2 نمایشگاه با یک بلیط

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام نمایشگاه آب و نمایشگاه برق شیراز رو قبلا برای نظر سنجی گذاشته بودم.کلا طرحها عوض شد و کارفرما خواست که بخاطر همزمان بودن هر 2 نمایشگاه کارها شبیه به هم باشه مجدد طرح زدم.
خوشحال میشم نظر دوستان رو جویا بشم.

2pq6vdy.jpg

omid_p30

Member
خيلي قشنگه. از اون قبلي بهتر شده . به نظرم هيچ مشكلي هم نداره.

H-M-P

Member
میگما خدا خوب شد این شهرام را آفرید تا این حرفا رو بگه و بندازه تو دهن بچه ها و صد البته شکر که اینجا یه تاپیک نظر خواهی هستش نه تاپیک مسابقات و تشویق دوستان !

بعدش آقا مهدی شما بپا خسته میشی انقدر از این و اون تشکر میکنی .

در مورد طرح نظر بدیم نگن اسپمریم طرح خوبی شده به جز این که فونت ها زیادی ترکیبشون قشنگ جلوه نمیده ! یکی هم این کل طرحه یا فقط اون صفحه سیاه باسه چاپ میره اگر صفحه سیاه میره باسه چاپ طرح کلیش خوبه نه کل طرح میره بهتره اون نوشته های آب و برق رو که پشت صفحه انداختی یکم تو قرارگیری جاهاش تغییراتی بدی چون زیادی جاشون خوب نیست .

موفق باشید !

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
میگما خدا خوب شد این شهرام را آفرید تا این حرفا رو بگه و بندازه تو دهن بچه ها و صد البته شکر که اینجا یه تاپیک نظر خواهی هستش نه تاپیک مسابقات و تشویق دوستان !

بعدش آقا مهدی شما بپا خسته میشی انقدر از این و اون تشکر میکنی .

در مورد طرح نظر بدیم نگن اسپمریم طرح خوبی شده به جز این که فونت ها زیادی ترکیبشون قشنگ جلوه نمیده ! یکی هم این کل طرحه یا فقط اون صفحه سیاه باسه چاپ میره اگر صفحه سیاه میره باسه چاپ طرح کلیش خوبه نه کل طرح میره بهتره اون نوشته های آب و برق رو که پشت صفحه انداختی یکم تو قرارگیری جاهاش تغییراتی بدی چون زیادی جاشون خوب نیست .

موفق باشید !

رسم ادب حکم میکنه دوستانی که نظر دادن رو احترام کنم.
از شما هم ممنونم بخاطر نقد شیواتون.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خوبی شده مهدی.

البته باید یه کلاس تایپوگرافی بره! چون از فونت های بهتری هم میتونستی استفاده کنی.

ولی در کل من از کل طرح خوشم اومد. عکسای جالبی استفاده کردی و طرح جالبی هم شده.

فقط بنظرم اگر رنگ متنهای مربوط به آب رو آبی کردی رنگ متنهای مربوط به برق رو یه بار زرد بذار ببین چجوری میشه؟!

و اینکه واسه چاپ اون خط سفید وسط پاک میشه دیگه!؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کار خوبی شده مهدی.

البته باید یه کلاس تایپوگرافی بره! چون از فونت های بهتری هم میتونستی استفاده کنی.

ولی در کل من از کل طرح خوشم اومد. عکسای جالبی استفاده کردی و طرح جالبی هم شده.

فقط بنظرم اگر رنگ متنهای مربوط به آب رو آبی کردی رنگ متنهای مربوط به برق رو یه بار زرد بذار ببین چجوری میشه؟!

و اینکه واسه چاپ اون خط سفید وسط پاک میشه دیگه!؟

احسنت سارا.خودم هم داشتم کار رو زرد میکردم ها! نمیدونم چرا یادم رفت!

اینا دوتا پوستر کاملا مجزا هستن.همین طوری گذاشتم کنار هم تا ببینید خط سفید نیست.
تایپوگرافی هم اتفاقا تمرین مختصری این چند وقته کردم منتها خیلی وقتم رو میگیره.با این حجم کار زیاد فرصت تایپوگرافی ندارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا