Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام مانی ئه...
    خوبی؟؟؟؟
    ممنون بابت اسماعیلا:lol:نکنه اسم آقاتون اسماعیله؟؟؟ اسماعیل باشه کچلم باشه همه روز و شبم داد بهاینه:mad: چه حالی میده به هم میاین...
    اون فایلی رو که دادم و دانلود کردی؟؟؟ به نظرت چرت بود؟؟؟:green:
    سلام به سبک بچه های تهرون ... رفیق ما bio قهر نمی کنه مشکلش حقه این که نشد ! شد ؟ به هر حال مرام بزارید ببینید قضیه چی بوده مدیر ...
    هوه نایس تایم !
    فصل امتحانات = net - 1 !!
    (دانشگاه - درس) * (نمره + 10)
    سلام خانم سلیمانی
    خوب هستین اییشالله ؟
    می خواستم ببینم اون سری جلسات آموزشی زی براش چی شد ؟ اگه ممکنه بگین که کی شروع میشه و هزینش چقدره .
    با آرزوی قبولی طاعات
    و من الله توفیق
    26ام همون دیماه سنه هزار و سیصد و خورده یی
    :cool:
    :chakerkhah: تنکس فور د الروشن سازی یو برای می نخبه .... :thanks:
    Hello
    و آی ام ایرانی و الصل و فرام اصفهان و الملخ و الپلخ لا موجود به لطف رب ... و و لا میل فور ایت دیس...
    و موضوع امپورتنت تفکر یو ابوت ملخ و پلخ می باشد... که هر چه به هاینdی جات مغر نابغه و فوق پیشترفته خودم الفشار اوردم ، دونت فوند الرابطه با می !!!؟
    التشکر فور تلاش Reading دیس مسیج ...
    تماس الفرت ...
    سلام مانی صورتی
    یه سوال داشتم
    من میخوام برم کلاس عکاسی
    در حد حرفه ای واسه کاره عروس
    تو مجید دیدم کلاس گذاشتین راستش سر از اون لینکای ثبت نام در نیاوردم
    خواستم بپرسم کلاساش حرفه اییه؟ و راه دیگه ای هست واسه ثبت نام
    و کلاسا آنلاینه یا حضوری
    مرسی از توجهت
    ماچ
    بای
    مشکلم اینه که وقتی وارده انجمنی میشم مثلا فتو شاپ نمی تونم عکسهایی که دارند رو ببینم
    راستشو بگو مانی، بین این شکلک میمون و اون شکلک و پ.ن چه رابطه ی مخوفی وجود داره !؟ :دی

:rose:
    خیلی ممنون از لطف شما ، چشم ما هر چقدر بتونیم صلوات میفرستیم برای سلامتی شما

یه عرض دیگه هم داشتم ، این لوگو رو برای سایتم درست کردم ، البته گرد کردنشو (کره) مدیر فتوشاپ پیسی محبت کرد انجام داد

میخواستم ، همین لوگو رو طوری درست کنم که بچرخه ، از چپ به راست ، قائدتا نیاز به یک نوارمستطیل داره که توپی بشه و افکت مورد نظر بهش داده بشه ....
    من اون نوار مستطیل شامل آیکن دانشگاه هارو میتونم درست کنم اما سایر مراحلشو نمیدونم با چه نرم افزاری مناسب تره ! شما میتونید یه راهنمایی کنید که من این رو هم چطور ترتیبشو بدم ؟

ممنون همون روز ، با کلی کلنجار رفتن متوجه شدم که دو تا از فایل هاش که با پسوند movبود در نسخه c4من خونده نمی شد بهمین خاطر مجبور شدم فایل ها رو به یک فرمت دیگه convert کنم.که در نهایت درست شد. با تشکر . دیده بان
    من که ارادت ویژه داشتم همیشه و همچنان :دی
    توی اون یکی بلاگت، لینک اون یکی دیگش بود ! هوس کردم سر بزنم، شرح واقعه رو که خوندم کلی دل و روده درد گرفتم، البته نه اینکه فکر کنی خنده م گرفته باشه ها، نه ! دلم از دست آقاهه خون شد :دی

رمینگتون که نه، ولی یه شات گان مدل خفن سراغ دارم، مال آخرای 79 هست؛ شما بگو 80، مال یه خانوم دکتر بوده، صبحا باهاش میرفته شکار لپ تاپ فروش و برمیگشته :دی [IMG] [IMG] [IMG]

کمک خواستی بگوها، من از این فیلمای خشانت بار زیاد دیدم جدیداً [IMG]، اتفاقاً سلام و احوالپرسی و خوب بلدم [IMG]
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا