[phpNuke] PHP-Nunke 7.7 فارسي در راه است !!!

PHP-Nuke 7.7 فارسي در راه است !!!

سلام

نيوك7.7 هم فارسي شدش ولي در بعضي از قسمت ها دچار مشكل شديم
كه تا چند روز ديگه حل ميشه

حدود 85٪ كارها انجام شدش فقط در زبان اديتور و قسمت مديريت انجمن هاش اذيت كردند :razz:
از اینجا میتونید لحظه به لحظه کارهارو ببینید
(راستي اگر كسي ميتونه براي ساخت اينستالر به من كمك كنه اعلام آمادگي كنه)

اين هم نمونه اي از صفحه ي اول :wink:

getimg.php

آخرین ویرایش:

spsgorgan

Active Member
پارسا كولاك ميكند ! ميگم پارسا فرق اين يكي با بقيه چيه !

ممنون از شما

PHP-Nuke 7.7 Final version has been released. It includes a new users Karma System with its moderation module for admins, comments moderation system now works 100%, a nice WYSIWYG editor available on all text fields of the system (textarea tags), lot of bugs fixes, several security fixes, new control to the rating article's functions, BBtoNuke 2.0.14, IP Ban system improvements, source code indentation, enhanced the backed output, enhanced blocks management, several cosmetic changes and many more... Additionaly PHP-Nuke version 7.6 has been released for free to the public on the downloads section.

اضافه كردن سيستم جديد مديريت كابران Karma

اديتور زيباي WYSIWYG و با امكانات فوقالعاده (به نظر من از اين ميشه به عنوان يك فرانت پيج استفاده كرد:) )

باگها و مشكلات امنيتي كه همگي فيكس شدند

بي بي 2.0.14

source code indentation

farsid

Member
دوست عزیز موفق باشید ولی بهتر نیست این وقت و انرژی که برای این پرتال های خارجی گذاشته میشه یه کار دیگه کرد؟

دوست عزیز موفق باشید ولی بهتر نیست این وقت و انرژی که برای این پرتال های خارجی گذاشته میشه یه کار دیگه کرد؟

چرا فارسي ديزاين جون منم بدم نمياد Devloper كارهاي ايراني باشم ولي افسوس كه ...

پارسا جان واقعا کارت درسته منتظریم
ممنون سعي ميكنم هر چه زودتر درستش كنم

آقايون مشكل انحمن ها حل شد و فروم 2.0.14 به طور كامل فارسي شد و قسمت مديريت هم راست به چپ شد -- ولي متاسفانه هنوز با زبان اديتور مشكل داريم

zfarhad2003

Member
با سلام پارسا جان. خوب انشاالله در كارت موفق باشي.
من مي تونم واسه ناك شما يه اينستالر درست كنم البته قبلا اين كار رو كردم (منظورم تويه پروژه ايدنا هست كه مي تونيد اينستالر رو تويه اون پروژه ببينيد) اگه خواستيد اين ايستالر رو واسه برنامه شما هم تنظيمش مي كنم.

اگه مايل به همكاري بودي با من تماس بگير : [email protected]

spsgorgan

Active Member
ديگه چه شود . آقا فرهاد هم اومدند . آقا فرهاد ما رو تحويل بگير . 4كريم . :دي

پارسا كجاي كاري ~~~!

zfarhad2003

Member
من نوكر همه بچه‌هاي بامرام اين انجمن هستم.
spsgorgan جان من كي تا حالا شما رو تحويل نگرفتم :دي
بازم مي‌گم اگه هركمكي از دستم بربياد دريغ نمي‌كنم

izone

Active Member
بابا اين آقا فرهاد گرامي كه زندگيش را وقف بقيه كرده. هنوز از زحمتهايي كه براي نيوك ايدنا كشيدند را داريم تو تارنماهامون استفاده ميكنيم.

فرهاد جان هميشه شاد و سربلند باشيد.

ممنون از كمك شما حتما باهاتون تماس ميگيرم
در هر صورت اگه ميتونيد به من كمك كنيد خيلي ممنون ميشم

بدين ترتيب بيرون دادن نيوك يه ذره عقب ميفته (به خاطر اينستالر)

شرمنده :oops:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا