xoops يا joomla کدومشون برای سایت دانلود بهتره تورو خدا کمک کنید

mhm007_007

New Member
میخواستم بدونم زوپس برای سایت دانلود بهتره یا جوملا
از نظر امنیت و..
خواهش میکنم جواب بدید واجبه

majid2x

Active Member
دوستان اگه بخوایید با این پشتیبانی از xoops استفاده کنید براتون متاًسفم !
شما یه نیگا به پشتیبانی شبانه روزی مامبو بندازید ! گذشته از پشتیبانی مامبو از نظر فنی از xoops بهتره !
هرمشکلی داشتید تو 3 سوت حله :
http://www.mambolearn.com/forum/index.php

والا از اولش هم گفتن ساژورت ژولي به درد نمي خوره. من هم شنيدم ساژورت مامبو لرن ژولي هست درسته؟

mambolearn

Active Member
عزیز من اگر یه مقدار به خودت زحمت میدادی و یه کلیک میکردی متوجه میشدی که ساپورت مامبولرن کاملا رایگان هست .

پیشنهاد میکنم اگر میخوایی Xoops رو بالا ببری راه دیگه ای پیدا کنی نه اینکه موضوع رو منحرف کنی و شایعه درست کنی ;)

راستی هیچ میدونی چرا سایت Iranphp که مدت زیادی از Xoops استفاده میکرد با اومدن mambo/joomla سیستم خودش رو از Xoops به mambo/joomla تغییر داد ؟ ... !! ؟

موفق باشی

یا علی
فیروزمندان

والا من گفتم فكر مي كنم نگفتم كه حتمأ شما پول مي گيرين! در ضمن من نمي خواهم زوپس رو بالا ببرم چون خودم هم ديگه از زوپس استفاده نمي كنم ، تنها حرف من اين هست كه زوپس يك ژرتالي نيست كه افراد اينجا بتوانند توي سرش بزنند! جالب اينجاست كه نيوك و خانواده نيوك اينقدر افتضاح هستند و شما ها به اين زوپس گير مي دهيد در صورتي كه زوپس خيلي امكنات داره كه حتي از مامبو هم بهتره!
در ضمن بايد بگم كه ايران پي اچ پي از نسخه بسار قديمي زوپس و ماژول هاي 4-5 ساله استفاده مي كرد، و معلومه كه نمي شود با اين ماژول ها واين هسته كه هر روز عوض بشود يك سايت رو عوض كرد. آنها آنقدر هاستشون هم بد بود كه نمي شد لاگين كرد و به نظر من اگر ارتقا مي دادند همه ي مشكلات رفع مي شد (گذشته از هاست).

آخرین ویرایش:
سیستم به آشغالی زوپس تو دنیا نیست!
من یک بار نصب کردم داشت زندگی شخصیم به هم میخورد ...!
هر جاش درست میشد یک جا دیگش صداش در میومد!
تو سایت فارسیش هم مشکلتو میگتی یک نفر جواب نمیداد!
شما هم پیشنهاد میکنم دست از ساپورت کردن این سیستم برداری چون وقتتو تلف میکنی..!

---
من مامبو نصب کردم تا حالا هیچ مشکلی واسم پیش نیومده!
فقط خودش اگه انجمن داشت خیلی عالی میشد....

جدیدترین ارسال ها

بالا