Danger

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahram_gh

Banned
دوستان دارم یه کار تازه رو شروع میکنم به نام Danger که مدل اولیه رو با Zphere زیبراش درآوردم. ( خیلی وقت بود به زیبراش دست نزده بودم)

خوب حالا میخوام تو مکس درستش کنم.

ممنون میشم مثه همیشه نظر بدید.

shahram_gh

Banned
اینم وایر تو مکس الان داره رندر میگیره بدون تکسچر نور و رندر تا 5 دقیقه دیگه رندر بدون تکسچر رو میذارم.

آخرین ویرایش:

angelicwolf

New Member
مدل خوبه کار خوبی میشه ولی یک کم نور پردازی رو تغییر بده تا فضات خفن تر بشه تکسچرشم خوب کار کونی کارت خیلی قشنگمیشه shahram جان

ehsan_3dmax

Active Member
خفن شدي ها! دست ماروهم بگير.
خيلي باهال شده. فقط بازم بيشتر روش كار كن. كاملتر شه. بازم از اين كاراي زيبراشي بكن!
موفق باشي.

shahram_gh

Banned
احسان جان شما دست مارو بگیر.

علی جان آره خودمم ... هنوز کوچیکه شمام.

ممنون از همه راستی تکسچر رو شاید دوست داشته باشید ببینید چطوری ساختم. از متریال Mix استفاده کردم .

بازم مرسی از دوستان عزیز

Mohammad-3d

Member
کارت حرف نداره مخصوصا متریال
یک سوال طرحش از خودت بود یا از روی عکس ساختیش؟:neutral:
عیدتون مبارک

alizap

Member
نــــــــــــــه نــــــــــــــــــه!!!!!!
شهرام خان خیلی استادی
من از فرط تعجب مردم
:eek:

iranimation

Member
کارت خیلی قشنگه
ولی من هر چی بیشتر دقت می کنم هیچ شباهتی بین عکسی که از محیط Zbrush گرفتی با وایر هات یا فاینال رندرت نمی بینم
در ضمن چه طوریه که وقتی فایلتو از Zbrush بردی تو مکس اینقدر Low Ploy هست در صورتی که اون عکس اول یه Geometry با Divid حداقل 4 یا 5 هست که اگه وارد مکس بشه اینقدر Face هاش زیاد میشه که تو حالت وایر تشخیصش Face ها از هم مشکل می شه
می شه خواهشا یه مقدار بیشتر در مورد کارتون توضیح بدید
اگر هم اشتباه می کنم خواهشا دوستان هم نظرشون رو بگن

shahram_gh

Banned
مرسی از این این همه توجه . ممنون از این که نظر دادی.

دوست من وقتی بردمش تو مکس خیلی تغییرات دادم ولی اون چیزی که میخواستم نشد دوباره بردمش تو زیبراش و از اول درستش کردم

ممنون/

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
خیلی خیلی دیگه استاد شدی شهرام ها کار کپ کار خارجی ها شده ایول هیچ ایرادی نمیشه گرفت همه چی 20 شایدم 22

Maxtonian

Member
کارت خیلی خوبه . خیلی حال کردم.
در مورد او تاپیک تمدن که ایجاد کرده بودی تعجب کردم . تو اول گفته بودی از روی یه Making of کار رو ساختی پس چرا تاپیک قفل شد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا