zoom ؟

mojib712

Member
براي زوم اين و زوم اوت از چه كليد سريعي مي توانيم استفاده كنيم ؟
يعني يه كليد بزنيم كه زوم اين بشه و يه ... !

mojib712

Member
بعضي وقتا ما دو تا عكس رو باز كرديم بعد اگه روي يكي از عكسه زوم اين كنيم پنجرة عكسي هم كه فعال نيست زوم مي شود ، چه بايد كرد تا پنجره اي كه فعال نيست زوم نشود ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مطمئنی اول پنجره ای که میخوای زوم بشه رو فعال میکنی؟!

چون تا حالا با چیزی که گفتی برخورد نکردم.

galagoola

Active Member
مجیب عزیزم وقتی که ابزاره زوم رو انتخاب میکنی در نوار آپشن نگاه کن گزینه ای وجود داره به عنوانه
zoom all windows
اگر تیک مربوط به این گزینه رو ورداری مشکلت حل میشه
اگر بتز متوجه نشدی بگو تا تصویرشو برات بفرستم
فلن

mojib712

Member
وقتي از ctrl , + استفاده مي كنم و زوم ويندو روشن هستش پنجره ها با به زوم ننننميشن ! ولي وقتي از كليد موس استفاده ميشه با هم زوم ميشن . چرا اينجوره ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما به نکته ای که گالاگولا گفت دقت کردی؟

mojib712

Member
بله !
شما به گفته من توجه كنيد و خودتون امتحان كنيد منظور من رو متوجه مي شيد !
لطفاً پاسخ دهيد !

nima_dsnr

کاربر VIP
این سوال دوم شما :
zoom.jpg

پنجره ها با به زوم ننننميشن !
یعنی
پنجره ها با هم زوم نمیشن !
خوب این هم از عجائب 16 گانه هست دیگه !!!!!!!(؟)

mojib712

Member
من دوباره مي پرسم :
وقتي از ctrl , + استفاده مي كنم و زوم ويندو روشن هستش پنجره ها با به زوم ننننميشن ! ولي وقتي از كليد موس استفاده ميشه با هم زوم ميشن . چرا اينجوره ؟

memol_515

Active Member
من دوباره مي پرسم :
شما يكبار هم بپرسي، ما سوالتون رو ميبينيم، و در صورت اينكه جواب سوالتون رو بدونيم، جواب ميديم.:)

من يكي متوجه نميشم شما چي ميگي، اما با نگه داشتن كليد alt+ اسكرول موس، ميتوني زوم اين و اوت كني

موفق باشي

با کنترل + space هم می تونی زوم این کنی

و الت + space هم برای زوم اوت

منم نفهمیدم منظورت چیه؟؟؟!!!!

nima_dsnr

کاربر VIP
من دوباره مي پرسم :
پست #10 رو یه بار دیگه بخون.
ملت گفتن که از عجائب 12 گانه ست.
زیاد نمیخاد گیر بدی...
احتمالا نول میخاسته یه کاری بکنه که هر کی میخاد در یک زمانه هم بتونه باهم زوم کنه هم تک تک :neutral:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
پست #10 رو یه بار دیگه بخون.
ملت گفتن که از عجائب 12 گانه ست.
زیاد نمیخاد گیر بدی...
احتمالا نول میخاسته یه کاری بکنه که هر کی میخاد در یک زمانه هم بتونه باهم زوم کنه هم تک تک :neutral:

فقط در صورتی که کلید شیف رو بگیرید امکان زوم بر روی 2 سند وجود داره

یا حرکت کردن دادن 2 سند همزمان شیفت اسپیس و درگ کردن موس این امکان برای طراحان پیتینگ کمک بزرگی میکنه

در صورتی که کلید شیف شما به نوعی اشغال بشه یا گیر کنه این اتفاق میفته حال اگه این مشکل برای موس تون افتاده اشکال به ویندوزتون برمیگرده البته برای من 1 مرتبه این اتفاق افتاده که با عوض کردن ویندوز برطرف شده
AddEmoticons00523.gif

موفق باشی

mojib712

Member
آيا مي شود براي زوم كردن محدوده اي را مشخص كرد ؟
مثلاً يك كادر 2*3 سانتيمتري را به طور ثايت براي زوم كردن انتخاي كنيم تا فقط اين محدوده از عكس را زوم كند ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا