[phpNuke] PHP-Nuke 7.7 منتشر شد

narenj

Member
قابل توجه Nuke كارا. نسخه 7.7 PHP-Nuke منتشر شد. اين هم متن خبر در سايت phpnuke.org:

Hi nukers. Well, after a long time where some stuff happened (good and bad) finaly here it's the version 7.7 of PHP-Nuke. This version is pretty nice and I'm very happy with it. In fact I consider this version the most complete and secure PHP-Nuke version until now. It includes a new users Karma System with its moderation module for admins, comments moderation system now works 100%, a nice WYSIWYG editor available on all text fields of the system (textarea tags), lot of bugs fixes, several security fixes, new control to the rating article's functions, BBtoNuke 2.0.14, IP Ban system improvements, source code indentation, enhanced the backed output, enhanced blocks management, several cosmetic changes and many more... Hope you like and enjoy using it. Also, and as usual, version 7.6 is available now in the Downloads section. In the first link you can read the changelog for this version.

بازم ورژن جدید؟ بابا بسته این نیوک 1 ماه یک دفعه ورژن می دهد بیرون! مردم چی کار کنند که باید هی بخرند؟

YTERROR

Active Member
سلام

ایول به این می گن کار باحال فقط یاد دارن آیموناشو عوض کنن و ورژن جدید اسم شو بزارن ولی خدایش اگه یکی بخواد سایت آموزشی داشته باشه واقعا عالیه کارش

ببينيد چون نيوك خيلي طرفدار داره و هميطور پيش از خداتا سايت با نيوك كار ميكنن
متقابلا هكرها هم سعي ميكنند باگ هاي اين برنامه رو پيدا كنند و...

به خاطر همينم نيوك مجبور هر جندوقت يكبار با يك ورژن جديد مشكلات رو رفع كنه و امكانات جديد رو به اين برنامه اضافه كنه

پس ديگه ازش ايراد نگيريد

بهدم 10$ هم كه ديگه پولي نيست با 10 دلار يك برنامه ي ميلينگ ليست با پي اچ پي هم نميدن

در ضمن اين نوشتتون زيا جالب نيست :

Nukers: We are under attack by Xoopsers! We need more support!

parsa fatehi گفت:
در ضمن اين نوشتتون زيا جالب نيست :

Nukers: We are under attack by Xoopsers! We need more support!
چه اشكالي داره اين نوشته؟ نظر من هست!
در ضمن همون طوری من قبلأ گفتم این نیوک پر باگ هست که نشون می دهد ساختار کلّی سیستم خراب هست و باید یکم تغییرات روش انجام داده بشه! ببینید الان توی این یک ساله جز تغییر امینتی نیوک چه امکاناتی اضافه کرده؟ ماژول های جدید ساخته شده؟ ورژن جدید ماژول ها اومده؟ این نشون می دهد که Developer های نیوک زیاد در ضمینه امکانات فعال نیستند! حتی نیک یک اینستالیشن نداره !(به غیر از اون اینستالیشنی که ایرانیا کار گذاشته اند و بعضی مواقع هم کار نمی کنه!)
به هر حال من حاضرم بازم مثل همیشه در این مورد با شما بحث کنم! چند وقتی هست که عشق مدرن اینجاها نیومده من جاشو بگیرم بد نیست!(البته ایشنو که جاشون خالی هست الان!)
خلاصه جمله ی من نشون دهنده ی نظر من در رابطه با نیوک هست! الیته نمی گویم که نیوک برنامه ی افتضاحی هست ولی می گویم چیزی که فروخته می شود باید به بهترین شکل روش کار بشه نه "پشمکی"!
مخلصیم!

آخرین ویرایش:
شما نيوك پلتينوم رو ديدي (اگه نديدي برو ببين) بعد درباره ش قضاوت كن

h++++++++++++ttp://www.csnuke.net/down/nuke//PHP-Nuke-7.7.0.tar.gz

بریم حال کنیم
حالا كه ما اينو خريديم ميذاري!!! (دست درد نكنه)

هميشه سعي كن تعصب خاص روي يك سي ام اس يا يك برنامه نداشته باشي چون اين طوري پيشرفت نمكني اينم نظر من بود .

بهتر كه اين بحث پايان بديم چون نتيجه جز سياه كردن اين انجمن نداره

شما هم برو www.techgfx.com و www.parsa-online.com و www.afagh.biz رو ببين

وقتي ديدي ميفهمي كه اين نيوك به اندازه ي تعداد فايل هاي زوپس ماژول و امكانات داره و از نظر امنيت : يك ماژول نصب شده به نام Protector هستش و اينا كه اختياري هستش :
Sentinel v.2.1.1 و IP Tracking v.3.5.0 و Anti-Spam v.1.1.0 برو تا آخرش ...

من هم پلاتینیوم رو گرفتم هم فارسی ساز سایت شما رو! امبا متاسفانه من هر کاری میکنم شما این فارسی سازت کار نمی کنه! در واقع فقط تم راست به چپ می شه ولی فارسی ساز اینگار نه انگار!
در مورد پلاتینیم هم که خیلی محیط شلوغی داره! شاید بخاطر این هست که زیاد ماژول داره!مثلأ یکی از مشکلاتش این هست که یکی بخواهد یک سایت بزنه یا باید 13 مگابایت رو بریزه (تازه بدون ماژول های اضافی) یا اینکه کارش اینقدر زیاد می شه که باید کل Sql رو ادیت کنه و یا اصلأ بیخیال بشه! من مگم چرا این پلاتینیم هم اینستالیشن نداره که کاربر مجبور نشه اون ماژول هایی رو که نمی خواهد رو بریزه؟ اگر اینستالیشن داشت و قبل نصب هیچ ماژولی نصب نبود خیلی بهتر بود! چرا که الان شما یک ماژول رو فولدرش رو پاک کنی , 100 تا خطا ظاهر می شه ولی اونجوری ماژول های بیخودی رو آدم بدون اینکه نصب کنه , پاکش می کنه و حجم سایت (فولدر سایت منظورم هست) میاد پایین!
به هر حال به نظر من مشکلی اساسی نیوک همینه! البته چون این پلاتینیوم رو هم هنوز زیاد باهاش ور نرفتم الان ممکنه اینو بگم , در غیر این صورت در آینده ممکن هست چیز های دیگری هم پیدا کنم که احتملأ یک مشکل ممکنه به حساب بیاد!
راستی در نیوک آیا امکان کلون (کلون = کپی برداری از یک بلاک به صورتی که بلاک اضافی فقط در دیتابیس کپی برداری شده, ولی به صورت فایل های معمولی فقط یک فایل حاوی ساختار بلاک موجود هست!) بلاک هست؟ یا نه؟ یا باید از کاستوم بلاک استفاده بشه؟

آخرین ویرایش:
سايت خودم داره از همين فارسي ساز استفاده ميكنه

فكر كنم شما از ديتابيس من استفاده نكرديد

راجع به اون سوالتون هم بايد بگم تاحالا اسمشو نشنيدم ولي از طريق كاستوم بلوك ميشه

-------
در ضمن فارسي ساز نيوك ديگه رايگان نيستش و هر كسي كه بخواد بايد به من ايميل بزنه

جدیدترین ارسال ها

بالا