stone beauty

angelicwolf

New Member
سلام من یک گرافیست 2بعدی و 3بعدی هستم
کاری که می بینید طراحی شده در DAZ studio است که با دیجیتال پینتینگ در photoshop cs3 تکسچر شده البته در LIGHT ROOM نیز نور پردازی شده است
خوشحال می شم نظر بدید مرسی.

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    166.4 کیلوبایت · بازدیدها: 32

alizap

Member
کارت جالبه آقا اصلان اما اگر کیفیت رندر رو ببری بالا تا Wire ها شفاف تر بشن بهتره
راستی یه خورده هم در مورد DAZ Studio توضیح بده

iranimation

Member
DAZ studio یه برنامس مثل پوزر که فقط بدرد کارهای تک فریم می خوره و فقط با مدل های آماده که خود سایتش می فروشه کار می کنه البته قابلیت import و export رو هم داره

angelicwolf

New Member
مرسی alizap جاناز نظرت
در مورد daz studio هم دوستمون کاملا در اشتباه هستند شرکت daz تا به حال بسیاری از product های معروف مثل bryce , ... رو ساخته این برنامه 3 پلاگین تکمیلی داره mimic که برای انیمیشن و ساختن لیپ سینک به صورت ریل تایم استفاده می شه browser که به قول دوستمون فقط روی مدل های اماده تغییراتی انجام میده و اونها رو اورگنایزد می کنه و پلاگین آخر هم modeler که ساخت و ساز رو ممکن می کنه
این برنامه هیچ ربطی به poser نداره اما به صورت کاملا حرفه ای اون رو ساپورت می کنه از نظر lighting بسیار قوی ولی در رندر و تکسچر بسیار ضعیف عمل می کنه توضیحات کامل تری رو می تونید تو سایت www.DAZ3D.com
پیدا کنید

iranimation

Member
مرسی alizap جاناز نظرت
در مورد daz studio هم دوستمون کاملا در اشتباه هستند شرکت daz تا به حال بسیاری از product های معروف مثل bryce ,

من در مورد DAZ studio حرف زدم نه ملیاردها برنامه ای که این شرکت ساخته یا می خواد بسازه
DAZ studio یه برنامه 3D هست نه یه شرکت

angelicwolf

New Member
irananimation جان
daz نام شرکتی است که daz-studio رو می سازه عزیزم
من که حرفی نزدم حالا زیادم خودتو ناراحت نکن

جدیدترین ارسال ها

بالا