Admin پريد :(

Reza02

New Member
سلام

من يك فروم با php (ترجمه آقاي مهدي كرامتي) را مدتي پيش نصب كرده و از آن استفاده كردم ... متاسفانه از ديروز كاربر Admin حذف شده و بجاي نام فروم در بالاي آن عبارت FREEDOM FOR THE BULGARIAN MEDICS IN LIBYA درج شده است :( البته فروم كار مي كند و بقيه كاربران ميتوانند وارد شوند فقط بدليل حذف ادمين ديگر هيچ كنترلي نمي توانم داشته باشم.

آيا مي‌توانم كاربر ادمين را دوباره برگردانم؟
در صورتيكه جواب سوال قبل منفي است (كه اميدوارم نباشد) با توجه به اينكه من از ديتابيس بك‌آپ نگرفتم آيا اين امكان دارد كه اطلاعات را حفظ كنم؟

ممنون ميشوم اگر كسي به من كمك كند.

Parham

Well-Known Member
والا من با سیستم خودم یه بر اینجوری شد البته من از سیستم PHP Nuke استفاده نمیکنم اما فکر می‌کنم که شما باید با استفاده از PhpMyAdmin محتویات دیتا بیس خودتون رو باز کنین در قسمتی‌ که سطح دسترسی‌ کاربران که فکر می‌کنم در داخل Table به اسم Users یا یه چیزی مثل این باشه عوض کنین ... فکر می‌کنم که بشه درست کرد ... در مورد سوال دوم هم بله می‌شه ... شما میتونین به وسیله همون PhpMyAdmin محتویات DataBase خودتون رو Export کنین و در سایت جدید یا همون سیستم خودتون Import کنین ... امیدوارم که بشه عزیزان دیگر اگر که راهی‌ برای کمک به شما میدنن بگن ...

Hyper

Active Member
راه حل این مشکل ساده است !

یک کاربر جدید ثبت نام کنید
با استفاده از phpmyadmin در cpanel جدول phpbb_users رو انتخاب کنید
از گزینه browse استفاده کرده و کاربر مورد نظر رو پیدا کنید
در ردیف کاربر مورد نظر روی شکل مداد ( Edit ) کلیک کنید
حالا گزینه user_level رو به 1 تغییر دهید

اکنون شما ادمین هستید ...

موفق باشید !

Parham

Well-Known Member
اگه مشکلت حل شد یه خبری هم بده اگر هم نتونستی که درست کنی‌ بگو که بیشتر توضیح بدیم برات

جدیدترین ارسال ها

بالا