php myadmin و مشکل unicode

iranmahfel

Member
سلام
آقا من از دیتابیس هام back up گرفتم که ببرم روی هاست جدیدم restore کنم منتها وقتی restore میکنم روی هاست جدید همونجا نشون میده که دیتابیس ساخته شده
ولی از phpmyadmin که میرم بررسی می کنم می بینم که فقط نام دیتابیس ساخته شده و توش هیچ جدولی نیستش
نمی دونم چرا شاید دیتابیس ها توش error وجود داره که نمی تونه جداول رو بسازه یعنی امکان داره؟

یه راه دیگه امتخان کردم رفتم توی phpmyadmin هاست قبلیم از دیتابیس هام export کردم و فایل های .sql روی هاست جدیدم import کردم ولی با ز هم نشد

error می گیره که من error رو هم رفع کردم که یه سری کد اضافی به انتهای جدول ها اضافه می کنه که پاکش که میکنم درست می شه منتها
نوشته هام در هم بر همه من unicode تمام صفحات php ,utf-8 هستش و نمی دونم چرا روی هاست جدید که بردم دیابیس هام رو متن هام اینجوری در هم بر همه

اگه من اشتباه کردم بهم بگید قضیه چیه
کل دیتابیس هام رو توی لوکال هاست هم که import کردم اینجوریه
فایل های php رو هم روی unicode-utf-8 و windows-1256 بردم ولی با زهم فونت ها قابل خواندن نیستش
کجای کارم ایراد داره

iman_ebru

Active Member
قبل از سوال در سایت www.mysql.com خوب جستجو کن. بارها دیدم که در مورد انکودینگ و این قبیل مسائل سوال شده و راه حل های خوبی هم پیشنهاد شده.

اگربه نتیجه ای نرسیدی، متن پیغام خطایی که phpMyAdmin میده رو اینجا بزار تا بتونم راهنمایی کنم! یه نظر من در فایل پشتیبان شما دستوری برای ایجاد database وجود داره و این درست نیست و باید حذف بشه

ایمان

جدیدترین ارسال ها

بالا