Database Error مجید آنلاین کی تموم میشه!

S.A.N

Member
سلام به مدیران کاربران و ...

من نمی دونم تاپیک را درست انتخاب کردم یا نه اگر که نه مدیران انتقال بدند!؟

آقا چرا مجید آنلاین همش از دیتا بیش ارور میده ... خسته شدیم دیگه واقعا ..:mad:

وسط ارسال پست ، هنگام ورود و...

البته باید از زحمات دوستان مدیر که دیگه تک تک نام نمی برم تشکر کرد... :)

دوستان لطفا یک چک کنید ..

ممنون و تشکر :rose:

to remember sb

مدیر انجمن
سلام دوستان
منم واقعا خسته شدم
خواهشا رسیدگی کنید
راستی سرعت سایت خیلی پایینه واقعا اذیت می کنه
تو رو خدا بررسی کنید
مرسی:rose:

Mandana

Active Member
منتقل می کنم به بخش مربوطه با اجازه:">
ممنونم دوست جان..در حال حاضر جز شرمندگی و سعی برای رفع مشکل کاری ازم بر نمیاد.مجید هم شدیدن تمام وقتش رو برای رفع این مشکل گذاشته و ایشالاه به زودی بر طرف میشه.فقط به کمی صبر و تحمل شما دوستا نیاز داریم که همیشه با محبت ما رو همراهی کردین ^.^
موفق بباشین:rose:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
منتقل می کنم به بخش مربوطه با اجازه:">
ممنونم دوست جان..در حال حاضر جز شرمندگی و سعی برای رفع مشکل کاری ازم بر نمیاد.مجید هم شدیدن تمام وقتش رو برای رفع این مشکل گذاشته و ایشالاه به زودی بر طرف میشه.فقط به کمی صبر و تحمل شما دوستا نیاز داریم که همیشه با محبت ما رو همراهی کردین ^.^
موفق بباشین:rose:

مدیر محترم

میخواستم پیشنهاد کنم مشکلاتی رو که به تنهایی در صدد رفعش هستید رو مطرح کنید تا دوستانی که تواناییش رو دارن هم چه به لحاظ فنی و چه (احیاناً) به لحاظ مالی کمک کنن تا سایت زودتر به وضعیت ثابتی برسه.

حیفه چنین سایتی با این همه مخاطب و اطلاعات مفیدش به خاطر یکسری مشکلات ساده اینقدر مختل بشه. این به اعتبارش لطمه نمیزنه؟

موفق باشید.
:rose:

S.A.N

Member
ماندانا خانوم از شما و آقا مجید و دیگر دوستان که در حال رفع این مشکل هستند واقعا تشکر میکنم ..

منظوری هم نداشتم ... فقط منتظر بودم خیلی زودتر از اینها این تاپیک زده شه ...

که شاید از دست کسی کاری بر بیاد ..

بازم ممنون

موفق باشید :wink:

ERROR

The requested URL could not be retrieved

سلام
این هم ارور جدید فکر کنم اون یکی درست شد بازم این یکی خراب شده

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
همانطوری که ماندانا گفت فقط میتونیم عذر خواهی کنیم.
متاسفانه بدلیل فشاری که سایت بر روی سرور میاره هر از گاهی مشکلاتی بوجود میاد ، بهترین راهش اینه که سرور رو ارتقا بدیم که متاسفانه فعلا مقدور نیست اما در صدد هستیم تا سریعتر اینکار انجام بشه .

باز هم بابت مشکلات بوجود اومده عذر خواهی میکنم و این قول رو میدم که تمام سعیمون رو میکنیم که مشکلات هرچه سریعتر بر طرف بشه.

ممنونم
مجید

sinless

Member
مدیر محترم

میخواستم پیشنهاد کنم مشکلاتی رو که به تنهایی در صدد رفعش هستید رو مطرح کنید تا دوستانی که تواناییش رو دارن هم چه به لحاظ فنی و چه (احیاناً) به لحاظ مالی کمک کنن تا سایت زودتر به وضعیت ثابتی برسه.

حیفه چنین سایتی با این همه مخاطب و اطلاعات مفیدش به خاطر یکسری مشکلات ساده اینقدر مختل بشه. این به اعتبارش لطمه نمیزنه؟

موفق باشید.
:rose:

ممنون از پیشنهادت، انشاالله در سال بعد با سازمان دهی کردن یک سری کارها و دسته بندی نیرو های علمی سایت این قبیل مشکلات هم حل خواهد شد.
باز هم ممنون!

S.A.N

Member
سلام آقا مجید ...

تشکر کردم خدمتتون از شما و ماندانا خانوم! :)

بله خوب معلومه سایتی با این همه ترافیک و کاربر باید هم کم بیاره :wink:

اما بهتر نیست درخواست همکاری بدین به نظر من شما با یک اشاره می تونید این کار را کنید..

البته شاید عقیده شما چیز دیگری باشد ... اما بازم ممنون ..

لطف کردی ...:rose:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
من خودم 3 روز نتونستم وارد سایت بشم.امیدوارم مشکل به زودی حل بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا