luvtd چند تا وب سايت در يك جا!

iman_flash

Active Member
بسيار جالب و البته استاندارد كار شده...
مخصوصا سايت عكاسي شايد به خاطر اينكه تبليغاتي نبود...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا چقدر خوشگل بودن...دستت درد نكنه

راستي شار جان ممنونم از اينكه به ما هم افتخار ميدي و به ما سر ميزني

مجيد

shaar

Member
چاكر همه دوستان جميعا!
اوس مجيد عزيز! اگر اينجا كم ميام به اين دليله كه من معمولا دنبال يادگيري مباحث IT هستم و مطالبي از اين دست در PT بيشتره! و اينجا بيشتر روي مسائل اجرائي و جزئيات نرم افزار ها بحث ميشه كه تخصصي هست و بنده سوادم نمي رسه! (نرين مدرك بيارين كه سال 63 گرافيك دانشگاه تهران مي خوندم ها!! خودم اعتراف مي كنم!)
اميدوارم انجمن هاي فارسي زبان هر روز گسترده تر و پربار تر از ديروز باشه!

saman_sweden

Active Member
shaar گفت:
چاكر همه دوستان جميعا!
اوس مجيد عزيز! اگر اينجا كم ميام به اين دليله كه من معمولا دنبال يادگيري مباحث IT هستم و مطالبي از اين دست در PT بيشتره! و اينجا بيشتر روي مسائل اجرائي و جزئيات نرم افزار ها بحث ميشه كه تخصصي هست و بنده سوادم نمي رسه! (نرين مدرك بيارين كه سال 63 گرافيك دانشگاه تهران مي خوندم ها!! خودم اعتراف مي كنم!)
اميدوارم انجمن هاي فارسي زبان هر روز گسترده تر و پربار تر از ديروز باشه!
در مورد مباحث IT ما اينجا استادهاي واقعا آگاه به مسايل و مباحث IT داريم ميتونيد از نوشته هاشون استفاده كنيد واصلا محيد آن لاين همه جيز و كم وكسري هم نداريم اين از افتخارات مجيد آن لاين است

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
شار جان بابا پس گرافيستي آقا.. دمت گرم.. البته از سايتهايي هم كه دادي معلوم بود كه آقا كار درستي...

در مورد IT هم سامان جان درست ميگن بعضي وقتها مسايل خوبي مطرح ميشه..

خلاصه ما در خدمتيم

مجيد

shaar

Member
چاكريم!
البته گرافيك قبول شدم ولي فقط يه سال خوندم ( يه همكلاسي مشهدي هم داشتم: علي ذوالفقاري تصوير گر كتاب كودك) بعد تغيير رشته دادم به سينما در دانشگاه هنر!
در مورد IT هم ؛ چشم؛ حتما استفاده مي بريم!

يه وب سايت ديگه هم معرفي كنم:
www.new-cinema.com

Saeid Taheri

Active Member
shaar گفت:
چاكريم!
البته گرافيك قبول شدم ولي فقط يه سال خوندم ( يه همكلاسي مشهدي هم داشتم: علي ذوالفقاري تصوير گر كتاب كودك) بعد تغيير رشته دادم به سينما در دانشگاه هنر!
در مورد IT هم ؛ چشم؛ حتما استفاده مي بريم!

يه وب سايت ديگه هم معرفي كنم:
www.new-cinema.com
تشكر خيلي جالب بود
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا