|^_^|طرح های آیکون "حالت شخصی" برای مجیدآنلاین|^_^|

به نام خدا

سلام خدمت تمامی دوستان انجمن
می خواستم با کسب اجازه از افراد حرفه ای و باسابقه ی انجمن مطلبی رو بیان کنم.
من این تاپیک رو زدم تا دوستان اگه طرح جدیدی برای قسمت "حالت شخصی" طراحی کردن یا می خوان طراحی کنن ، اینجا به نمایش بزارنش. تا اگه مورد پسند آقا مجید قرار گرفت از این آیکون های جدید برای قسمت "حالت شخصی" استفاده کنه.

دوستان لطف کنن آیکون هایی که برای این قسمت طراحی می کنن فقط یه نمونه از حالت های "عصبانی" و "خوشحال" رو بزارن. یعنی اینکه اگه طرح یا پترنی برای این آیکون ها طراحی کردن برای نمونه و معرفی اون شکلک ها ، حالت های "عصبانی" و "خوشحال" از اون نوع رو بزارن. دیگه ببخشید اگه جمله بندیم بد شده !!!

------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این رو هم خودم طراحی کردم لطف کنید نظرتون رو هم بگید :

asabani1.png

khoshhal1.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با تشکر حسین

Mandana

Active Member
ممنون ایده ی جالبی ئه.
اتفاقن کاره خوبی ئه.خیلی خوب هم میشه اگه همه یک شکل باشن و نوعه جدید.چون مختصه سایته خودمون میشه
استقبال می کنیم از این حرکته جدید :دی
فقط سعی کنین در همون اندازه ی اصلی ها باشه.العان اینی که گذاشتین خوبه اما کنار آواتار بیاد کلی فضای اضافه میگیره :دی
منتظر جدید تر ها هستیم
موفق باشی
whiteaari.gif

سلام ماندانا خانوم ممنون از نظرتون. در مورد این جمله ای که فرمودید :
فقط سعی کنین در همون اندازه ی اصلی ها باشه.العان اینی که گذاشتین خوبه اما کنار آواتار بیاد کلی فضای اضافه میگیره
فکر کنم این تصویری که من ساختم اندازه بشه چون توی عکس زیر هم نشونش دادم. پس دوستان لطف کنن حداکثر در اندازه 100 در 20 پیکسل بسازن.
tozih.png

موفق باشید.

H-M-P

Member
سلام ماندانا خانوم ممنون از نظرتون. در مورد این جمله ای که فرمودید :

فکر کنم این تصویری که من ساختم اندازه بشه چون توی عکس زیر هم نشونش دادم. پس دوستان لطف کنن حداکثر در اندازه 100 در 20 پیکسل بسازن.
tozih.png

موفق باشید.

ببخشیدا فضولی میکنم . دیدین وقتی میرین مانتو فروشی میگن بیا پرو کن الان هم به زور انداخت اینو رو ماندانا خانم ! :wink:

به نظر من از این هم خوشگلتر و خوبتر میشه باشن با حالات روانی مختلف مثلا :: قصه دار - غمگین - دپرس - عصبانی - خسته - مایوس خلاصه تو این فاز کارا که به درد من میخورن ! :sad:

موفق باشید !

آخرین ویرایش:

Carl

Active Member
tozih.png
موفق باشید.
دوست من! شما بهتر بود این مودهارو روی کاربری که تشکراش تک‌رقمیه یا اصلن تشکر نداره تست می‌کردی :wink:

ماندانا خانوم الان تعداد تشکراش 4رقمی (و یه ویرگول) هستش، فکر کن همین مود رو تو پروفایل یه کاربر تازه‌وارد بندازی!!

اون موقع مطمئنن از کادر (مجازی نوشته‌ها) می‌زنه بیرون و نمای زیبایی نداره.

احتمال زیاد، طراحای وی‌بولتین هم به همین فکر کردن که مودهارو با این سایز ساختن
به نظر من از این هم خوشگلتر و خوبتر میشه باشن با حالات روانی مختلف مثلا :: قصه دار - غمگین - دپرس - عصبانی - خسته - مایوس خلاصه تو این فاز کارا که به درد من میخورن ! :sad:
خب ایشون که گفتن! اینا فقط نمونه هستش و حالت‌های دیگه در صورت لزوم پیاده می‌شه :)

H-M-P جان اول اینکه ما از هر طرح فقط دو نوع حالت رو طراحی می کنیم تا اگر اون طرح مورد قبول قرار گرفت بر اساس اون الگو بقیه حالت ها رو هم طراحی کنیم.

به نظر من از این هم خوشگلتر و خوبتر میشه باشن
در مورد این هم باید بگم ما که هنوز طرح خاصی رو معرفی نکردیم ! ما چند تا طرح قرار ارائه بدیم تا بهترینش انتخاب بشه و نمی دونم شما منظورت کدوم هست که که می گید از این قشنگ تر هم می شه ساخت ما که هنوز طرحی رو برای کار انتخاب نکردیم!!!

خلاصه تو این فاز کارا که به درد من میخورن !
می شه بگید کدوم کار منظورتونه !!!؟؟؟!

دیدین وقتی میرین مانتو فروشی میگن بیا پرو کن الان هم به زور انداخت اینو رو ماندانا خانم !
در مورد این هم باید بگم من چون خودم قبلا با برنامه VBulletin (همین برنامه ای که روی این سایت نصب هست) و این مد حالت شخصی کار کردم می دونم اندازه این حالت رو حداکثر تا چقدر می شه بزرگش کرد و قصد انداختن به انجمن و ماندانا خانوم رو ندارم ، چون خودتون هم می دونید این کار نفعی برای من داره و من این تاپیک رو فقط برای دوستان و بهتر شدن انجمن زدم و اصلا من غلط بکنم تو کار مدیران انجمن دخالت کنم.

در کل ممنون از نظرتون

موفق باشید ، حسین

H-M-P

Member
بابا شوخی کردم چقدر فضا جدیه ! ببخشید نمیدونستم ناراحت میشین

موفق باشید @

خواهش می کنم H-M-P جان من ناراحت نشدم به خدا من فقط قصد این بود که مشکل و سوال شما حل بشه.

موفق باشی

L-B

Well-Known Member
خیلی کار خوبیه ....
مانی راست میگه اگه کوچیک باشه هم بهتر نمایش داده میشه ... و هم به قول امیر زودتر لود میشه ....

منم سعی میکنم چند تا طرح بزارم همینطوری ...
راستی برای دکمه های
هم ساخته بشه خوب میشه ....

PadinaWebGroup

Active Member
اساتيد عزيز اگه همكاري كنند خوب ميشه .. منم از وب نگاه كمال تشكر را ميكنم ..

پ.ن :‌ اندازه هاي وب نگاه به نظرم بهتره ..

دوستان نظرتون چیه کار هایی و طرح هایی که دوستان طراحی می کنن رو توی پست اول این انجمن با اسم خودشون بزاریم تا اگه دوستان خواستن نظر بدن راحت باشن و کارها رو در کنار هم ببینن تا نظردهی و مقایسه براشون آسون تر باشه؟
گفتم اول اجازه بگیرم بعد این کار رو بکنم.

[SOBHAN]

Active Member
منم موافقم .. به شرطي كه استقبال بيش از ايني كه هست باشه ....

موفق باشيد
محمد حسين

جدیدترین ارسال ها

بالا