[phpNuke] php-nuke 7.7 فارسي كاري از گروه مشهدتيم

به نام خدا
php-nuke7.7 فارسی کاری از گروه مشهدتیم
خدارو شکر کار فارسی سازی این نسخه هم تموم شد برای دریافت این نسخه به این ادرس مراجعه کنید : http://www.mashhadteam.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=108 (برای دانلود لازمه که ابتدا عضو سایت بشید)
زیاد نمیخوام توضیح بدم بعد از اینکه دانلود و نصب کردین منتظر نظرات شما دوستان هستم
برخی از امکانات :
راستش مهمترین مسئله امنیت بود که دیگه مشکلی پیش نیاد واسه همین چند لایه امنیتی مختلف روی این نسخه نصب شده که عباتند از :
Fortress Beta 1.20 کاری از گروه Computer Cops با قابلیت فیلتر کردن تمام حملات Union - SCRIPTING attack و.....
hackattempt کاری از ChatServ - Raven با قابلیت جلوگیری از حملات Union.
hack alert یا (MTSN) برای جلوگیری از استفاده کد های مخرب
(هر سه با قابلیت ارسال ایمیل برای مدیر سایت که دارای اطلاعاتی مثل نوع حمله و مشخصات کامل نفوذگر هست)
اما در حال حاضر بهترین سیستم امنیتی نگهبان ناک هست که ویرایش نهایی 2.1.1 از nukesentinel هم نصب شده
نکته : همین که نگهبان ناک باشه کافیه اما وقتی قرار ناک فارسی ارائه بشه پس نگهبان ناک هم مسلما باید فارسی شده باشه فکر میکنم الان phpnuke 7.7 مشهدتیم تنها نسخه ای هست که نگهبان ناک 2.1.1 کاملا فارسی روش نصب شده که کار با این ابزار امنیتی رو خیلی راحت کرده فقط اینو بگم که تمام گزینه ها فارسی شده الان فقط قسمت help فارسی نشده که ایشالا اونم بصورت فارسی برای دانلود برای شما کاربران ناک اماده میشه برای مشاهده تصویری از محیط فارسی شده نگهبان ناک به این ادرس برید : http://www.mashhadteam.com/images/adminfa.gif
ادیتور فارسی HtmlArea 3.0 (با تشکر از گروه idna)
فایل های patch نسخه : version: 3.0b + - 05/13/05
انجمن های BBtoNuke 2.0.15
ادیتور برای تالار های گفتمان و.............
قبل از نصب فایل Readme-persian-now.htm رو بخونید یک سری توضیحات د مورد راه اندازی php-nuke 7.7 داده شد (این فایل در پوشه html هست)
اموزش نصب ناک روی هاست : www.mashhadteam.com/upnuke البته این اموزش برای نسخه 7.3 هست اما روش نصب هیچ تغییری نکرده
امیدوارم که نسخه مفیدی برای شما باشه لطفا هر مشکلی در phpnuke 7.7 وجود داشت اینجا اعلام کنید
دیگه خلاصه ایرادات رو بزارین بحساب اینکه سربازم و فرصت کافی نداشتم

با اروزی موفقیت برای شما دوست عزیز - مشهدتیم
www.mashhadteam.com
[email protected] & [email protected]

امیرجان من به نوبه خودم از شما و گروه مشهدتیم تشکر میکنم خیلی زحمت کشیدید..

امیدوارم هرچه زودتر این خدمت شما تموم بشه یه نفس راحت بکشید..

izone

Active Member
من هم اجازه ميخوام كه به شما و گروهتان شاد باش بگم.

اميدوارم كه هميشه شاد و تندرست باشيد و در كارهايتان پيروز و سربلند باشيد.

خسته نباشيد!

سلام خسته نباشين
دستتون درد نكنه

اميدوارم اين دفعه واسه كپي رايت فحش نذاشته باشين:) (شوخي)

نكته

سلام دوستان
یک قابلیت که در نسخه قبلی هم وجود داشت کدی هست که در فایل admin.php تعریف شده اما بصورت comment تایپ شده و کافیه شما این کد رو با برداشتن /* */ فعال کنید (Uncomment کنید) برای اینکار در ناک 7.7 (INP و MashhadTeam) فایل admin.php رو باز کنید در خط 11 تا 15 این کد تعریف شده به این صورت :
کد:
/*$domainname = " www.yourdomainname.com";
if ($_SERVER['SERVER_NAME'] != $domainname ) {
echo "Access denied and zereshk";
die();
} */

شما کافیه /* */ بردارید و به جای ادرس www.yourdomainname.com ادرس سایت خودتون رو با ((دقت)) وارد کنید :
کد:
$domainname = "www.mashhadteam.com";
if ($_SERVER['SERVER_NAME'] != $domainname ) {
echo "Access denied and zereshk";
die();
}

اما این کد به چه دردی میخوره ؟
حتما یادتون هست برای ناک 7.4 باگی اومد که کافی بود برای ساختن مدیر در نسخه اسیب پذیر کد html رو ذخیره میکردین و مسیر فایل admin.php رو میدادن و بعد این فایل رو در مرورگر فرا میخوندین و با دادن نام کاربری و پسورد برای خودتون مدیر میساختین!
درست که این باگ در نسخه 7.7 وجود نداره امام ممکنه بازم حفره جدیدی پیدا بشه کد بالا جلوی این جور حملات رو میگیره فقط در وارد کردن ادرس سایتتون دقت کنید چون یک اشتباه کوچیک باعث میشه سایت شما پیغام Access denied
خوشبختانه وجود نگهبان ناک در نسخه های فارسی جلوی خیلی از حملات رو میگیره اما همیشه باید از تمام امکانات موجود برای امن کردن ناک استفاده کرد
موفق باشید - امیر

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
یک روش دیگه برای بالا بردن امنیت ناک :
در این روش ما برای قسمت مدیریت سایت و فایل admin.php یک پسورد popup تعریف میکنیم تا قبل از اینکه نام کاربری و پسورد مدیر درخواست بشه یک login جداگانه بیاد بفرض تونستن یک admin بسازن به هر حال باید وارد قسمت مدیریت برای تغییرات بشن که این پسورد باعث میشه به جز مدیر سایت هیچ کس نتونه حتی admin.php رو ببینه
روش کار : اول یادتون باشه که باید مدیر اصلی رو تعریف کرده باشید وقتی مدیر رو ساختین و وارد سیستم شدید اون وقت میتونید این کد رو اضافه کنید فایل admin.php رو باز کنید و بعد از php?> کد زیر رو Past کنید :
کد:
$name="amir";
$pass="amir";

if(!isset($PHP_AUTH_USER))
  {
  Header('WWW-Authenticate: Basic realm="MashhadTeam Secure Login"');
  Header('HTTP/1.0 401 Unauthorized');
  exit;
  }
else
  {
  if(($PHP_AUTH_USER != $name ) || ($PHP_AUTH_PW != $pass))
    {
    Header('WWW-Authenticate: Basic realm="MashhadTeam Secure Login"');
    Header('HTTP/1.0 401 Unauthorized');
    exit;
    }
  }

صفحه admin.php رو ذخیره کنید و مجدد صفحه admin رو Refresh کنید حالا از شما یک username و password میخواید که شما برای هر دو گزینه amir رو وارد کنید تا به صفحه مدیریت برید <-
برای تغییر نام کاربری و پسوردی که درخواست میشه فایل admin.php رو باز کنید در ابتدای کدی که وارد کرده بودین مقادیر مقابل name$ و pass$ رو که amir هست تغییر بدین
این یک کد خیلی سادست برنامه هایی مثلnukesentinel یا AdminSecure این قابلیت رو دارن اما چون ممکنه بعضی از دوستان در تنظیم این پسورد یه مقدار با مشکل مواجه بشن میتونن از این کد ساده استفاده کنن
موفق باشید - امیر

Hosein.NET

Member
سلام
من وقتی نصب میکنم فارسی بخش منو ها و بعضی از قسمتهای دیگه میشه علامت سوال؟؟
چه جوری این مشکل رو حل کنم؟

spsgorgan

Active Member
حسين جان
زبان فراسي رو انتخاب كن درست ميشه .
چرا ديگه آنلاين نميشي !؟

MagMag

New Member
توي جداول هم همه چيز علامت سواله. فقط بعضي چيزا تو صفحه فارسي است. تمام عناوين و منوها علامت سواله. حالا چيكار كنيم ؟

MagMag

New Member
من Collation بانك را UTF-8 گذاشتم. حالا توي جداول فارسيه ولي تو صفحه منوها هنوز علامت سواله.
چيكاركنم‌ ؟

MagMag

New Member
آيا ديگران هم همين مشكل را دارند ؟
بلاخره چرا اينطوريه ؟
اطلاعاتي كه از توي Tables خونده ميشه همه علامت سواله ولي اونايي كه در متن PHP هست فارسيه.
مشكل كجاست ؟

nima_url

New Member
سلام به همگي دوستان
منم اين مشكل رو داشتم اما اينكارو كردم
اگر پوشه install ايدنا رو دارين كافيه فايل nuke.sql نسخه 7.7 مشهدتیم رو به جای nuke.sql کپی کنید و همون پوشه install رو اپلود کنید در شاخه اصلی و به ادرس www.yournuke.com/install برید و مراحل نصب رو انجام بدین قبلش فقط یک دیتابیس بسازید
نکته ای که اینجا مهمه اینه که خود این برنامه install فایل sql رو درست وارد ميكنه اما يك فايل config.php ميسازه كه شما بايد اونو پاك كنيد و فايل config.php نسخه 7.7 رو مجدد كپي كنيد و تنظيمات رو دستي انجام بدين

جدیدترین ارسال ها

بالا