After / Before تیزرهای ایرانی و خارجی .

amirmc

Member
سلام بچه ها :
چه اتفاقی افتاده که من دوباره اینجام :
من قصد دارم در این تاپیک پشت صحنه ها و یا طریقه ساخت تیزرهای vfx ایرانی - خارجی را قرار بدم و در مورد هر کدوم (طریقه ساخت - نحوه اجرا و هر چیزه دیگری که بشه دربارش گپ بزنیم در اینجا قرار می دم ) تا بتونیم اطلاعاتمون و نوع کارهامون رو خاص تر کنیم ........

پس معطل نکنید lord of the ringes یاش بیان جلو :D:D:D

amirmc

Member
نور همراه اول

خوب اولین کاری که میخواهم براتون بزارم از کارهای خودمه تا بعد برسیم به دوستانه دیگرمون و همکاران دیگه و نمونه های خارجی

attachment.php

اطلاعات در مورد نحوه ساختشو می تونین به این تاپیک http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=87633&page=3
برین ما با بچه ها یک گپ کامل زدیم .

و این هم لینک After-Before کار : http://rapidshare.com/files/91974009/Noor.rar.html :D

پیوست ها

• noor-A-B.jpg
    noor-A-B.jpg
    82.7 کیلوبایت · بازدیدها: 913

ali_n1365

Member
Spider man III

سلام دوستان
این هم Before/After 2 سکانس فیلم اسپایدر من 3

سکانس اول:

برداشتن پرده آبی توسط Apple shake (البته به همین خوبی در افتر افکت می توان با پلاگین Keylight این کار را انجام داد)

attachment.php

کار نهائی قرار دادن پس زمینه ساختمان ها و Color Correction

attachment.php

سکانس دوم:
قبل:
attachment.php

بعد:

attachment.php

کامپوزیت تمامی مراحل در افتر افکت امکان پذیر می باشد.:)

پیوست ها

• blue1.jpg
    blue1.jpg
    80.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1,151
  • blue2.jpg
    blue2.jpg
    82.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,047
  • blue after.jpg
    blue after.jpg
    117.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,019
  • blueafter.jpg
    blueafter.jpg
    86.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1,071

HamidSHS

Active Member
خوب اولین کاری که میخواهم براتون بزارم از کارهای خودمه تا بعد برسیم به دوستانه دیگرمون و همکاران دیگه و نمونه های خارجی

attachment.php

اطلاعات در مورد نحوه ساختشو می تونین به این تاپیک http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=87633&page=3
برین ما با بچه ها یک گپ کامل زدیم .

و این هم لینک After-Before کار : http://rapidshare.com/files/91974009/Noor.rar.html :D

دستت درد نكنه بابت اينكه ويدئوش رو اينجا گذاشتي .
خيلي قشنگه .
فكر كنم شما از روش Tracking و از پلاگينهاي 3dstroke و Shine استفاده كردي .
همينطوره ؟ :wink:

1835ali

Well-Known Member
فكر كنم شما از روش Tracking و از پلاگينهاي 3dstroke و Shine استفاده كردي .
همينطوره ؟ :wink:[/QUOTE]

ولی اگه اشتباه نکنم از particular ( اگه اشتباه ننوشته باشم ) استفاده شده و فیلتر glow

HamidSHS

Active Member
آره راست ميگي.
من هم قبول دارم كه از Glow استفاده شده .
پس تصحيح ميكنم : از Particular و Glow :)

این تیزر که مشخص بود با چی ساخته شده.
کسی می دونه تیزر اسنوا که در اون یخچال تبدیل به اجاق گاز و اجاق گاز تبدیل به تلوزیون میشه رو با چی ساختن
یا اون تیزر بانک ملت که طرف در حالی که یه کارت بانک ملت دستشه از بانک میاد بیرون و این کارت از دستش خارج میشه
و تبدیل به یه ماشین میشه رو با چی ساختند ؟؟؟؟
منظورم در مورد اول چگونگی تبدیل اجسام به هم ( سه بعدی ) و در مورد دوم ایجاد یک ماشین به صورت قطعه به قطعه است ؟

اگه حرفه ای هستین این سوالات رو جواب بدین . فکر کنم یه نرم افزار جدید باشه .

amirmc

Member
این تیزر که مشخص بود با چی ساخته شده.
کسی می دونه تیزر اسنوا که در اون یخچال تبدیل به اجاق گاز و اجاق گاز تبدیل به تلوزیون میشه رو با چی ساختن
یا اون تیزر بانک ملت که طرف در حالی که یه کارت بانک ملت دستشه از بانک میاد بیرون و این کارت از دستش خارج میشه
و تبدیل به یه ماشین میشه رو با چی ساختند ؟؟؟؟
منظورم در مورد اول چگونگی تبدیل اجسام به هم ( سه بعدی ) و در مورد دوم ایجاد یک ماشین به صورت قطعه به قطعه است ؟

اگه حرفه ای هستین این سوالات رو جواب بدین . فکر کنم یه نرم افزار جدید باشه .

من اصلا حرفه ای نیستم گلم . اما باید در خصوص هر دو سئوالت یک جواب مشترک بدم و آن هم اینه که با هیچ نوع برنامه خاصی بسته نشده به جز 3d max و چون کار بانک ملت کار یکی از دوستای خودمه و خیلی خوب هم اجرا شده باید بگم که با max ساخته شده و این تخصص افراده که باعث ساخت یک همچین تیزرهایی میشه و این کار ابتدا camera track پلان را به دست آوردن و بعد اجزای ماشین را تو max ساختن و در نهایت دcompose شده همین ....:neutral:

amirmc

Member
attachment.php

این برای یکی از فیلمهایی بود که 4 سال پیش کار کردن و همنطوری که می بینید این پلان هم دوربین حرکت داره و هم تغیر prespective وجود داره ولی در نهایت بسیار خوب compose شده و من در نهایت قسمتی از این پلان رو که final شده را براتو لینک شو قرار می هم شما هم ببینید و نظر بدین ...:D:shock:

اینم لینک final این پلان : http://rapidshare.com/files/92970952/movie.rar.html

پیوست ها

• img_i.jpg
    img_i.jpg
    129.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1,007

hajhosssein

Member
ممنون کارای جالب شدن
بچه کسی می تونه یه آموزش تصویری باحجم خیلی کم راجع به Floral design که جدیدا تلویزین ازش خیلی استفاده می کنه بذاره؟

HamidSHS

Active Member
من فكر ميكنم محصول Evolution اين كار رو آسون كرده
نيازي به اون همه كار پيچيده نداره .

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
الان جدیدا همه زدن تو خط day to night اینم کاریه که تقریبا 4 سال پیش با after انجام شده :D

attachment.php
سلام
خیلی کارای قشنگی می کنی
اگه می تونی در مورد تیدیل روز به شب یه توضیحی بده چون من در این مورد مشکل دارم
ممنون

HamidSHS

Active Member
سلام
خیلی کارای قشنگی می کنی
اگه می تونی در مورد تیدیل روز به شب یه توضیحی بده چون من در این مورد مشکل دارم
ممنون

آقا حميد سلام
خواستم ه فضولي توي بحث شما بكنم .
اون هم اينه :
آموزش كامل Day To Night رو ميتوني از اينجا ببيني . http://www.videocopilot.net/tutorials.html?id=1
شايد بگي كه كامل نيست .
اما بايد بگم كه اون بحثش خيلي مفصله و بايد يه ذره وقت بذاري تا بتوني كارتو تميز در آري .
در ضمن اگر شما خوب آموزشش رو متوجه بشي ميتوني يه كار مثل كار امير جان بدي . ( البته بايد يه خورده حوصله و وقت هم كنار بزاري:wink: )

حالا آقا امير ميتونه جواب دوتاييمون رو بده ( ميتونه منو هم ضايع كنه برم پي كار خودم :lol:)

amirmc

Member
attachment.php

اینم یکی دیگه از کارهای فرهاد عزیز

که علاوه بر اضافه کردن آسمونmatte pain زده روی دیوارهای ساختمان و در نهایت هم color correct شده راستی در بین بچه ها اگر کسی matte paint کار وجود داره یه خبر به من بده ....

پیوست ها

• aa.jpg
    aa.jpg
    139.5 کیلوبایت · بازدیدها: 821

amirmc

Member
attachment.php

فکر نکنم درباره اینم احتیاجی به توضیح داشته باشه......

پیوست ها

• aaaa.jpg
    aaaa.jpg
    133.9 کیلوبایت · بازدیدها: 809

HamidSHS

Active Member
دومین کار

سلام
اینم یه کار دیگم
راستی برای اینکه بهتر تغییرات و افکت ها رو ببینید , پیشنهاد میکنم فایل های ویدئویی که بعدا براتون میذارم ببینید .:):wink:
attachment.php

پیوست ها

• AFTER-BEFORE2.jpg
    AFTER-BEFORE2.jpg
    373.8 کیلوبایت · بازدیدها: 829
آخرین ویرایش:

amirmc

Member
hamid gag عزیز:
کارت خوبه خسته هم نباشی ولی یه مورد تو جفت کارت دیدم که بهت می گم می دونی تو
day for night تو یه فیلتر کامل روی سطح کارت رو گرفته detail نداره و اگراینا رو هم رعایت کنی خیلی بهتره
قربانت : امیر میرشانی :)

جدیدترین ارسال ها

بالا