lifer, Angel Anger, 3dsmax

Lifer

Active Member
سلام به تمامی دوستان از جمله احسان جان که ترتیب این مسابقه رو داد.
با اجازه اساتید من هم جسارت کردم و تو مسابقه شرکت کردم.
امید وارم وقتم یاری بده و بتونم برای مسابقه یه کار قابل پسند تحویل بدم.

برای شروع یه آبجکت در نظر گرفتم که بعدا ببینیم کجای کار قرار میگیره.

طرح اسکچ آبجکت :

امیدوارم همه ی دوستان در این مسابقه شرکت کنند ...:D

e.k

Member
اسکچش که قشنگه "پس تا پایان کار....................................
موفق باشی

ehsan_3dmax

Active Member
wowwwww.
پسر عجب طرحه خفنی! اسکچت که معرکه است اگه یک محیط توپ هم واسش طراحی کنی فکر کنم دیگه کامل بشه.
منتظریم ببیینم چکار میکنی...
راستی نام تاپیک رو عوض کردم. به جای lifer اسم خودتو اگه خواستی بزن.
ممنون و موفق باشی عزیز.

Fanous

Well-Known Member
سلام .
به به ، به سلامتی مثل اینکه کورس مسابقات شروع شد .
اسکیس که خیلی توپه ، امیدوارم بتونی کار رو واسه مسابقه برسونی .
به امید مومفقیت شما .

آخرین ویرایش:

spy4all

Member
طرح انتخابی بسیار زیبا هست و به شما با این سلیقه ای که دارید تبریک می گم و امیدوارم که کار زیبایی را ارائه دهید .

Lifer

Active Member
فکر کنم اگه یه قوری بکشم تو مسابقه برنده بشم ...
به قول معروف اصلا حسش نمیاد بابا چرا هیچ کس شرکت نمیکنه...

یه طرح ابتدایی واسه لباسش زدم، کار ما 3D کارا همیشه برعکسه(حالا یکی نیست بگه تو چرا خودت رو قاطی میکنی) من اول لباسشو کشیدم بعد حالا طرف رو اندازه لباس میکنیم:wink:

ehsan_3dmax

Active Member

یه طرح ابتدایی واسه لباسش زدم، کار ما 3D کارا همیشه برعکسه(حالا یکی نیست بگه تو چرا خودت رو قاطی میکنی) من اول لباسشو کشیدم بعد حالا طرف رو اندازه لباس میکنیم:wink:

یکی یکی...:wink:

خوب شده. فقط باید رو جزییاتش بیشتر کار کنی.
فقط بگم لازم نیست حتما تمامیه مراحل کار رو بزاری ها. البته میدونم که اینو خوب میدونی:wink:
ولی اگه این کار رو بکنی که همین طور هم هست اشکالات کارت رو بهتر متوجه میشی. ای کاش همه اینطوری باشن:)
همونطور که میدونی زمانی میرسه که آدم در اصطلاح دیدش نسبت به کار خودش کور میشه. این موقع که نظرات دیگران ارزش داره.

Lifer

Active Member
احسان جان کاملا باهات موافقم .
زیاد روی جزئیات کار نکردم بخاطر اینکه در طرح کلی طرح به این نزدیکی نیست و فکر کنم متریال جزئیاتش رو بیشتر کنه ولی متاسفانه این روزا هم از لحاظ وقتی و هم از لحاظ فکری سرم شلوغ شده و امید وارم که بتونم یه کار خوب تحویل بدم.

مشکلاتیکه مطمئنن باهاش مواجه میشم یکی متریال و تکسچر و دومی سرعت رندر کردن کار در آینده...

ولی قبول کن اگه اینجا شلوغتر از قبل شده فعالیت کمتر شده.

spy4all

Member
lifer 3 بدک نیست ، ولی اگر بخوای بالهاش یا به قول تو لباساش خوب بشه باید روی جزئیاتش کار کنی .

Lifer

Active Member
سلامي دوباره به تمامي دوستان.
شرمنده كه دير به دير كارم پيش ميره باور كنيد وقت ندارم وقتي ميامم خونه مغزم تعطيله . ولي اميد وارم كار رو به موقع تموم كنم.
از اونجا كه من ساختن صورت انسانم توي مكس ضعيفه در اصل بلد نيستم طرح يه تغييراتي كرده.
از بالش هم اصلا رازي نيستم بايد عوضش كنم.
مشكلاتي كه ميدونم باهاش روبرو ميشم يكي روي ساختن دستش موندم، يكي متريال ندارم و آخر اينكه اين برنامه vue.... رو هم وقت نكردم تهيه كنم (براي فضا سازي)
منتظر پيشنهادها و انتقاداتون هستم، هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستم.

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
lifer جون عاليه تبريك ميگم خيلي خوب مدلينگ داري ميكني... همين طوري ادامه بدي كار خيلي خيلي قشنگي در مياري

آفرین ... خیلی جالب شده ....

فقط چرا جزییات را بیشتر داری جایی اضافه می کنی که فکر نکنم تو رندر معلوم بشه ...

اما خیلی زیبا شده آفرین

Lifer

Active Member
lifer جون عاليه تبريك ميگم خيلي خوب مدلينگ داري ميكني... همين طوري ادامه بدي كار خيلي خيلي قشنگي در مياري

خيلي ممنون محمد جان

آفرین ... خیلی جالب شده ....

فقط چرا جزییات را بیشتر داری جایی اضافه می کنی که فکر نکنم تو رندر معلوم بشه ...

اما خیلی زیبا شده آفرین

علي جان از شما هم خيلي ممنونم ، حق با تو هست ولي هنوز معلوم نيست در رندر نهايي از كدوم طرف ازش رندر بگيرم چون قراره يه فضا هم بهش اضافه بشه

spy4all

Member
نظر من اینه که قوس بال ها زیاده و تناسب بدن با آن ها رعایت نشده است .

Lifer

Active Member
دوستان خيلي معذرت ميخوام كه اينقدر دير به دير آپ ميكنم. (آدم بيكار به هيچ كاريش نميرسه)

پاهاش هم ساختم ، دست ، شمشير و پشت زمينه ش ...

pixolator

Member
شبیه اون لورد نمی دونم چی چی توی جنگ ستارگان شده البته اون سیاه بودش ! قشنگ شده

جدیدترین ارسال ها

بالا