مانی مشکلی نداره یک نفر دیگه هم باشه من دست تنهام اینطور بهتره
    پس خبرشو چند روز دیگه ازت می گیرم

:rose:
    با مخابرات کی وارد مذاکره میشین که آپلود سنتر از فیلتر در بیاد؟
    در ضمن قول دادي به هيچ عهد و ناسي ندي ها ...........

و بحثش رو هم نكني ........ قول قول ./...

مرسي
    سلام.خوبید؟ یه سوال داشتم.این بچه هایی که همینجوری الکی پست می زنن تا آمارشون بالا بره رو نمی شه تذکر بدین؟ تو بخش گالری سه بعدی به جرات میگم 70٪ پست ها الکی شده.

یه جورایی دارم احساس می کنم سایت داره تبدیل به اسپم بازی میشه.به خدا وظیفه منو شماست که جلوی این حرکت ها گرفته بشه.
    قبلا مدیرا سخت گیر بودن خیلی عالی بود.اما الان فقط نظاره گر هستن!
    جدا معیار برای انتخاب مدیر برای یه بخشی از سایت چیه؟ همین که یکی یه کار معمولیش باعث شده جایزه بگیره اون جام رو کنار آواتارش باشه کافیه؟!
    سلام. خیلی لطف کردی:rose:
    میشه عنوان تاپیک رو هم عوض کنی؟! لطفا؟ هرچی خودت مناسب میدونی بذار.
    ممنوووووون
    .: و حالا سانتافه.... :.

سلام ماندانا خانوم.....
    خوبی شما؟؟؟
    اين كار جديدمه....
    راستی كارام بايد چه شرايطی داشته باشن كه برن تو گالری كار های برتر؟
    دقيقا اينطور كه ميگي .... از اين به بعد به جا واژه اجنبي و غلط اينترنت بايد بگيد صفحه مجازي ... :green:

به جا واژه مسنجر بايد بگيد :: { ارتباط مجازي } :lol:

خوش ميگذره خانومي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستي برات يه سوپ رايز دارم بتركون ... اما فقط بايد پيغام خصوصي بدم كه نميشه .... اين سوپرايزم هم خرج داره ها .... در همين ارتباط هستش :lol:

خواستي در خدمتيم ...........
    سلام.خوبید؟ یه پیشنهاد داشتم.سایت Evermotion یه مسابقه خوف گذاشته بود که خیلی هیجانش زیاد بود.البته جایزه هاشم نفیس بود مثل گرافیک کوآدرو و یا کتاب جامع وی ری اصلی!

لینک مسابقه

اگه اشکال نداره همون فایلو بزاریم بچه های معماری یه تکونی به خودشون بدن. مثلا زمان بدیم 1 ماه هر کی تونست خوف تر متریال و رندر بگیره. خدارو شکر اینقدر فرهنگ بچه ها بالا رفته که بدون گرفتن جایزه کار خوب انجام بدن.

آهای بچه این چه وضعشه !!؟
    من اگر نخوام پیغام های توی پروفایلم رو دستی تائید کنم باید کیو ببینم ؟ [IMG]

اینکارا چیه آخه میکنید ؟ [IMG]
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا