www.lamtacom.com | وب سایت تفریحی و سرگرمی لام تا کام

pasargadteam

Active Member
درود بر همگی

وب سایت لام تا کام دات کام پس از دو سال تعطیلی دوباره به دنیای مجازی بازگشته . میتونم به جرات بگم که لام تا کام جز محدود وب سایت های واقعاض تفریحی است که از هیچ سی ام اسی استفاده نمیکنه و به صورت نیمه داینامیک است.

لطفاً سر بزنید و نظرات خود را بفرمایید. سایت در نسخه آلفا به سر می برد و در حال تکمیل هست. ان شا الله که بتونم بیشتر و بیشتر تکمیلش کنم. با بخش های متنوع . فعلاً با بخشهای فال , طالع بینی , تبلیغات , بلاگ (خودمانی تر در بلاگ لام تا کام) و ... است.

امکاناتی که به زودی اضافه میشه : :paint:

1- لینک باکس لام تا کام.
2- دایرکتوری وب لام تا کام.
3- طالع بینی های دیگه.
4- بخش های آموزشی : نرم افزاری , آشپزی , و ...
5- بخش هایی که به مرور و با پیشنهادات کاربران اضاف میشه.

لطفاً سر بزنید و از صفحه ارتباط با ما پیشنهادات خود رو بفرمایید. خوشحال میشم.

آدرس یکم و اصلی : www.lamtacom.com

آدرس دوم : www.mirzagha.com

ارادتمند همگی.:rose:

saeedesign

Member
سایت جالبیه ولی 2 تا مشکل من با این سایت داشتم...
1- با اینکه سایت ساده به نظر می آید ولی کار کردن باهاش مشکله ... واقعا من نمی دونستم کجا باید برم...شاید هم مشکل از من بوده !!!!
2-مسائل گرافیکی سایت بیشتر باید توجه شود..

موفق باشید

pasargadteam

Active Member
سایت جالبیه ولی 2 تا مشکل من با این سایت داشتم...
1- با اینکه سایت ساده به نظر می آید ولی کار کردن باهاش مشکله ... واقعا من نمی دونستم کجا باید برم...شاید هم مشکل از من بوده !!!!
2-مسائل گرافیکی سایت بیشتر باید توجه شود..

موفق باشید

ممنون از لطفتون ,

در مورد نظر 1- قبول دارم . یکی از ضعف های من در طراحی باید این باشه. فکر میکنید برای بهتر شدنش چی کار باید بکنم ؟

در مورد نظر 2- منظورتون رو دقیقاً متوجه نشدم. گرافیکش ضعیف است ؟ یا گرافیک بیشتر باید توش بکار بره؟ یا اینکه نوع طراحی درست تنظیم نشده؟

ممنون از نظرتون

pasargadteam

Active Member
آدرس سایتتون redirect شده روی وبلاگتون فعلا !

بله , متأسفانه دیروز سرور برای چند دقیقه دان شد و وقتی که سایت بالا اومد تمام نوشته ها از حالت عادی به علامت سوال در اومد , هر کاریش میکنم مشکلش حل نمیشه. علتش رو هم نمیدونم. در حال بر طرف کردن مشکل هستم. تمام سایتهایی که روی سرور بودند اوکی هستند تنها این سایت است. :cry:

ان شا الله اوکی شد خبرتون میکنم.

مرسی از وقتی که گذاشتید

جدیدترین ارسال ها

بالا