phpbb يم شد فاروم

nabeghe

New Member
سلام
همين اول بگم كه قصد دعوا ندارم . در مورد phpbb هم حرفي ندارم.فاروم خوبيه .
فقط خواستم بگم اگر ميخوايد يه فاروم داشته باشيد براي اينكه حق انتخاب بيشتري داشته باشيد و فقط محصور در php نشيد يه سرس به اين سايت بزنيدwww.vb4ir.web1000.com
يه فاروم فارسيه كه با asp نوشته شده. توي تالار مباحث متفرقش ميتونيد در باره ساخت فاروم بيشتر بدونيد.
من خودم اونو نصب كردم در عين اينكه سادست ولي امكانات خوبي داره من ازش راضيم :lol:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
نابغه جان شما phpBB رو با انجمنهاي WebWiz مقايسه ميكني؟! 8O

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
بهتره بهتون بگم 2 موضوع متفاوت یعنی php و asp را نمی توان با هم قاطی کرد. :wink:

nabeghe

New Member
Majid گفت:
نابغه جان شما phpBB رو با انجمنهاي WebWiz مقايسه ميكني؟! 8O

مجيد
مجيد جان شما ميخواي WebWiz رو با phpbb مقايسه كني؟ :lol:
بفرماييد چرا نبايد مقايسشون كنم اصلا اين چي داره كه وب وايز نداره :?:
حداقل اون فارومي كه گفتم تاريخش شمسيه :wink:

با سلام:
نابغه جان اين انجمني كه ميگوييد كجاست من رفتم تو سايتتون و به قسمت انجمن ... ولي چيزي اونجا نبود.
با تشكر

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
نابغه جان آقا راستش اول اينكه نميشه مقايسه كرد.. چون كه webwiz به زبان asp هستش و phpBB هم به زبان php
اما اگر از نظر امكانات بخواي مقايسه كني مسلما امكانات phpBB بيشتره.. يك امكان خيلي قويش اينه كه ميشه روش ماژولهاي مختلف نصب كرد.. يا امكان purn كردن انجمنها .. يا جريان ban كردن كاربران... و و و

كه خيلي از اين امكاناتو webwiz نداره... اما انجمنهاي snitz بعضي از اين امكاناتو داره

مجيد

nabeghe

New Member
shirazpersianservers گفت:
با سلام:
نابغه جان اين انجمني كه ميگوييد كجاست من رفتم تو سايتتون و به قسمت انجمن ... ولي چيزي اونجا نبود.
با تشكر
آقا دوباره امتحان كنيد. همونجايي كه رفتيد درسته منتها چون از هاست رايگان استفاده ميشه وقتي ترافيك بالاست خيلي نميشه بهش اعتماد كرد.
گرچه من ديشب براي وارد شدن اينجا هم خيلي مشكل داشتم :)

-------------------------------

اما مجيد جان نميدونم شما اصلا اين فاروم رو ديدي يا نه ولي اشتباه مي كني چون وب وايز هم خيلي از اين امكانات و به خصوص به درد بخوراش رو داره.
راستي نگفتي چرا تاريختون هنوز ميلاديه. :?: 8)

با سلام:
مقايسه دو زبان asp و php كه هيچ سنخيتي با هم ندارند كار اشتباهي است.اگر ما بخواهيم برنامه هاي توليد شده زبان هاي فوق را بررسي كنيم كار بسيار اشتباهي است.پس خواهش ميكنم از اين مقايسه نا عادلانه دست برداريد.

نابغه جان انجمن شما را ديدم بسيار خوب بود.نمي دانم در جريان هستيد يا خير من هماين انجمن را فارسي كردم اگر هنوز اين انجمن ما را نديديد ميتوانيد به آدرس زير مراجعه نماييد:
www.shirazpersianservers.com
من تمام قسمت هاي انجمن را فارسي كردم به جز تاريخ چون اصلا زمان فارسي سازي فراموشم شده بود و حالا قصد فارسي سازي تاريخ را دارم.
اگر لطف كنيد تابع تاريخ فارسي يا به عبارتي بهتر فايلي كه تاريخ در اون فارسي شده در اختيار من بگذاريد تا اون را روي انجمن پياده كنم و تاريخ اون فارسي بشود خيلي ممنون ميشوم.البته تمامي حقوق اين تاريخ براي شما محفوظ خواهد بود.
با تشكر

nabeghe

New Member
جناب شيراز... سايتتون رو ديدم كار جابي هم انجام داديد اما حيف كه يه مقدار دير .
آدرس مياتون رو بديد تا براتون بفرستم.

با سلام:
از شما بسيار ممنونم لطفا نام و فاميل خود را هم به صورت كامل براي من بنويسيد.
به اميد اينكه منم بتونم جبران كنم.
[email protected]
در مورد اينكه يك خورده دير حرفتون را قبول دارم اما مهم نيست چون اين پروژه فقط يك دسر ساده بود شما منتظر يك كولاك باشيد(البته يك خورده زمان ميبرد)
با تشكر

salmanclever

Well-Known Member
آقا سلام
آقا در اينكه نبايدphpراباaspمقايسه كرد كه شكي نيست
ولي انصافا phpbbبهتره
هالا خودمونيما از نظر گرافيكي كدوم يكي بهتره
البطه من فكر ميكنم اگه انجمن phpbbنبودانجمن aspوجود نداشت
اقا من فكر ميكنم توي phpدست آدم براي مانور رفتن بهتر باشه يعني آدم ميتونه هر جوري كه حال كرد اونو تغيير بده
البطه بي انصافي هم نبايد كرد زماني كه phpنبود و aspبود همه سنگ aspرا به سينه ميزدند البطه اين حكايت اينه كه نو كه مياد به بازار كهنه ميشه دل آزار :lol:
آقا اصلاهر دو وانه :lol: :lol: :lol:
با هر كدوم كه حال كردين
البطه من پيشنهاد ميكنم كه يك كمي در مورد انجمنaspو طرز كار آن يك كمي توي همين جا توضيح دهيد
البطه من فكر ميكنم سرعت لود شدن انجمن phpbbبيشتر باشه
سلمان...

