pco car hire london

13929mohamadi

New Member
راهنمای راننده Uber: همه چیز راجع به مالیات رانندگان PCO در انگلستان بدانید
هزاران راننده PCO در لندن کار می کنند و بسیاری از آنها هیچ نظری در مورد مالیات ها و نحوه تکمیل خود ارزیابی ندارند. به همین دلیل است که گاهی اوقات مهلت های مالیاتی می گذرد و هیچ راننده PCO ، به ویژه رانندگان Uber متوجه این ارزیابی نمی شوند.

از آنجا که ما همیشه نگران شما هستیم تا از ضرر و زیان خود جلوگیری کنید ، ما اینجا هستیم تا جزئیات مالیات برای رانندگان PCO در لندن را به شما بگوییم تا از جریمه مالیات جلوگیری کنید. فقط توجه داشته باشید که اگر به مالیات رانندگان Uber اشاره کردیم ، منظور همه رانندگان PCO است ، فقط به این دلیل که اکثر رانندگان PCO کسانی هستند که در لندن خودروهای Uber رانندگی می کنند.

پیش نمایش محتوا

راننده Uber در انگلستان چقدر مالیات می پردازد؟ - مالیات بر درآمد سالانه
عوارض جاده ای برای رانندگان PCO- مالیات غیر مستقیم
نحوه پرداخت مالیات به عنوان راننده PCO مشاغل آزاد؟
تاریخ ثبت مالیات برای رانندگان Uber کی است؟
رانندگان uber چقدر باید مالیات پرداخت کنند؟
مالیات اصلی رانندگان Uber و PCO مشمول مالیات بر درآمد هستند زیرا به عنوان راننده PCO در انگلستان ، شما به احتمال زیاد مشاغل آزاد محسوب می شوید. با این حال ، برخی از مالیات های جاده ای نیز برای شما در نظر گرفته می شود. در کل ، بیایید ابتدا مالیات بر درآمد را بررسی کنیم و سپس مالیات راه را بررسی می کنیم. توجه داشته باشید که در این سطح ، از شما خواسته می شود مالیات بیمه ملی را نیز بپردازید.

اکثر رانندگان تاکسی رانندگان استخدام خصوصی در انگلستان هستند و مشاغل خود اشتغالی آنها "تجارت شخصی" نامیده می شود. بنابراین چه زمانی رانندگان PCO نیاز به تکمیل خود ارزیابی برای درآمد سالانه دارند؟ به محض اینکه درآمد سالانه آنها بیش از 1000 پوند شد ، باید ارزیابی را پر کنند.

نکته این است که درآمد سالانه بیشتر شما را به نرخ مالیات بالاتری می رساند. مالیات بیمه ملی دقیقاً یکسان است و بر اساس درآمد سالانه شما محاسبه می شود. اجازه دهید با ذکر مثالی بر اساس اظهارنامه مالیاتی 2020-2021 ، آن را روشن کنیم:

اگر ما در نظر بگیریم که جو راننده PCO است و درآمد سالانه او حدود 25000 پوند است ، باید اقلام زیر را به عنوان مالیات بپردازد (با انجام برخی محاسبات می توانید هزینه ها را بر اساس دستمزد سالانه خود تعیین کنید):

مالیات سالانه بیمه کلاس 2 برای 158.60 پوند (3.05 پوند برای هر هفته).
هیچ گونه مالیات بیمه کلاس 4 برای 38٪ در نظر گرفته نمی شود (درصد ممکن است برای درآمدهای مختلف متفاوت باشد. نکته این است که دولت چه چیزی را درست می داند و ما فقط یک مثال ذکر می کنیم) از درآمد به طوری که درآمد سالانه جو 15500 پوند در نظر گرفته می شود ( 25000-38٪ = 15500) و مالیات بر درآمد کلاس 4 بر روی این درآمد جدید محاسبه می شود.
9 درصد از درآمد محاسبه شده سالانه جو برای مالیات بر درآمد در نظر گرفته می شود که 1395 پوند خواهد بود
کل مالیات برای جو (کلاس 4+ کلاس 2) مبلغی است که او باید بپردازد و 1553.60 پوند خواهد بود.

pco car hire london
چند نکته نیز قابل ذکر است:

اگر 38 درصد درآمد شما (این درآمد به عنوان درآمد شما در نظر گرفته می شود) کمتر از 6475 پوند باشد ، هیچ مالیات بیمه ملی برای پرداخت شما لازم نیست.
شما می توانید جزئیات مربوط به مالیات را بخوانید تا ببینید آیا مشمول مالیات هستید یا نه از طریق وب سایت نرخ بیمه مشاغل مشاغل آزاد.
شما همچنین می توانید مالیات بر درآمد خود را به سادگی از طریق ابزار gov.uk محاسبه مالیات خود محاسبه کنید.
اگر درآمد سالانه (صرف نظر از سود) کمتر از 12500 پوند باشد ، نیازی به پرداخت مالیات بر درآمد سالانه ندارید.

عوارض جاده ای برای رانندگان PCO
عوارض جانبی خودرو یا VED برای هر وسیله نقلیه در جاده های عمومی در نظر گرفته شده است. با این حال ، به عنوان یک راننده PCO که ممکن است از این موضوع مطلع باشید ، ما یک راهنمای سریع در مورد آن ارائه می دهیم تا مطمئن شوید همه چیز در پرداخت مالیات به خوبی پیش می رود. این مالیات پرداخت دو سطح است:

اولین سالی که وسیله نقلیه در جاده ها است (که بالاتر است).
مالیات تمدید سالهای آینده (که کمتر است).
توجه داشته باشید که در محاسبه عوارض جاده ای ، آلایندگی تولید شده توسط خودروی شما نقش مهمی در یافتن میزان صحیح مالیات دارد. خودروهای قوی تر آلایندگی بیشتری تولید می کنند و در نتیجه مالیات بیشتری برای آنها در نظر گرفته می شود. به همین دلیل ما به جای خودروهای بنزین دار ، خودروی EV PCO را به شدت توصیه می کنیم (خودروهای برقی کامل بدون عوارض جاده ای هستند). به طور کلی ، موارد زیر می تواند میزان مالیات مورد نیاز دولت را تعیین کند:

نوع وسیله نقلیه
تاریخ ثبت نام
اندازه موتور
انتشار گاز CO2
نوع سوخت (بنزین ، گازوئیل)
نحوه پرداخت مالیات به عنوان راننده PCO مشاغل آزاد؟
اگر می خواهید خود ارزیابی مالیات بر درآمد سالانه را پر کنید ، باید به وب سایت رسمی gov.uk مراجعه کرده و صفحه خود ارزیابی را پیدا کنید. تمام مراحل را می توان بصورت آنلاین از طریق وب سایت انجام داد. توجه داشته باشید که هنگام تکمیل فرم ها باید ذکر کنید که یک راننده مشاغل آزاد هستید و ذکر اطلاعات شخصی کمی مورد نیاز است.

پس از ثبت نام ، نامه ای به شما (ظرف 10 روز) به نام شماره منحصر به فرد مرجع مالیات دهندگان (UTR) ارسال می شود و باید سوابق آن را نگه دارید.

اگر می خواهید مالیات جاده ای را بپردازید ، که یک فرآیند آسان است ، باید دوباره به Gov.uk مراجعه کنید و مالیات سالانه جاده را از طریق کارت بدهی یا اعتباری پرداخت کنید. مواردی که باید داشته باشید عبارتند از:

نامه یادآوری اخیر (V11) یا هشدار "آخرین فرصت" از DVLA
دفترچه ثبت خودرو (V5C) - این باید به نام شما باشد
برگه سبز "نگهبان جدید" از دفترچه ثبت (برای خودروهای تازه خریداری شده)
اگر اسناد ذکر شده را ندارید ، باید برای یک دفترچه ثبت نام جدید درخواست دهید. که حدود 25 پوند هزینه دارد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا