●● با 50 هزار تومن چه كارت گرافيكي بخرم؟!.. ●●

[EHSAN]

Well-Known Member
سلام

من براي خريد يه كارت گرافيكي 128 مگابايتي 50 هزار تومن كنار گذاشتم..

ميخواستم راهنماييم كنين بگين چي بخرم..

دوستام اينارو به من پيشنهاد كردن..

ATI Radeon 9250 با يكسال گارانتي برد پرداز

GIGABYTE با سه سال گارانتي آواژنگ

Digitall با گارانتي مادام العمر ديجيتال

راستش نميدونم چيكار كنم.. از يه طرف بازار شده پر از جنس ري مارك شده (تقلبي).. از يه طرف ميترسم كارت بدون گارانتي بخرم..

اگه خودتون كارت ديگه اي پيشنهاد ميكنين بگين..

راستي ميخوام همه جور بازي روش اجرا بشه مثلا بعضي از بازي ها كارتي ميخوان كه قطعه سخت افزاري TL داشته باشه و بعضي ها امكانات ديگه اي..

لطفا منو راهنمايي كنين و اگه جايي رو ميشناسين كه كارت اورجينال ميفروشه بگين.. چون خسته شدم از بس بازار رو زير و رو كردم..

به قول يكي از دوستان بازار رضا شده بازار دزدا.. :lol:

با تشكر
احسان

Hwt

Active Member
دنبال Nvidia Fx5200 باش ترجيحا از ليدتك يا آلباترون ولي فكر كنم 56 تا 62 اينا باشه .

alireza-metal

Active Member
اگه از من ميشنوي برو ati radeon 9700 pro بگير-- يعني از هر جهت خداست---اگه پولت نميرسه هم همون مدلي رو بگير كه در بالا نوشتي يعني اولي--- اون گارانتي هم كه نوشتي منو مطمن كرد كه اصل -- چون شركت برد پرداز اصلا جنس تقلبي نداره --- بازم اگه مشكلي هست در خدمتيم--موفق باشي

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام.. احسان جان من به شخصه چون كارم گرافيك هستش از ATI استفاده ميكنم كه ازش راضي هستم.. اما توصيه ميكنم حتما سراغ GrForce بري ! اگر كارتهاي NVidia يا ATI هم ميخواي مطمين شو چيپست هاش Geforce هستند.. از هر نظر تضمين شده است.. من كه خيلي ازش خوشم اومد و راضي هستم.. منتها يكم في بالاست ;)

سايان

worldman_safa

Active Member
Hwt گفت:
دنبال Nvidia Fx5200 باش ترجيحا از ليدتك يا آلباترون ولي فكر كنم 56 تا 62 اينا باشه .

منم گفته اين دوستمون رو ترجيح مي دم و توصيه مي كنم كه اصلا ATI نخری :wink: :arrow:

موفق باشید

Maxton

Active Member
اره رفیق من یه ati داشتم ولی الان nvidia دارم خیلی عالیه...حالا هر مئلیو می خوای بگیر ولی اصلا سراغ tnt و ati نرو....

[EHSAN]

Well-Known Member
آقا منم خودم طرفدار سر سخت nVidia هستم..

بعدشم اينكه من خيلي تو نخ بازي و اينجور حرفا نيستم.. ولي با اين حال نميخوام كارتي بخرم كه بعدا با مشكل مواجه بشم..

پس با توجه به راهنمايي هاي شما دوستان من بايد G Force 5200 محصول كمپاني nVidia رو بخرم!!

از همتون سپاسگزارم
احسان

[EHSAN]

Well-Known Member
mohsen121 گفت:
مي توني ام اس اي 5200 بخري
39.gif
39.gif

Ghamnevis

Well-Known Member
نه MSI جوابگو نيست.. زياد جالب در نيومده.. من به شخصه تستش كردم.. آلباترون هم كارتهاي 128 مگيش زياد خوب نيست.. اما 256 واقعا تك هستش !

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
من با 4400 و 5200 هر دو كار كردم ولي نمي دونم چرا 4400 براي من بهتر جواب .
هم تو بازي و هم تو برنامه هاي گرافيكي
به هر صورت اين نظر منه كه ممكنه اشتباه باشه .
اگر اشتباهه شما و دوستان مرا خواهيد بخشيد
موفق باشيد
مهدي

Ghamnevis

Well-Known Member
ممكنه چيپست هاي هر كدوم فرق كنه ;) جنس ريمارك كه ميگن همينه ديگه :D

نميدونم ولله.. شايد .. بازم نميدونم ;)

سايان

alireza-metal

Active Member
اولندش كه msi چيني هست و ارزش نگاه كردن هم نداره----دومن كه اصلا ATI اصل را با اين كارتهاي در پيتي مقايسه نكنيد-- از ما گفتن بود--- همه كساني كه تو كار سخت افزار هستن هم ميدونن تو كل دنيا از نظر كيفيت اول ati اصل و بعد geforce و بعد giga شناخته شده اند

Ghamnevis

Well-Known Member
عليرضا درست ميگه.. رو دست ATI منم هنوز نديدم منتها گاهي با سيستم مرج نيست ! شايد اگر همه قطعات ما اصل باشه ATI بهترين گزينه باشه.. من روي 3 تا از سيستم هام ATI دارم..

سايان

alireza-metal

Active Member
اگر كسي اينجا با ati 9700 pro كار كرده بياد و نظرشو درباره اين كارت بگه -- خيلي ممنون ميشم

Ghamnevis

Well-Known Member
من كار كردم !

و دارمش ! خيلي عالي هستش و تقريبا بي نقص ! فقط تنها موردش اينه : روي سيستم هايي كه از نظر حافظه و پردازنده در سطح پايين هستند در رندر كردن تصاوير 3 بعدي سنگين يكم مشكل داره.. ولي از هر نظر خوبه..

Geforce هم چيزي كم نداره از اين مدل !

سايان ;)

alireza-metal

Active Member
همونجوري كه سايان جان گفت اگه سيستمت رم و سي پي يو پاييني داره اين مدل گرافيك را نخر و اگه رم و سي پي يو ت بالاست ميتوني اين كارت رو بخري

جدیدترین ارسال ها

بالا