vray vs maxon

zigleri

Member
سلام
یه فایل ضمیمه کردم که دارای دو گروه مثل هم هست. یکی متریال وی ری دارد و دیگری متریال سینمافوردی
روشنایی وی ری خیلی واضح و رویایی هست اگه ممکنه ابزار و رندر سینمافوردی را طوری تنظیم کنید که شبیه سازی روشنایی وی ری شود.
با تشکر

پیوست ها

• Bathroom.zip
    378.8 کیلوبایت · بازدیدها: 53

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اینو ببین چطوره؟
فقط من وقت ندارم، آخه صبح امتحان دارم دانشگاه، برای همین دیگه نرسیدم روی متریال ها و تکسچراش کار کنم. فقط یه کم با تنظیمات رندر و gi اش کار کردم شد این.

پیوست ها

• vray Vs maxon 02-01.jpg
    vray Vs maxon 02-01.jpg
    157 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • vray Vs maxon 02.rar
    103.5 کیلوبایت · بازدیدها: 33

zigleri

Member
کاملا از تیرگی تصویر, مشخص که با وی ری رندر نشده
اگه توی سرچ تصویری گوگل هم سرچ کنید تصاویر وی ری با رندرهای دیگه کاملا مشهوده و احتیاج به بزرگ کردن تصویر نیست
نور خورشید وی ری عالی
مثل تفاوت تصویر که با دوربین حرفه ای با لنز گرون قیمت گرفته شده باشه با تصویر دوربین کامپکت

داشت یادم میرفت لطفا به متریالها رفلکس ندهید چون الکی روشنایی تصویر زیاد میشه ولی من میخوام بدون رفلکس روشنایی روز تصویر رو روشن کنه

پیوست ها

• Vs.jpg
    Vs.jpg
    384.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ببخشید من اصلا اینجا رو یادم رفته بود.
در مورد کیفیت رندر Vray و تفاوتش با کیفیت رندرهای خود Cinema 4D باهات یه کم مواقم. من رندرهای Vray رو رئال تر می دونم. و شدیدن برای کارهای آرچ پیشنهادش می کن، حتما کارهای آرچ و معماریت رو روی Vray ببند.
من باز یه کم روی این نمونه کار کدرم. البته یه لحظه از نمای دوربین اومدم بیرون دیدم، وای این دیگه چه جور مدلسازیه برای ساخت اتاق؟؟؟ :mad: :green: برای همین اتاق رو خودم باز نشستم مدل کردم از روی همون اتاقت و از نو رندر گرفتم ازش. به نظر خودم بهتر شد، اگه وقت بذاری روی موتور رندر خود Cinema 4D می تونی باهاش به نتایج مطلوبی برسی.
شاد باشی و موفق.

پیوست ها

• vray Vs maxon 03-02.jpg
    vray Vs maxon 03-02.jpg
    359.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • vray Vs maxon 03.rar
    187.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9

جدیدترین ارسال ها

بالا