PSD to CSS/XHTML

Mecho

Member
سلام ...

من یه صفحه طراحی شده توسط فتوشاپ دارم که یک صفحه اصلی سایت هست . میخوام این فایل رو که psd هست رو تبدیل که به CSS/XHTML بکنم ...

میخواستم ببینم کسی هست بتونه در این مورد کمک کنه ...

ممنون

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چطوري Mecho جان. خوشحالم دوباره ميبينمت.

دقت كن كه فتوشاپ فقط تا قسمت طراحي و اسلايس بندي ميتونه كمك كنه. از اينجا به بعد مربوط ميشه به برنامه هاي طراحي وب.

اگر منظورت هميني بود كه من گفتم بگو تا تاپيكت رو منتقل كنم به انجمن طراحي وب تا اونجا بهت كمك كنن.

Mecho

Member
مرسی شما لطف داری ...

تو گوگل سرچ کردم ( psd to CSS ) , تو خیلی از آموزشهاش یه راهی رو نشون داده بود برای تبدیلش که از طریق فتوشاپ شدنی بود , برای همین من گفتم اول اینجا پست بزنم . اما خب شما واردتری 100 مرتبه . لطف میکنی اگه تاپیک رو منتقل کنی .

ممنون از لطفت .

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
در حال حاضر، تبدیل فایل Psd به Html / Css به طور مستقیم امکان پذیر نیست.
پاینده باشید.

Mecho

Member
معذرت اما متوجه منظورتون نشدم از اینکه گفتین "در حال حاضر"

1p30

Member
بابا دستون درد نکنه دیگه
دوست عزیز با نرم افزار فتوشاب و به کمک Adobe ImageReady می تونی به راحتی تبدیل کنی به html/css
اول تیبل بندی می کنی بعدش هم خوردش می کنی و اپتیمایز رو می زنی به همین راحتی
آموزش بیشتر خواصتی باهام تماس بگیر
موفق باشی

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
بابا دستون درد نکنه دیگه
دوست عزیز با نرم افزار فتوشاب و به کمک Adobe ImageReady می تونی به راحتی تبدیل کنی به html/css
اول تیبل بندی می کنی بعدش هم خوردش می کنی و اپتیمایز رو می زنی به همین راحتی
آموزش بیشتر خواصتی باهام تماس بگیر
موفق باشی

درود به شما
ایا خروجی Image ready واقعا مناسب طراحی وب سایت است؟ یا تنها عکس ها ر ا در موقعیت های تعیین شده قرار میده؟...
اگر تنها با این کار ها یک قالب به صفحه وب مناسب طراحی وب سایت تبدیل میشد که دیگه نیازی به طراح وب سایت نبود...!
منظور از حال حاضر = در آینده شاید همچین برنامه ای امکان پذیر باشد!
پاینده باشید.

Mecho

Member
بله شما درست میگی در حال حاضر نرم افزاری نداریم که این تبدیل رو بکنه اما خوب طراحان وب سایت که با این css آشنائی دارند این کار رو میکنند که ! منم همین درخواست رو کرده بودم ..

مرسی به هرحال

1p30

Member
همیشه طراحان می یان تم رو خورد می کنند بعد با نرم افزار های دیگه مثل دریم ویر کاملش می کنند
لا اقل کلاس کار من اینطوری هست

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
همیشه طراحان می یان تم رو خورد می کنند بعد با نرم افزار های دیگه مثل دریم ویر کاملش می کنند
لا اقل کلاس کار من اینطوری هست

ارادتمندم 1p30 جان
شما صحیح می فرمایید. بازهم بدون نقش یک طراحی نمی توان یک فایل PSD رو مستقیما به صفحه وب مناسب طراحی تبدیل کرد.
دوست عزیز Mecho جان
به نظر من بهترین راه این هست که شما کم کم استین بالا بزنید و خود شروع به طراحی آن کنید تا بهانه ای برای یاد گیری شما شود. سوال های خود را نیز می توانید در انجمن مطرح فرمایید.
پاینده باشید.

Mecho

Member
ممنون . منتهی گرفتاریه من توکاره دیگه اجازه اینکار رو فعلا بهم نمیده و متاسفانه عجله هم داشتم و دارم برای این کار .

مرسی به هرحال از راهنمائیت !

جدیدترین ارسال ها

بالا