web design

omid_p30

Member
سلام دوستان
هفته پيش استاد درس مهندسي اينترنت گفت براي هفته بعد يه سايت طراحي كنيد و
آدرسش رو بفرستين. منم نشستم و به عنوان اولين كارم در زمينه طراحي وب اين كار رو
انجام دادم. البته نمي دونستم اندازه بايد چقدر باشه. من 1280*1024 طراحي كردم.
زياد هم وقت نزاشتم در حد نيم ساعت كه حاصل به نظر خودم بد نشد. لطف كنين نظر بدين.:)

omid_p30

Member
میشه گفت قشنگ شده!
اما به نظرت یکمی ساده نیست!!؟
بیشتر شبیه قالبهای فلشه.
موفق باشی...
بله دقيقا با شما موافق هستم. يه كم كه نه خيلي ساده شده. به هر حال اين اولين كارم تو اين
زمينه هستش. اصلا نمي دونستم بايد چيكار كنم.:neutral:

alionline1366

Active Member
بد نشده ها ولی خیلی خیلی ساده هست و در ضمن برای اولین کار خیلی خوبه انشالاه کارای بیشتر و بهتری رو ازت ببینیم

omid_p30

Member
بد نشده ها ولی خیلی خیلی ساده هست و در ضمن برای اولین کار خیلی خوبه انشالاه کارای بیشتر و بهتری رو ازت ببینیم
ممنون از نظرت.
من خودم موافق هستم كه ساده شده. ولي خوب لزوما يه صفحه نبايد پر از منو و مطلب و تصوير باشه.
براي نمونه مي تونين صفحه اول google و yahoo رو با هم مقايسه كنيد. به نظرم google خيلي كاربر پسندانه تر باشه تا yahoo.
مورد دوم اينكه اين سايت يه سايت personal هستش و براي معرفي يه شخص. فكر مي كنم براي اينجور سايت ها تركيب هاي ساده بهتر باشه.
اين سايت آقاي رضا عابديني هستش. حنما شما بهتر مي شناسيد ايشون رو. صفحه اول اين سايت رو ببينيد.
http://www.rezaabedini.com
البته من گرافيست نيستم . شايد نظرم هم درست نباشه ولي من اينجور فكر مي كنم. اميدوارم درست فكر كنم؟!:)

aj-graphic

Member
سلام!
برای کار اول خوبه... ولی به قول آقا مصطفی شبیه فلش شده...
تو فتوشاپ دستت بازه و می تونی خیلی بهتر از این ها کار کنی...
در مورد این که سایت مر بوط به شخص هم هست باید بگم خیلی سایت ها هستند که شخصی هستند ولی از این قانون پیروی نمی کنن!...
بهتره گزینه ها اضافه بشه و یکم شکل سایت بهش بدی!:دی
در هر صورت کار خوبی هستش
من در رابطه با هر کمکی در خدمتم!
موفق باشی
با آرزوی آرزوهات!

omid_p30

Member
سلام!
برای کار اول خوبه... ولی به قول آقا مصطفی شبیه فلش شده...
تو فتوشاپ دستت بازه و می تونی خیلی بهتر از این ها کار کنی...
در مورد این که سایت مر بوط به شخص هم هست باید بگم خیلی سایت ها هستند که شخصی هستند ولی از این قانون پیروی نمی کنن!...
بهتره گزینه ها اضافه بشه و یکم شکل سایت بهش بدی!:دی
در هر صورت کار خوبی هستش
من در رابطه با هر کمکی در خدمتم!
موفق باشی
با آرزوی آرزوهات!
مرسي از راهنمايت . ولي اگه بخام يه كم شكل سايت بهش بدم بايد منو داشته باشه يا اينكه تصوير اضافه بشه و از اين
موارد. اينجوري بايد طرح كلا عوض بشه. شما راست ميگي خيلي از سايت ها هستن كه از اين قانون پيروي نمي كنن
خوب اين هم جز اون يه كمه باقي مونده.:wink:

alionline1366

Active Member
دوست من همونطور که شما میگی سادگی یک رکن اصلی هست ولی سادگی در عین جذابیت و زیبایی و بسته به نوع مخاطبین مخاطبین گوگل عام هست پس نیاز هست کاری عامه پسند انجام داد ولی برای طراحی یک وبسایت شخصی باید مانور بیشتری داد.

فكر مى كنم اين كار شما بيشتر مربوط به طراحى گرافيك ميشه تا طراحى وب
127fs4573872.gif

هفته پيش استاد درس مهندسي اينترنت گفت براي هفته بعد يه سايت طراحي كنيد و آدرسش رو بفرستين

در ضمن اگه منظور شما از آدرس همون دامين هست ، پس چرا آدرس سايتى كه درست كرده ايد رو ذكر نكرديد ، تا ما بهتر بتونيم نظرمون رو ارائه بدهيم
ugly_confused2.gif

در مورد شكل و ظاهر سايت شخصى هم اين مورد كاملا بسته به خود شخص ، سليقه ، توان و ... فرد داره
126fs3315323.gif

omid_p30

Member
فكر مى كنم اين كار شما بيشتر مربوط به طراحى گرافيك ميشه تا طراحى وب
127fs4573872.gif

در ضمن اگه منظور شما از آدرس همون دامين هست ، پس چرا آدرس سايتى كه درست كرده ايد رو ذكر نكرديد ، تا ما بهتر بتونيم نظرمون رو ارائه بدهيم
ugly_confused2.gif

در مورد شكل و ظاهر سايت شخصى هم اين مورد كاملا بسته به خود شخص ، سليقه ، توان و ... فرد داره
126fs3315323.gif

بله . دقيقا موافق هستم. منظور همون آدرس دامين هستش. البته اين كار تو نيم ساعت درست شد.
و براي تمريني بود كه استادمون گفته بود البته من اين صفحات رو آپ كردم و خوب چيزي نداره كه بخام
آدرسش رو بزارم اينجا .حالا چون اصرار دارين.
126fs3315323.gif

اينم آدرسش: www.omidsite.250free.com
بيشتر بحث ما سر اين نوع طراحي بود تا بحث دامين و اين جور چيزا.

omid_p30

Member
Salam.

Sade ast ziyad jazb konnade nist
Size safhe ro az in be bad 1008 dar 768 beigr
سلام
ممنون از نظرت . به هر حال اولين كار بود . حتما تو كاراي بعدي از نظرات همه دوستان استفاده مي كنم.
در مورد سايز احتمالا منظورتون 1024*768 نيست؟ چرا 1008 ؟

aj-graphic

Member
سلام ..
امید جان سایز 1024*768 کل کانیتور 17 رو میگیره! شما باید صفحه اینترنت اکسپلور یا.. مرورگر رو حساب کنی!
که با اون حدود 1008-700میشه!
بعد در مورد این که گفتی باید منو اضافه کنی باید بگم به سادگی می تونی در گوشه به صورت کوچک تر گزینه ها رو بذاری!
در هر حال موفق باشی!

omid_p30

Member
سلام ..
امید جان سایز 1024*768 کل کانیتور 17 رو میگیره! شما باید صفحه اینترنت اکسپلور یا.. مرورگر رو حساب کنی!
که با اون حدود 1008-700میشه!
بعد در مورد این که گفتی باید منو اضافه کنی باید بگم به سادگی می تونی در گوشه به صورت کوچک تر گزینه ها رو بذاری!
در هر حال موفق باشی!
بله ممنون از راهنمايي شما. حالا افتاد چي به چي شده. بله ميشه اينجور هم بشه كه شما ميگي .

خوب شده ولی بهتر نبود که از رنگه بهتری استفاده میشد .
اتفاقا خودم رنگش رو دوست دارم. :D

جدیدترین ارسال ها

بالا