با سلام:
دوست عزيز من قبلا گفته بودم كه دو زباني كه سنخيت ندارند را نبايد با هم مقايسه كرد كه شما هم به اون اشاره كرديد.
يك سري توضيحات در مورد انجمن فارسي asp در سايت است كه شما اول آنها را بخوانيد بعد اگر نياز به توضيح در زمينه خاصي داريد بفرماييد من در خدمتتون هستم.
با تشكر

RezaAfzal

Member
با سلام:
مقايسه دو زبان asp و php كه هيچ سنخيتي با هم ندارند كار اشتباهي است.اگر ما بخواهيم برنامه هاي توليد شده زبان هاي فوق را بررسي كنيم كار بسيار اشتباهي است.پس خواهش ميكنم از اين مقايسه نا عادلانه دست برداريد.

نابغه جان انجمن شما را ديدم بسيار خوب بود.نمي دانم در جريان هستيد يا خير من هماين انجمن را فارسي كردم اگر هنوز اين انجمن ما را نديديد ميتوانيد به آدرس زير مراجعه نماييد:
من تمام قسمت هاي انجمن را فارسي كردم به جز تاريخ چون اصلا زمان فارسي سازي فراموشم شده بود و حالا قصد فارسي سازي تاريخ را دارم.
اگر لطف كنيد تابع تاريخ فارسي يا به عبارتي بهتر فايلي كه تاريخ در اون فارسي شده در اختيار من بگذاريد تا اون را روي انجمن پياده كنم و تاريخ اون فارسي بشود خيلي ممنون ميشوم.البته تمامي حقوق اين تاريخ براي شما محفوظ خواهد بود.
با تشكر

با سلام
سايت www.shirazpersianservers.com بسيار خوب بود.
فقط تقاضايي از شما داشتم اگر لطف كنيد و فايل Clock.swf را كه در صفحه اول سايت موجود است براي من ارسال كنيد[email protected]
بازهم از شما تشكر مي‌كنم.

رضا افضل :)

RezaAfzal

Member
RezaAfzal گفت:
با سلام:

با تشكر

با سلام
سايت www.shirazpersianservers.com بسيار خوب بود.
فقط تقاضايي از شما داشتم اگر لطف كنيد و فايل Clock.swf را كه در صفحه اول سايت موجود است براي من ارسال كنيد
بازهم از شما تشكر مي‌كنم.

باز هم سلام
ببخشيد فراموش كرده بودم كه يك كپي از فايل Clock.swfبطور اتوماتيك در Temporary Internet Files قرار مي‌گيرد.
من فايل را در آنجا يافتم.با كمال تشكر ديگر نيازي به ارسال فايل فوق نيست.
با تشكر از shirazpersianservers

با سلام:
آقا دستت درد نكند كار كرد چه جورم.تاريخ ميلادي به اين خوبي كار نمي كرد كه شمسي كار مي كند.
باز هم از شما ممنون هستم.
در ضمن يك ايميل براتون فرستادم حتماْ بريد بخونيدش.
با تشكر

drritalin

Member
ورژن جديد با تاريخ شمسي؟

سلام به همه...
ممنون از زحمات همه شما.
آقا انشاء الله به سلامتي ما كي اين ورژن داراي تاريخ شمسي را داونلود كنيم؟

nabeghe

New Member
سلام دوستان
آقا شاهرخ براي شما هم فرستادم . اي كاش مجيد آقا هم از وب وايز استفاده مي كرد تا براي ايشون هم مي فرستادم :lol:
جناب شيراز .... ايميلتون رو خوندم اما چون مشكلتون رو دقيق نفهميدم لطف كنيد بياد توي انجمن و اونجا مشكلتون رو بگيد تا كمكتون كنم.

اما با احترام به نطر تمام دوستان به نظر من اين اصلا درست نيست كه چون اين دو تا زبون برنامه نويسيشون يكي نيست نبايد با هم مقايسه بشن . همونطور كه شما دو تا برنامه اي رو كه با زبان C يا دلفي نوشته شده رو با هم مقايسه مي كنيد مقايسه اين دو تا هم اشكالي نداره.

اما از خوبيهاي اين وب وايز و كلا ASP اينه كه بسيار به VB نزديكه پس براي برنامه نويسان وي بي خيلي خوبه نمونش خود من حتي يك كلمه هم از ASP بلد نبودم الان هم نيستم.حتي HTML هم نمي دونستم. اما تونستم بدون اينكه از كسي كمك بگيرم وب وايز رو فارسي كنم و حتي در مواردي چيزهايي بهش اضافه كنم.

درمورد نظر اون دوستمون كه گفته بود گرافيك phpbb بهتره ميگم كه واقعا بي انصافيه نمي دونم انجمن ويژوال بيسيك رو ديديد يا نه . اما نمي تونيد بگيد اين ظاهر زيبا اما تكراري از اون بهتره.
پذيراي همه دوستان در انجمن برنامه نويسان ويژوال بيسيك(www.vb4ir.web1000.com) هستم.

جدیدترین ارسال ها

بالا