joomla با دو زبان

alimosavi

Active Member
من در فروم جستجو کردم اما مطلبی که به درد من بخوره پیدا نکردم
من می خوام دو هسته جمله به کار ببرم و یکیش فارسی باشه یکی انگلیسی و می خوام از دو دیتابیس جدا استفاده کنم اما با یه یوزر و پسورد بشه وارد هر کدوم شد . شما باسه این کار چه راهی رو پیشنهاد می کنید
( البته هدف من از این کار اینه که یه سری مقالات می خوام فقط در قسمت انگلیسی باشه و یه تعداد در قسمت فارسی و نمی خوام با هم یه جا نمایش داده بشه راه دیگری برای این کار هست یا نه)

soheilweb

Active Member
خوب یه بخش واسه مقالات انگلیسی درس کن، یکی رو هم واسه فارسی.

یا دستکاری در هسته اصلی !
یا استفاده از دو سیستم جدا گانه !
یا استفاده از joomlafish ! (کامپوننت هست)

alimosavi

Active Member
سلام

بهترین راه همون استفاده از دو تا هسته و دو تا دیتابیس است ( اون کامپوننتم رو هم استفاده کردم خیلی به درد کار من نمی خوره )
فقط اینجا یه مسئله می مونه که اون وارد شدن یک کاربر با یک اسم در هر دو دیتابیس است ( اینو هم باید در نظر گرفت که اصولا لازم نیست تمام قسمت های دو تا دیتابیس مثل گروه ها و مدیران یکی باشه چون شرایط در هر زبان با زبان دیگه فرق می کنه
من می گم یه سری کد در صفحه ی index اضافه کنیم که با هر بار اجرا شدن صفحه اول دو تا دیتابیس رو چک کنه ( جدول مربوط به اعضا رو ) و با هم مقایسه کنه و اطلاعات بیشترو توی کمتر بریزه نظر شما چیست
( برای این کار بهتره یه راهی پیدا کنیم چون ممکنه به درد خیلی ها بخوره )

alimosavi

Active Member
سلام

به نظرم بشه از دو تا هسته استفاده کرد و از همان تکلولوژی که برای یکپارچه شدن بانک اطلاعاتی smf با جمله
بکار رفته استفاده کنیم نظر شما چیه

یه ماژولی برای داشتن سایت چند زبانه در مامبو و جوملا هست... اگه اشتباه نکنم اسمش باید MambelFish باشه....

جدیدترین ارسال ها

بالا