Domain مجاني كي مي خواهد

سلام به همگي
اگر كسي دومين مجاني مي خواهد به آدرس زير مراجعه كنه.
يك سايتي است كه اگر در آن ثبت نام كنيد و 20 نفر با اسم شما ثبت نام كنند يك دومين با پسوند com,net,org به مدت يكسال مي دهد.
http://www.getfreedomain.biz/index.php?id=316979&link=<ab>
در ضمن 5 مگ هاست مجاني حرفه اي هم ميده.

saman_sweden

Active Member
Re: Domain مجاني

mehdimehdi گفت:
سلام به همگي
اگر كسي دومين مجاني مي خواهد آدرس ايميلش رو براي من بفرستد تا براي او ارسال كنم.
يك سايتي است كه اگر در آن ثبت نام كنيد و 100 نفر با اسم شما ثبت نام كنند يك دومين با پسوند com,net,org به مدت يكسال مي دهد.
ادرس ايميل من [email protected]
دوست عزيز به اين ميگن قمار بازي پيراميد
اين بلا 4 سال پيش سر من اومد
شما 100 نفر معرفي كرديد و دامين مجاني گرفتيد اون 100 نفر بقيه حي اونا هم بايد همينطوري هز كدام 100 نفر ديگه عضو بگيرند تا به دامين برسند

دوست عزيز سلام
ابتدا بايد بگم كه اين كار قمار بازي نيست بلكه يك جور بازاريابي براي جلب مشتري است.شما 20 نفر را معرفي مي كنيد و به جاي دستمزد يك دومين دريافت مي كنيد.
ثانيا معلوم است هر كس كه بخواهد دومين دريافت كند بايد 20 نفر را معرفي كند كه اين كار به راهتي امكان پذير است.
موفق باشيد

m-sh

Member
ببينيد اين كاملآ سر كاري هست مي دونيد چرا ؟؟
چون براي اينكه امتياز هر نفر كه معرفي مي كنيد به شما برسه خود اون فردي كه معرفي شده بايد 2 نفر ديگه را معرفي كنه و از اون 2 نفر بش 10 امتياز برسه اونوقت 5 امتاز به شما مي رسه! درست؟

ولي خوب براي اينكه به اون هم 10 امتياز برسيه بايد 2 نفر معرفي كنه كه اون 2 نفر هم حداقل خودشون بايد 2 نفر ديگه را معرفي كنند و اون 2 نفر هم خودشون حداقل 2 نفر ديگه ..... :lol:

و اين حلقه بدون پايان و هر كاري كنيد آخرش ....... :wink:

shahrokh_xp

Active Member
m-sh گفت:
ببينيد اين كاملآ سر كاري هست مي دونيد چرا ؟؟
چون براي اينكه امتياز هر نفر كه معرفي مي كنيد به شما برسه خود اون فردي كه معرفي شده بايد 2 نفر ديگه را معرفي كنه و از اون 2 نفر بش 10 امتياز برسه اونوقت 5 امتاز به شما مي رسه! درست؟

ولي خوب براي اينكه به اون هم 10 امتياز برسيه بايد 2 نفر معرفي كنه كه اون 2 نفر هم حداقل خودشون بايد 2 نفر ديگه را معرفي كنند و اون 2 نفر هم خودشون حداقل 2 نفر ديگه ..... :lol:

و اين حلقه بدون پايان و هر كاري كنيد آخرش ....... :wink:
منم حرف شاه كليد رو قبول دارم.اينه همش سر كاريه و آخرش هم هيچ و زحمت الكي كشيدن. بايد اين و دونست كه هيچي مجاني نيست :!:

saman_sweden

Active Member
من باراول بهش نوشتم اين شيوه يه نوع قمار بازي است اسمش هم در لاتين بنام پراميد قامبلين است من 4 سال به دام اين نوع شركت افتاده هيحي هم عايدم نشد

جدیدترین ارسال ها

بالا