GameJackal Pro 3.0.0.5

nimafire

find / -name Support > u
GameJackal_Pro_3.0.jpg

در دنياي بازي بعضي از بازي ها هستند كه پس از نصب براي اجرا نياز به CD مربوطه بازي دارند كه بايد سي دي بازي را در سي دي رام قرار داده و بازي كنيد.
عده اي با استفاده از نرم افزارهاي ايجاد درايو مجازي اين مشكل را حل كرده اند ولي اين نرم افزار بدون نياز به ايجاد درايو مجازي و ايميج برداري از سي دي بازي اين كار را انجام مي دهد. نرم افزار Game Jackal کاری از گروه نرم افزاری Slysoft یا همان گروه معروف تولید کننده Clone CD که اکثرا همه با این نرم افزار رایت آشنایی دارند می باشد.
از قابلیت های شاخص این نرم افزار استفاده آسان از آن و نیاز نداشتن به سی دی بازی است. در ورژن ارائه شده تمام گیم های روز که نیاز به سی دی بازی دارند اضافه شده است و این امکان فراهم شده که کاربر با استفاده از ایجاد یک پروفایل برای گیم مورد نظر و ایجاد آیکون جدید با استفاده از این نرم افزار بتوانند بدون نیاز به قرار دادن سی دی در سی دی رام بازی مورد نظر خود را اجرا کنند.
از افتخارات این نرم افزار تک بودن آن است بدین معنی که در بازار نرم افزار همتا ندارد و تنها نرم افزاری است که قادر است این کار را انجام بدهد.
از ویژگی های این برنامه :- کاربر می تواند در هر کجا که نیاز دارد فقط با راست کلیک کردن روی آیکون گیم مورد نظز از آن یک پروفایل بسازد و آیکون جدید بدون نیاز به سی دی را تولید کند
- استفاده آسان و قابل فهم برای کاربران
- قابلیت آپدیت کردن اتوماتیک و دانلود ورژن های جدید به صورت خودکار
- دیگر نیازی به سی دی بازی ندارید
- زمان لود کردن گیم ها تا حد قابل ملاحظه ای پایین می آید
- بلک لیست آپدیت شده شامل گیم های روز
- جلوگیری از پیغام خطای "لطفا سی دی را درون سی دی رام قرار دهید" با ایجاد یک پروفایل و ری استارت کردن
download.gif
دانلود با حجم ۳.۷ مگابایت
pass.gif
پسورد فایل : www.software4u.ir
 

جدیدترین ارسال ها

بالا