▐ به کی میتونم اعتماد کنم واسه ثبت دومین ؟ ▐

salar2010

Member
عرض سلام :wink:

بد جوری داره مخمو میخوره این دومین !

اولا که خیلی برام مهمه هستش !

و میخوام زودتر ثبتش کنم تا یکی دیگه ثبتش نکرده !

ولی ؟

اخه چطوری ؟

و از کجا ؟

البته قابل ذکره که قبلا با Credit card خرید داشتم و از اون نظر مشکلی نیست !

ولی ؟؟

من مثلا بخوام الان دومینم رو ثبت کنم شاید بعدا دچار مشکل بشم مثلا شاید کردیت کارتم بن(بسته) بشه و امکانش هست واسه سال بعد نتونم دوباره تمدیدش کنم ؟؟ ایا همینجوریه ؟ :sad:

و درضمن قیمت کردیت کارت هم بالاست و صرف هم نمیکنه یه حساب باز کنم و به دردسرشم نمی ارزه :sad:
یا دومینمو بدزن بعد چطوری دوباره پسش بگیرم و کلی بدبختی دیگه !

و از یه طرف هم نمیتونم به کسی اعتماد کنم ! میترسم الان بدم ثبتش کنن سال بعد چطوری طرف رو پیدا کنم تا برام ثبتش کنه ؟

خیلی از این هاستینگ ها ظرف این یه سال جمع کردن رفتن ! و ...............:sad:

خوب حالا به نظرشما من چی کار کنم بهتره ؟ :sad:

alimosavi

Active Member
من تا حالا سه چهارتا دامین رو با شرکت sabahost.com ثبت کردم
هم قیمتش خوبه هم بهش می شه اعتماد کرد ظرف دو روز اطلاعات مدریت دامنه و پسورد اون رو برات می فرسته
دگه کنترل دامنت دست خودت هست از سایت آنلاینیک هم ثبت می کنه

websamancom

Well-Known Member
بنظر من برای شروع فرقی نمیکنه ولی اگه دیدی آمارت رفت بالا فورا انتقال بده رو یک شرکت خارجی

daregooshi

New Member
عرض سلام :wink:

بد جوری داره مخمو میخوره این دومین !

اولا که خیلی برام مهمه هستش !

و میخوام زودتر ثبتش کنم تا یکی دیگه ثبتش نکرده !

ولی ؟

اخه چطوری ؟

و از کجا ؟

البته قابل ذکره که قبلا با Credit card خرید داشتم و از اون نظر مشکلی نیست !

ولی ؟؟

من مثلا بخوام الان دومینم رو ثبت کنم شاید بعدا دچار مشکل بشم مثلا شاید کردیت کارتم بن(بسته) بشه و امکانش هست واسه سال بعد نتونم دوباره تمدیدش کنم ؟؟ ایا همینجوریه ؟ :sad:

و درضمن قیمت کردیت کارت هم بالاست و صرف هم نمیکنه یه حساب باز کنم و به دردسرشم نمی ارزه :sad:
یا دومینمو بدزن بعد چطوری دوباره پسش بگیرم و کلی بدبختی دیگه !

و از یه طرف هم نمیتونم به کسی اعتماد کنم ! میترسم الان بدم ثبتش کنن سال بعد چطوری طرف رو پیدا کنم تا برام ثبتش کنه ؟

خیلی از این هاستینگ ها ظرف این یه سال جمع کردن رفتن ! و ...............:sad:

خوب حالا به نظرشما من چی کار کنم بهتره ؟ :sad:

من چند سالی هستش از عصر نت ثبت می کنم.
ريسلر مستقيم directi هستند.
برای ترانسفر هم بدون سوال اين کار رو می کنن.
اينم آدرس سايتش:
www.asrenet.com

salar2010

Member
ممنون از همه دوستان گل که قابل دونستن و پاسخ دادن و بینهایت سپاس

خوب حالا من چی کار کنم ؟ اخه هرکدوم از عزیزان که میاد بیشتر سعی میکنه هاسینگ خودشو معرفی بکنه !

و ترس منم از همینه که فردا روز موقع تمدید نتونم باهاتون تماس داشته باشم تا تمدیدش کنم !!!! نمیدونم چی کار کنم خیلی داره رو مخم تاب میخوره ؟؟؟؟؟؟

درضمن یکی از دوستان گفته بودن از صبا هاست استفاده کنم و گفتن که پنل از انلاین نیک هست و در اختیار خودمون ؟

بعد یه سوال ؟ بعد اون طرفی که دومین رو ثبت کرده ایا بازم میتونه بهش دسترسی داشته باشه یا نه ؟(یعنی همون صباهاست) ؟ و موقع تمدید من چی کار کنم ؟

اصلا چطوره خودم با کردیت کارت ثبت کنم ؟ اصلا به دردسرش می ارزه یا نه ؟

خواهشا کمک کنید .....................

hellboy_369

Active Member
سلام آقا من یک شرکت مطمئن سراغ دارم 3 سال هم هست که دومین هامو از این شرکت ثبت میکنم سیسشتم ثبت دومینش هم کاملا آنلاین هست یعنی کسی تو ثبتش دخالت نداره که یه موقع دومین رو برا خودش برداره و خودت ثبت میکنی تو چند ثانیه دومین ثبت میشه برای تمدید هم از یک ماه قبل هر هفته برات ایمیل میفرستهبرای عوض کردن dns و این جور چیزا این سایت خودش برات کنترل پنل میده که فارسیه امکاناتش فوق العادس و مطمئنه . این سایتش http://www.upage.net

آخرین ویرایش:

salar2010

Member
ممنون از همه دوستان گل

یکی از عزیزان www.estdomains.com رو بهم معرفی کردن واسه ثبت دومین با ایگولد

اولا به نظرتون سایت قابل اعتمادی هست یا نه ؟ چون من تاحالا باهاش کار نکردم و چیزی ازش نمیدونم !

و بعد یه سوال خیلی مهم :

ببینید من الان توش ثبت نام کردم و یه user دارم

خوب حالا میخوام یه دومین با ایگولد ثبت کنم ایا مهمه که خودم با حساب ایگولد خودم پول رو بهش بدم یا نه فرقی نمیکنه هرکس میتونه پول رو واریز کنه !؟

منظورم رو اگه بخوام واضحتر بگم اینجوریه که : ببینید اصلا فرض کنید من حساب ایگولد ندارم ایا میتونم به یکی بگم که بدون اینکه وارد User کاربری من بشه دومین رو واسم ثبت کنه ؟ یا اصلا لاگین بکنه و دومین رو واسم ثبت کنه ؟

و ایا بعد از یک سال که تاریخ اعتبار دومین تموم شد ایا باز دوباره خود همون شخص با همون حساب ایگولد باید برام دومین رو ثبت کنه یا نه فرقی نمیکنه هرکی میتونه برام ثبتش کنه ؟

WILLSMITH

Member
آقا این پارس دیتا که شاید خیلی هم معروفه وتو هر مجله ای اسم شرکتش هست چه جوریه
میشه بهش اعتماد کرد ؟

اگه نه کار با مستر کارد چه جوری در میاد (روش کار و قیمتش) ؟

لطفا روش خرید تو خارج از Onlinic (اگه درست نوشته باشم ) رو هم بنویسید .
متشکرم

SME

Banned
ما هم ثبت دامین میکنیم.
نگران بسته شدن و یا دیگر مواردی که ذکر کردید نباشید.
کنترل پنل اختصاصی برای دامین هم میدیم.
اطلاعات شخصی رو میتونید وارد کنید.
برای جلوگیری از دزدیده شدن هم میتونید با هزینه ای اندک از ID PROTECT استفاده کنید.
www.HotHost.ir

parsgibit

Member
سلام

اگر خواستي ، مي تونم كمكت كنم !
www.parsgibit.com
درضمن دامين هايي هم كه ثبت مي كنيم به غير از كنترل پنل مديريت قطعي داراي privacy protection رايگان هم هست ! تا كسي اگر هويز گرفت ، نتونن مشخصات صاحب دامين ، مثل آدرس و تلفن و ... رو ببينند !

salar2010

Member
ممنون از دوستان گل

یه سوال داشتم ؟

سایت onlinenic.com

ایگولد قبول میکنه یا نه ؟

J4vad

Member
salar2010 دوست من ؛

EstDomains.com قابل اعتماد است ! پشتیبانی بسیار قوی ! و اگر با ایگولد پرداخت کنید کاملا خیالتان راحت است چرا که دردسر های Paypal را ندارد ! در هر حال اگر خواستید بنده هم می توانم در خدمت باشم ؛

http://ajahost.net/domains.html

آقا این پارس دیتا که شاید خیلی هم معروفه وتو هر مجله ای اسم شرکتش هست چه جوریه
میشه بهش اعتماد کرد ؟

اگه نه کار با مستر کارد چه جوری در میاد (روش کار و قیمتش) ؟

لطفا روش خرید تو خارج از Onlinic (اگه درست نوشته باشم ) رو هم بنویسید .
متشکرم

Parsdata هم خوب است !

بهتر است اگر مستر کارت ندارید خودتان ! بیخیال شوید . چون زیاد قیمتش فرق نمی کند و ریسک بالاست !

آنلاین نیک هم مانند تمام دامین رجیستر ها ! Add Fund دارید و ثبت ! همین

موفق باشید.

EstDomains.com قابل اعتماد هستش. (البته دقت کنيد که EstDomains به spam خيلی حساسه.)
ضمنا تا 29 فروردين ما هم با قيمت 6800 تومان دامين com و net و org ثبت می کنيم.

با تشکر
علی اميری

WILLSMITH

Member
خیلی متشکر از جوابهای قبل

لطفا یکی کاملا اطمینان بده اونم راجع به یه سایتی که بتونم بهش اعتماد کنم و ازش دومین بخرم

میخوام یه دومین بخرم میترسم فردا واسم مشکل درست بشه مثلا شرکته دومین رو ورداره واسه خودش یا همچین چیزی

اصلا مگه اسم خودم رو به ثبت نمی رسونن که بعدا بتونن ببرن واسه خودشون ؟

آقا یکی کامل و با رک بهم بگه به کی اعتماد کنم ؟ (در صورت امکان از داخل کشور اونم یه شرکت مطمئن )
حالا یکی ندونه میگه میخواد سایت ناسا درست کنه ولی من چون زیاد اطلاع دارم گفتم شاید واقعا مشکلاتی برام پیش بیاد

خیلی متشکر از جوابهای بعد

جدیدترین ارسال ها

بالا