بی بی کد _ _ _ _ _ _ interior design _ _ _ _ _ _

ا عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
یه کار زدم که دست اخر زیاد به دل خودم نشست.یعنی کلا از اول باهاش مشکل داشتم اما گفتم بزا کامل کنم حداقل زحماتم هدر نره
بیس کار یعنی پلان و آشپزخونه مدل شده بقیه آبجکتا آمادست البته سعی کردم یکم رو متریالشون مانور بدم
خلاصه امیدوارم نظرتون رو جلب کنه
راستی ایده ی اون 3 چرخه رو هم از کارا محمد جواد عزیز کپی کردم
max 2014---vray 2.4---ps
منــــــــتــــــــــظـــــــــــر نــــــــــــظـــــــــــــراتتــــــــــــــــون هـــــــــــــستــــــــــــــــــــم

پیوست ها

• m1.jpg
    m1.jpg
    667.8 کیلوبایت · بازدیدها: 115
  • m2.jpg
    m2.jpg
    451.5 کیلوبایت · بازدیدها: 106
  • m3.jpg
    m3.jpg
    562.3 کیلوبایت · بازدیدها: 92
  • 4m.jpg
    4m.jpg
    572.7 کیلوبایت · بازدیدها: 90

1397

New Member
سلام کاره قشنگی شده خسته نباشی
فقط شیشه تیوی ....
اگه متریال گلدونو به شیشه تیوی هم میدادی بهتر میشد.
یکمم رو یووی بیشتر وقت بزار مثل بالشتی که گزاشتی.

KHURSHID

کاربر فعال
سلام کار زیبایی شده تبریک میگم کار قوییه
فقط چنتا نکته
1. روی روشناییه کار بیشتر کار کن میشه توی فتوشاپ کارو روشنتر کرد به پست پرو خیلی اهمیت بده 20 درصد خروجی نهاییو پست پرو تعیین میکنه
2. متریالی ک واسه بامپ آجر سفید استفاده کردی به نظر کم کیفیت میاد شبیه سیمان شده
3. توی یکی از دیدات قسمت آشپزخونه رو بلور کردی زیاد جالب نشده توی دیدای کلوز آپ ک تاکید روی ی آبجکت خاص باش و ی محوطه کوچک باشه اینکار بهتر جواب میده.بهترین راهش هم استفاده از المنت z deph هست....
راستی متزیال میزتو خیلی دوست داشتم میشه تکسچرشو بذاری؟
ممنون از کار خوبت :rose:

سلام کار زیبایی شده تبریک میگم کار قوییه
فقط چنتا نکته
1. روی روشناییه کار بیشتر کار کن میشه توی فتوشاپ کارو روشنتر کرد به پست پرو خیلی اهمیت بده 20 درصد خروجی نهاییو پست پرو تعیین میکنه
2. متریالی ک واسه بامپ آجر سفید استفاده کردی به نظر کم کیفیت میاد شبیه سیمان شده
3. توی یکی از دیدات قسمت آشپزخونه رو بلور کردی زیاد جالب نشده توی دیدای کلوز آپ ک تاکید روی ی آبجکت خاص باش و ی محوطه کوچک باشه اینکار بهتر جواب میده.بهترین راهش هم استفاده از المنت z deph هست....
راستی متزیال میزتو خیلی دوست داشتم میشه تکسچرشو بذاری؟
ممنون از کار خوبت :rose:
ممنون دوست عزیز . به نکات خوبی اشاره کردی.من چیزی رو بلور نکردم و همه با المنت
z deph انجام شده
تکسچر میز یو وی شدست و فقط مخصوص همین میزه من خودمم دنبال همچین تکسچری میگردم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. آفرین بر شما.
فقط حساب کاربری سایت شما مشکل داره. برین توی ایمیلتون یه میلی اومده از طرف سایت که باید فعال سازی بکنین حساب کاربریتون رو.
در مورد کار
زیبا چشم نواز کامل
زوایای دوربین حرفه ای ( عمق میدان اشتباه هست . عمق میدان برای فواصل چند سانتی استفاده میشه .فاصله دور بد میشه )
اگه عمق میدان ها رعایت بشه کارتون رو میفرسم تاپ گالری سایت.موفق باشید

سلام. آفرین بر شما.
فقط حساب کاربری سایت شما مشکل داره. برین توی ایمیلتون یه میلی اومده از طرف سایت که باید فعال سازی بکنین حساب کاربریتون رو.
در مورد کار
زیبا چشم نواز کامل
زوایای دوربین حرفه ای ( عمق میدان اشتباه هست . عمق میدان برای فواصل چند سانتی استفاده میشه .فاصله دور بد میشه )
اگه عمق میدان ها رعایت بشه کارتون رو میفرسم تاپ گالری سایت.موفق باشید
ممنون عارف جان...ایشالا اگه وقت کنم حتما درستش میکنم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام پس منتظرم. اگه اشتباه نکنم عمق میدان رو توی فتوشاپ درست کردی. برش دار که بفرسم برای تاپ گالری صفحه اول سایت
ایمیل فعال سازی سایت رو از میلت پیدا کردی تا اکانتت کامل بشه؟

سلام پس منتظرم. اگه اشتباه نکنم عمق میدان رو توی فتوشاپ درست کردی. برش دار که بفرسم برای تاپ گالری صفحه اول سایت
ایمیل فعال سازی سایت رو از میلت پیدا کردی تا اکانتت کامل بشه؟
اقا عارف متاسفانه رندر های خام رو پاک کردم .ایشالا کارای بعدی...من میل و پیدا نمی کنم چیکار باید کرد؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا