phpadsnew مارو کشته

iranmahfel

Member
سلام
آقا ما این اسکریپت رو نصب کردیم ولی نمی توانیم کدش رو در بیاریم که بزاریم توی صفحات
یعنی خروجی برنامه اش رو از کجا بدست بیارم این کد جاوا از کجا تهیه می شه ما که نصب کردیم ولی نفهمیدیم میریم توی کنترل پنل ولی از کد خروجی خبری نیستش

siavashmusic

Active Member
سلام این دست نوشته کاری از دوست خوبم امیر عباس هست یادش بخیر توی پرسین ماین خیلی وقته ازش خیر ندارم امیدوارم هرجاهست موقث باشه(بدون دست برد در نوشته)

ببین ساخت بنر HTML خیلی راحته

اول این عکس رو ببین
که واست پیوست کردم با اون جلو برو

اول روی tab بالای صفحه inventory کلیک میکنید
بعد همون طور که در عکس مشخصه در زیر inventory سه فلش قرمز هست که به ترتیب از سمت چپ نام advertiser بعد نام گروه و بعد نام بنر رو مشخص میکنه
بعد از لیست پایین افتادنی شما باید HTML banner رو انتخاب کنی و هر کد HTML که دوست داری و قبلا توی dreamweaver ساختی رو استفاده کنی که من برای اینجا از این کد استفاد کردم

<a href="{targeturl:http://آدرس سایت}" style="text-decoration: none;">
<div style="border-style: solid; border-color: rgb(0, 0, 0); border-width: 1px 1px 3px 2px; padding: 3px; background-color: rgb(232, 240, 216); text-align: right; font-family: Tahoma; font-size: 8pt; color: rgb(0, 0, 0);" dir="rtl">
<b>تیتر سایت</b><br>
<font color="#000000">توضیح سایت<br>
<span lang="en-us">آدرس سایت</span></font></div></a>
بعد باید اون تیک کنار نوشته Alter HTML to enable tracking of AdClicks رو بزنی که فعال باشه و بتونه تعداد کلیک های روی بنر HTML رو برات ردیابی کنه و حساب کنه
بعد باید طول و عرض بنر رو در اون قسمت که باز با فلش مشخص کردم مشخص کنی
هیچ وقت اندازه بنر رو توی کد HTML وارد نکن چون توی مرورگرهای netscape و firefox درتس نشون داده نمیشه و همیشه سایز بنر رو از همون قسمت که من نشون دادم مشخص کن .
آدرس سایت مربوطه که قرار بنر رو بهش لینک بدی رو هم باید به این شکل استفاده کنی

href="{targeturl:http://آدرس سایت}"

اگر این کار رو نکنی تعداد کلیکها روی بنر حساب نمیشه
بعد دکمه save رو میزنی و تمام
حالا بنر رو به منطقه مربوطه که قبلا ایجادش کردی لینک میدی . همیشه یادت باشه که اندازه بنر با اندازه منطقه باید یکی باشه وگرنه بنر توی لیست منطقه مربوطه اضافه نمیشه که بخوای به هم لینکشون کنی

راستی دارم روی فارسی سازیش کار میکنم البته چون یه چورتال دیگه هم دارم فارسی میکنم فارسی سازی این کند چیش میره(فارسی سازی به معنای وتقعی حتی فایل کمکم کن)

آخرین ویرایش:

siavashmusic

Active Member
به قول دوست عزیز اگه اطلاعات بیشتری میخوای باید فایل هلپ رو بخونی البته فعلا انشالله بطور کلی این مشکلات رو حل میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا