Asp.Net Beta 2

نازنین

New Member
سلام جا داره از دوستان پیش کسوت بخواهم که تغییرات انجام شده در این ورژن از ویژوال استودیو را ذکر کرده و در آموزش مباحث جدید آن به امثال بنده کمک بفرمایند

نازنین

New Member
سوال اول: این دیرکتوری bin که فایل های dll رو در بر داشت کجارفته اصلا نیست ؟؟؟ یه توضیحی بدید که بعد از این که برنامه رو نوشتیم چطور باید آپلود کنیم

نازنین

New Member
سلام من بعد از این که پروژه خودمو با .net 2 تکمیل کردم و روی سرور ارسال کردم با این خطا مواجه شدم دلیلش چی هست البته باید بگم وقتی روی Iis هم بصورت localhost/myproject/default.aspx اجراش می کردم همین خطارو میداد فقط وقتی از داخل خود vs اجراش می کنم کار می کنه میشه لطفا کمک کنید

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: Unrecognized attribute 'xmlns'.

Source Error:

Line 8: \Windows\Microsoft.Net\Framework\v2.x\Config
Line 9: -->
Line 10: <configuration xmlns="http://schemas.microsoft.com/.NetConfiguration/v2.0">
Line 11: <appSettings/>
Line 12: <connectionStrings/>

Source File: c:\inetpub\wwwroot\asp2\web.config Line: 10

rainynight

Member
در مورد سوال آخرتون ورژن Iis شما همون asp.net 1.1هست وارد iisشده و در قسمت properties بخش asp.net ورژن اونو به 2 تغییر بدین
در مورد هاستتون هم باید هاست شما ورژن2 دات نت رو ساپورت کنه و چون هنوز دات نت 2 بتا هست اکثر هاستینگ ها این ورژن رو ساپورت نمی کنن ایشالا 2 ماه دیگه که realese اومد
موفق باشید

MCSD

Banned
Dll

سلام نازنین جونم درست است دیگه فلدر Bin را شما نمیینی ولی باید بگم وقتی برای اولین بار صفه شما روی IIS اجرا میشه ، بعد از یک دور کامپایل شده خود DLL برروی سرور ساخته میشه . اگه اطلاعت بیشتری می خوای به [email protected] میل بزن

جدیدترین ارسال ها

بالا