GraphicPlanet " سايتي براي دوست داران گرافیک "

ToFaN

Well-Known Member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک اعضای محترم مجید انلاین
به اتفاق جمعمی از دوستان و همکاران عزیز سایتی رو بنا نمودیم برای گرافیک کاران و هنرمندان ایرانی
نهایت سعی ما بر این است که اکثر گرافیست کاران ایرانی رو در این محفل کوچک جمع کنیم تا اوقات و ساعاتی خوشی در کنار همدیگه داشته باشیم

جایی دارد از دوست خوب و عزیزم "Parham" كه واقعا از ایجاد یک نام مناسب برای سایت تا مراحل پایانی این سایت زحمت کشیدن را تشکر و قدر دانی کنم
هرچند که سایت به اتمام اتمام نهايي نرسیده ولی از تمامی دوستداران عزیز دعوت به عمل می آید که با حظور گرمشان محفل ما رو نورانی کنند ( شام: چلو کباب با آب میوه و مخلفات )
موفق و پیروز باشید

Parham

Well-Known Member
خواهش می‌کنم کاری نکردم ، امیدوارم که محیط خوبی‌ باشه ، به هر حال خوشحال میشم که عزیزان عضو بشن و در ایجاد محیطی‌ که تنها هدفش گرافیک و مسائل پیرامون اون هستش کمک کنند ...

iman_ebru

Active Member
تبریک میگم. خیلی با انجمن ها حال کردم... آفرین. امیدوارم موفق باشید!

ایمان

Parham

Well-Known Member
ممنون ایمان در اصل زحمت اصلی‌ را شما کشیدی که انجمن SMF را فارسی‌ کردی ، به هر حال جا داره از تو هم تشکر کنم ، ممنون

Parham

Well-Known Member
قسمت ثبت نام سایت مشکل کوچیکی‌ داشت که حل شد ، دوستان باز هم اگر مشکلی‌ داشتند در همین سایت به من پیغام خصوصی‌ بدن ...

izone

Active Member
Hamishe movafagh va sar boland bashid doostan.

Kar kheyli khobi anjam dadid.

Shad bash migam.

ToFaN

Well-Known Member
ليست برنامه هاي آینده برای سایت

با عرض سلام دوباره
لیست برنامه های آینده ای که به اتفاق جمعی از دوستان گرافیست میخواییم انجام بدیم بر این مبنا هستند

1-اپلود تمام طرحهای آماده شرکت Disney كه دوستان بتونند دانلود کنن و تمام این فایل ها EPS مي باشد كه شما ميتونيد راحت متوجه شید که این طرحهای زیبا به چه شکلی طراحی میشن و به اسونی میتونید آنها رو ویرایش دهید که شامل 4 GB مي باشد
یه مدل از آن

big3.jpg

2-اپلود حدود 200 تا طرح جعبه گسترده که فایل های انها هم EPS مي باشى كه براحتي ميتوانيد آنها رو تغییر سایز بدین و زیاد و کم کنید اینم یه مدل از آن

http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=2974&d=1129554097

3- ترجمه کردن اکثر مقالاتی که در مورد گرافیک دو بعدی و سه بعدی می باشد و همچنین انمیشمن

4-ترجمه کردن تقریبا روزانه اکثر اموزش های برنامه های گرافیکی که در سایت های خارجی می باشد

5-ایجاد یک بانک پلاگین که سعی بر این داریم تمامی پلاگین های فتوشاپ رو اپلود کنیم تا دوستان بتونن راحت دانلود کنند و برای آینده هم مشکلی نباشه که لینک بپره

6-ایجاد یک بانکی از تمامی ابزار و مواردی که تاثیر گزار شما در طراحی می باشد

7-ترجمه مصاحبه و گفتگو با هنرمندان گرافیک و انیمیشن که در سطح جهان معروف می باشند که تقریبا 20 تا از این ترجمه ها بدست بنده رسیده که در اسرع وقت فارسی بشند تا دوستان استفاده ببرند

8- ایجاد گالری از نمونه کاران اساتید بزرگ گرافیک ایران و همچنین بیوگرافی آنان

9- ایجاد یک محیطی جذاب برای تمامی گرافیست کاران ایران
فعلا ما بر روی یه هاست معمولی هستیم که انشالله اگه استقبال بشه قصد داریم رویه یک سرور خوب نق مکان کنیم

10-و . و . و........
سایت هنوز به مرحله پایانی نرسیده که امروز و فردا به اون مرحله هم برسه

از تمامی دوستانی که قصد دارند ما رو در این برنامه همیاری و همکاری نمایند دعوت به عمل می آید میتونند پیغام خصوصی بزنند

سلام.
سایت خوبی به نظر می یاد.
ان شاء الله که تکمیل بشه
ممنون از زحماتتون

راستی یادم رفت که بگم...
البته من کار زیادی بلد نیستم اما اگه کمکی بر می یاد بفرمایین.

Parham

Well-Known Member
همین که تو انجمن ما حضور داشته باشید بهترین کمک هستش دوست عزیز

FashisT

Active Member
تبریک میگم
85.gif

موفق باشید و امیدوارم همیشه همینجور با انرژی باشید
94.gif

فعلا

Parham

Well-Known Member
ممنون آقا شهرام گل ، خوشحالم که شما هم اومدی به ما سر زدی ، امیدوارم با کمک شما عزیزان بتونیم یکی‌ از سایت های خوب در زمینه گرافیک را ایجاد کنیم

Ghamnevis

Well-Known Member
پرهام جان و يوسف عزيز :)

تبريك ميگم واقعا و اميدوارم موفق باشيد :)

ToFaN

Well-Known Member
سايان عزیز و شهرام گل و همچنان استاد فرهاد
خیلی ممنون از لطفتون عزیزان

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
منم راه اندازي اين سايت رو تبريك ميگم

ان شالله كه روز به روز سايت پربارتر بشه و بتونيم استفاده كنيم ازش

مجيد

Parham

Well-Known Member
ممنون مصطفی‌ و مجید عزیز ، مطمئن باش به خوبی‌ و پرباری این سایت نمیتونه باشه اما سعی‌ می‌کنیم فضای خوبی‌ ایجاد کنیم

ToFaN

Well-Known Member
ممنون مجید و باقی دوستان
ما به امید وجود گرم شما در سایت شروع به فعالیت کردیم

جدیدترین ارسال ها

بالا