4images فارسي :: برنامه مديريت و راه اندازي گالري تصاوير (رايگان )

iranpcg

Active Member
بالاخره بعد از چند وقت تلاش تونستم اولين نسخه كامل فارسي 4Images را آماده كنم و براي دانلود روي سايت بگذارم .اين برنامه براي راه اندازي گالري هاي حرفه اي كاربرد دارد . من سايت نگارخانه را با همين نرم افزار ايجاد كردم .اين هم لينكش :

http://4images.negarkhane.com

iranpcg

Active Member
قابلي نداشت.
هر كسي كه توي نصب يا كار با اون مشكل داشت من در خدمتم

iranpcg

Active Member
سلامت باشيد . من سعي ميكنم كه ماژولهاي فارسي را هم برايتان آماده كنم البته اگر شما هم كمكم كنيد خوشحال ميشم

iranpcg

Active Member
ممنون
يه نكته هر كدوم از دوستان كه از اين برنامه استفاده كردن بدن لينكشون را تا بزاريم تو سايت

Mamali

Member
من يه سوال داشتم ./. در تاپيك Coppermine هم نوشتم . اين برنامه قابليت لينك دادن به عكسا رو داره؟
چون در فضا و ترانسفر محدوديت داريم. اگر نه دوستان چه برنامه اي رو ميشناسن كه اين كار رو مي كنه؟

آقا واقعا عرض ميكنم . دستت درد نكنه . مدتها بود كه دنباله همچين چيزي ميگشتم ...

iranpcg

Active Member
Mamali گفت:
من يه سوال داشتم ./. در تاپيك Coppermine هم نوشتم . اين برنامه قابليت لينك دادن به عكسا رو داره؟
چون در فضا و ترانسفر محدوديت داريم. اگر نه دوستان چه برنامه اي رو ميشناسن كه اين كار رو مي كنه؟
آره اين برنامه قابليت اين كار رو داره و خيلي جالب اين كار را ميكند

sambol

Active Member
اقا شما گفتين اين برنامه ميتونه با ساير پرتال ها ارتباط داشته باشه مي شه توضيح بديد مثلا من مي خوان افرادي كه تو انجمن هاي من ثبت نام مي كنن (ipb) ديگه نيازي به ثبت نام در گالري نداشته باشن يعني گالري خودش تشخيص بده .من تو كوپرمين همچين امكاني رو ديدم ولي اونجا هم نتونستم كاري كنم

جدیدترین ارسال ها

بالا