●●● نسخه جديد سايت و تبليغات در آن ●●●

Babak Sateli

Active Member
[align=justify:bccb64f281]با سلام به تمامي دوستان عزيز

به اميد خدا به زودي شاهد نسخه جديد سايت خواهيم بود. از چند روز پيش من و مجيد جان شروع با پايه ريزي و طراحي و برنامه نويسي سايت جديد كرده ايم كه قرار است آن را با سرعت با اتمام برسانيم. اميدوارم در نسخه جديد شاهد كاستي مشكلات سايت و بالابردن كيفيت آن باشيم.

هدف از اين مقدمه ، معرفي قسمت جديدي در نسخه جديد سايت مي باشد. ما تصميم گرفتيم تبليغات سايت را در نسخه جديد راه اندازي كنيم. نسخه جديد سايت شامل امكاناتي است كه نياز به خريد فضاي بيشتر فضا بر روي اينترنت دارد. اين فضا مي بايست هر چند وقت يك بار دوباره خريداري شود. لذا لازم دانستيم با شروع تبليغات بودجه اين قسمت را تامين كنيم.

هدف كلي ما از تبليغات تنها رفع نيازهاي مالي سايت مي باشد تا بتوان با حمايتي كه از سوي تبليغات انجام ميشود در هرچه بهتر كردن سايت تلاش نماييم و بتوانيم اين سايت و ديگر سايتهايي كه در درست احداث داريم را با موفقيت به تكميل برسانيم تا ما هم در گسترش فرهنگ و معلومات هموطنان ايراني خود سهمي داشته باشيم.

هزينه تبليغات در سايت مجيد آنلاين در جدول زير بيان شده است:
pricelist.gif

توضيحات:

1- اندازه طراحي تبليغات فوق بلافاصله پس از اتمام طراحي سايت به نظر علاقمندان خواهد رسيد.

2- نوع طراحي سرويسهاي بلوك، اسپانسر، انجمنها بصورت عكس (JPG يا GIF انيميشن با حجم كم ) و سرويس انيميشن بصورت فلش ميباشد.

3- دوستاني كه مايلند از سايت بصورت رسمي همايت نمايند ميتوانند با ما تماس بگيرند و پيشنهادات خودشان را براي ما ارسال نمايند .

4- تمامي بنر هاي تبليغاتي با استفاده از برنامه بسيار حرفه اي و پيشرفته اي كنترل ميشود كه در هر لحظه امكان گزارش گيري از بنرتان را به شما ميدهد.

5- به تمامي تبليغاتي كه به نوعي به سايت و يا محصولات رايگان ارتباط داشته باشند علاوه بر جدول بالا از 10% تخفيف بر خوردار خواهند بود.

6- مزيت سفارش تبليغ براي چند ماه ، اول از همه برخورداري از تخفيف در هزينه تبليغات ، دوم رزرو سرويس براي مدت دلخواه و سوم تغيير نكردن قيمت در صورت تغييرات احتمالي در تعرفه ها براي آن فرد خواهد بود.

جهت سفارش و يا كسب هر گونه اطلاعات بيشتر با آدرس ايميل [email protected] مكاتبه نماييد.[/align:bccb64f281]

amir_s

Active Member
منهم بي صبرانه منتظرم
در صورت لزوم بازاريابي براي تبليغات شما هم خواهم كرد...

m-sh

Member
من هم اميدوارم هرچه زودتر شاهد نسخه جديد سايت باشيم ... ( البته اگه مثل دفعه قبل سايت يه يك ماهي تعطيل نشه )

Babak Sateli

Active Member
amir_s گفت:
منهم بي صبرانه منتظرم
در صورت لزوم بازاريابي براي تبليغات شما هم خواهم كرد...

تشکر می کنم.
حتماً از همکاری شما استقبال خواهیم کرد.
لطفاً با من در تماس باشید.
با تشکر

Babak Sateli

Active Member
m-sh گفت:
من هم اميدوارم هرچه زودتر شاهد نسخه جديد سايت باشيم ... ( البته اگه مثل دفعه قبل سايت يه يك ماهي تعطيل نشه )

با تشکر
من هم امیدوارم به مشکلات ناخواسته بر نخوریم.
ما تمامی تلاشمان را برای این کار خواهیم کرد.
ضمناً در رابطه با یادآوری مشکل آدرس دهی صفحه اول ممنون هستم.
درستش کردم.
قربان شما

AliReza26

Active Member
اميدوارم تو نسخه جديد اينترنت را بتركونيد....

:lol: :lol: :lol:

موفق باشي بابك جان... :wink:

Pooriya_Online

Active Member
موفق باشي...

اميدوارم با اومدن نسخه جديد يه تجديد نظري روي اين مديراتون داشته باشي...

saman_sweden

Active Member
Pooriya_Online گفت:
موفق باشي...

ايول :) :)

در ضمن آقا بابك آيا اين بي ادبي نيست من به شما و 3 تا مدير ديگر نامه دادم هيچكدامتان پاسخ مرا ندايد در حالي كه در ميان حاضرين 4 تا كابر مخفي وجود داشت

Babak Sateli

Active Member
saman_sweden گفت:
Pooriya_Online گفت:
موفق باشي...

در ضمن آقا بابك آيا اين بي ادبي نيست من به شما و 3 تا مدير ديگر نامه دادم هيچكدامتان پاسخ مرا ندايد در حالي كه در ميان حاضرين 4 تا كابر مخفي وجود داشت

سامان جان
شما یک نامه دادی که من مجبور هستم با مجید هم درباره اش صحبت کنم.
من بی ادب نیستم. چشم .. در اولین فرصتی که با مجید صحبت کردم جواب نامه
را خواهم داد.

saman_sweden

Active Member
Babak Sateli گفت:
saman_sweden گفت:
Pooriya_Online گفت:
موفق باشي...

سامان جان
شما یک نامه دادی که من مجبور هستم با مجید هم درباره اش صحبت کنم.
من بی ادب نیستم. چشم .. در اولین فرصتی که با مجید صحبت کردم جواب نامه
را خواهم داد.

ممنونم آقا بابك

saman_sweden

Active Member
آقا بابك من به تبليغات در سايت بحثي ندارم چرا كه هزينه سايت بايد به نحوي تامين بشه

اما در مورد قانون حالم بر انجمن نظري دارم
اونم اينكه بايد قوانين جامع و در برگيرنده تمام مسايل باشد براي مثال اگر بحث گرافيكي است و عكسي در آن مورد بحث قرار مي گيره كه جنبه سياسي پيدا مي كنه و اون تايپك حذف ميشه (البته طبق فانون بحث سياسي ممنوع است ) از طرف ديگر دوستان به مناسبتهاي مختلف عكسهاي مذهبي مي ذارن كه طبق قوانين انجمن در مورد عكسهاي سياسي ممنوع است عكسهاي مذهبي هم ممنوع بشود
چرا
دليلش واضح است
آقاي خميني گفته دين از سياست جدا نيست
پس عكسهاي مذهبي هم در نوغ خود سياسي مي شوند و يا آواتارت بعضي دوستان كه بعضي جنبه سياسي داره و بعضي جنبه مذهبي
همه اينها مسايل بحث انگيز است و در آخر به دعوا و قفل شدن تايپك منجر ميشه

موضوع ديگري كه مشهود است بعضي از دوستان بصرف اينكه خبر رساني مي كنند از سايتهاي ديگر اخباري در انجمن مطرح ميشه به دو دليل قابل بحثه
1 اين دوستان با مديران اون سايتها به تباني و تفاهم رسيده اند اخبار و مطالب اون سايتها هي مطرح ميشه يه نمونه بارز سايت آشيانه استكه بيش از 50 مورد تايپك جورواجور در مورد اين شركت نقل شده يا سايت خبري بازتاب و غيره از همين نمونه هاست
2 اين دوستان در لواي اون سايت خودشان را معرفي مي كنند

موضوع سوم قرار دادن آدرس سايتي افراد بعنوان امضا در زير تايپكها
تا اين شيوه برچيده نشه شما نمي توانيد درمورد آكهي و تبليغات موفق شويد چرا كه دوستان با درج تايپكهاي مانند سلام چطوري ممنونم به معرفي سايت خود مي پردازند
بازم با پيشنهاد ديگري خواهم آمد

Babak Sateli

Active Member
ممنون هستم سامان جان از پشینهادت
من همیشه از پیشنهادات سازنده استقبال می کنم.
بلی درست است.
می بایست کمی در قوانین سایت تجدید نظر کنیم
که به امید خدا در نسخه جدید حتماً رعایت خواهیم کرد.
البته من خواهش می کنم اسمی از شخصیتی آورده
نشود تا برای ما مشکل ساز نباشد. لطفاً موضوع را کلی
بررسی کنیم ( با هم ) و اسمی از مذهب ، دین و یا
شخصیتی در میان نباشد. چرا که سایت ما مستقل
عمل می کند.
ممنونم

AliReza26

Active Member
موضوع سوم قرار دادن آدرس سايتي افراد بعنوان امضا در زير تايپكها
تا اين شيوه برچيده نشه شما نمي توانيد درمورد آكهي و تبليغات موفق شويد چرا كه دوستان با درج تايپكهاي مانند سلام چطوري ممنونم به معرفي سايت خود مي پردازند
بازم با پيشنهاد ديگري خواهم آمد
كاملـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا موافقم :wink:

Babak Sateli

Active Member
دوستان
لطفاً توی این تاپیک از بحث اصلی خارج نشوید.
اینجا بحث در رابطه با تبلیغات سایت است.
هر عنوان دیگری مطرح شود من آن را با عرض معذرت
حذف خواهم کرد. لطفاً اگر موضوعی برای بیان کردن
دارید آن را در یک پست جدید مطرح نمایید.
اینجا صرفاً در رابطه با تبلیغات در سایت جدید است.
با تشکر

Babak Sateli

Active Member
NextWorld IT گفت:
بابك عزيز محدوديت زبان هم داريد؟

دوست عزیزم
اگر منظورتان از نظر زبان این است که تبلیغ به صورت انگلیسی و یا زبان دیگر
باشد ، خیر ، هیچگونه محدودیتی برای این کار وجود ندارد.
متشکرم

H-assan

Well-Known Member
ببخشيد من سعي مي كنم كم ارسال كنم ولي قصد از ارسال تبريك بود منتظر راه افتادن سايت جديد هستم / خيلي زياد / در ضما اون پيشنهاد كه من دادم نمي تونه كاري بكنه براي درامد ؟!‌

جدیدترین ارسال ها

بالا